אההה :|

Xboy123

New member
אההה :|

אחרי כשנה של חיפושים.. נשבר לי מלחפש קשר רציני או מלנסות בכלל לחשוב על זה.. אני פשוט חושב שלא יילך לי.. אף אחד לא נמשך אליי מינית כמעט.. ואם יש מישהו כזה תמיד יוצא שזה לא הדדי! ועוברות בי מחשבות על כיוון אחר.. של סטוצים או יחסי מין מזדמנים כלשהם..... לאו דווקא עם זקנים שעלולים לאנוס אותי.. אבל לא יודע.. פשוט חושב על זה.. כי אולי רק בזה יילך לי
. אז.. מה אתם חושבים? איך להתחיל? אני לא חושב להתחיל עם זה דרך אטרף או משהו.. או גן העצמאות.. בע..

BabyBoy1

New member
אני אומר שתחכה ../images/Emo13.gif

אתה עוד צעיר (לא כמוני..) אין לך מה למהר..אבל אם באמת עוד כמה זמן תרגיש שנמאס לך ובא לך להתנסות, אז לך על זה. ואני חושב שאנשים לפעמים יותר מידי דרמטיים בנושא, זה רק סקס. כל עוד הבחור נחמד ורגיש, ויש משיכה הדדית, למה לא.

Xboy123

New member
אני חושב שמספיק להיות חרמן בשביל

לרצות לזיין מישהו.. לא צריך משיכה הדדית וכו'..

resputin

New member
תתחיל בכך ש...

..תנער את המחשבה הטיפשית הזו מהראש שלך. לפעמים אני לא מבין אנשים. לכולם יש תקופות שהם "מחפשים" בהן קשר ויש כאלה רק של סקס, ואם בעיצומה של תקופת סקס תמצא מישהו שתנעל עליו, תוותר כי אתה "בתקופת סקס"? מה אלו השטויות האלה? אין סיבה לוותר על החיפוש (בטח שלא בגילך הצעיר..) כמו שאין סיבה לחרוש על הארץ בשביל למצוא. בכלל, כל נושא חיפוש האהבה לא מובן לי, איך אפשר לחפש משהו שהוא טמון ברגש? אהבה לא מחפשים, אהבה מוצאים - וגם אז לא בהכרח בקלות. אי אפשר לעמוד עם סטופר, או לעשות טבלאות ייאוש, כשזה מגיע זה מגיע. כשחושבים על זה, בכלל "תקופות" מצחיקות אותי. למה, יש סוויץ' כזה בין רומנטיקה לסטוצים שאני לא עליתי עליו? צריך לדעת לשלב בין השניים (אם מחפשים יחסי מין שלא במערכת יחסים, זאת אומרת), כשבא אז בא. בקצרה ולסיכום, זנח את מחשבות הבתולה הזקנה והמטורללת שמגדלת שבעים חתולים. אם אתה מעוניין בסקס ומה לעשות, במערכת יחסים אתה לא, מצא לך סקס - אל תנסה לבחור בשיטת ה"או-או" כי הרבה היא לא תועיל לך, מבטיח, יש שם בחוץ לא אחד, אלא כמה, שיתאימו לך. "אולי רק בזה יילך לי"? הבל הבלים. - אל תחשוב ככה על עצמך, זה הכי חבל.

Xboy123

New member
אני לא חושב כמוך...

אני באמת מסוגל לעשות סוויץ' בין אהבה לסטוצים.. כי באמת רציתי קשר רציני.. אני מת לזה... כי אני יודע שאם יהיה לי מישהו אני באמת יכול לגרום לו לרצות להיות איתי.. (בהנחה שיש בינינו כימיה מסוימת) אבל אבל זה פשוט לא הולך.. ולא אני לא ממש חיפשתי קשר כמו שבטח חושבים... בד"כ אנשים הכירו אותי וניסו ללכת על זה ולא הצליחו.. כי אני לאהטעם שלהם וכו'..... ואני לא מלא תקוות לגבי הנושא הזה כבר.. אני בעד סטוצים ובעד קשר רציני אבל בגלל שלא הולך לי בקשרים רצינים אני מעדיף ללכת על הצד האחר ולראות איך זה.. ואני לא מחפש אהבה.. אני מחפש קשר.. וגם זה לא מדויק.. לחפש קשר זה לחפש אנשים שאולי יש לי סיכוי איתם ולראות איך זה הולך.. אני לא חושב שמספיק שקשר רציני יתפתח בפתאומיות ובאופן לא צפוי..

resputin

New member
"אני מת לזה (קשר רציני)",

אפשר לדעת למה? אם אתה מציין כי לא היה לך קשר מעולם אז למה אתה כל כך כמה לאחד? מה הסטטוס הזה, "בקשר", ישנה לך? אם אתה לא מחפש "אהבה", אז מה אתה כן חושב שהסטטוס הזה ייתן לך, סיכה? תגית? כולם כמהים לקשר, כולם רוצים להיות בקשר ומאוהבים(\נאהבים) עד השמיים. רוצה לשמוע את האמת? זה לא עסק של אינסטנט: הוסף 2 כפיות וליטר מים, ערבב בחוזקה. פשוט לא ככה. ומה לעשות, לא כולם מוצאים אהבה "כאן ועכשיו" ולא משנה כמה תחפש אותה, תחרוש על כרטיסים באטרף ותצא למספר דו-ספרתי של דייטים פר יום זה לא יקדם את מציאת ה"נכסף". כשזה מגיע, זה מגיע. עוד משהו, אם יש משהו שאני שונא זה התנשאות "ממרום גילי" (ממני, או מכל אדם אחר), אבל אני וכמעט כל אדם אחר יכול לומר לך כאן - אתה פאקינג בן 17, יש לך עוד מספיק זמן מדף בשביל למצוא מאות אהבות, להיפרד עשרות פעמים ולצאת למספר לא מבוטל של דייטים, אין לאן למהר ובטח שלא להתייאש. כפי שאמרתי כבר קודם, לעשות סוויץ' זה לא רק מיותר, אלא גם טיפשי. צא מהגדרות, צא מחיפושים ופשוט תתחיל להשתחרר ולזרום; יצא ממשהו סטוץ? סבבה לך, ייצא משהו מעבר? לחלוטין בסבבה שלך. פשוט תשתחרר.. זו עצתי אלייך.

מסכים לגמרי עם resputin

קודם כל, אני בכלל לא מבין את הקטע של סטוצים....... זה לא נותן כלום! זה סתמי, וזה מסוכן.... אפילו אם מקיימים יחסים מוגנים, למה סתם ככה לקפוץ למיטה של זר גמור, או להכניס זר גמור למיטה שלך???? זה פשוט מגוחך, ומיותר לגמרי!! חוץ מזה, צריך פשוט להתאזר בסבלנות... בסוף האהבה תגיע :)

../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif

white star

New member
../images/Emo54.gif אובג'קשן!

לי יש תקופות של סקס, כלומר אני לא מחפש שום דבר רציני. אבל, זה לא אומר שאני פוסל קשר רציני רק שאני לא ממש מחפש את זה. לדוגמא האקס שלי, הכרתי דרך סטוץ, פשוט לשנינו היה ברור שיש פה יותר מסתם סקס

Saint Marko

New member
מה?! למה?!

מה הלחץ?! מה הקטע?! *ציטטה של רוני* סתם. מזו הגישה הטיפשית, אתה רוצה להדבק באיזו מחלה סתם ככה? מה נסגר? וחוץ מזה, אני מציע להתחיל בעצם בגלל גילך המופלג 101- זה כבר לא צחוק... סתם... חחחח....

Image of me

New member
../images/Emo6.gif איזה ציטוט ענק!

היא תמיד מצחיקה אותי בפרסומת הזאת

Xboy123

New member
אוריייי../images/Emo23.gifייייייי../images/Emo23.gifייייייייי../images/Emo23.gif

מה הקשר מחלה ?? כוסעמק סטוצים זאת לא מילה נרדפת לאיידס תפסיקו עם זה!! זה שאני רוצה סטוץ זה לא אומר שאני אתקשר למישהו מצ'ט נענע ואגיד לו "אני פס בן 17 תפגוש אותי בXXX" אני אדע לחפש נכון ולמצוא נכון .. כלומר את האנשים הנכונים....

אני חושב שאהבה לא מחפשים...

אהבה פשוט מוצאים... ואם לא מצאת עד עכשיו, אז סבלנות, זה יגיע... חוץ מזה שאתה צעיר, כל החיים לפניך... בהצלחה! אוהב.

איבגי1

New member
תגיד לי xboy123....

איך אתה בידיוק מנסה למצוא קשר או אהבה אם אתה לא יוצא לשום מקום, לא באטרף (שזה לא כ"כ מומלץ) לפי מה שסיפרת לי ואתה מצפה לקשר או למצוא מישהו ככה סתם או בפורומים של תפוז ?

Xboy123

New member
איפה אתה רוצה שאני אלך? מועדונים?

גיי באר ? סאונות? זה לא הגיל שלי.. סורי.

MadEquation

New member
ומה עם מסיבות של איגי?

מה עם הקבוצות של איגי? מה עם האגודה? (שלא מגבילה בגיל כמדומני) אז נכון, יש לך בעיה עם אמא שלך, אבל עם רצון [ולמדתי את זה בכמה חודשים שהייתי זקוק לזה עד שיצאתי מהארון בבית] תמיד אפשר למצוא הסברים שונים.

למעלה