אהוד אולמרט, איפה אתה בערב פסח הקרוב ?

אהוד אולמרט, איפה אתה בערב פסח הקרוב ?

אדוני ראש הממשלה, הפגנת יכולת התבטאות מרשימה לפני ימים אחדים, הפגנת שאתה מסוגל לנאום מעל דוכן הכנסת ולא לברוח מאחריות. הצלחת להוציא את כולנו משלווה שלנו, אפילו את אהוד ברק, מי שהיה בעבר רמטכ"ל וראש ממשלה כשראה בנאום שלך כציני (ידיעות אחרונות) ואת בנימין נתניהו שהיה אפילו חריף עוד יותר ודרש שתחזיר את המנדט לעם. הצלחת להוציא משלוותם את ההורים השכולים שרצו כמעט להחזיר לך את תעודת הזהות. אהוד אולמרט, כתושב מדינת ישראל, אני, אלון לופוביץ, מ.א 5700423 מתבייש בכך שיש לי כזה ראש ממשלה. אני בוש ונכלם שיש לי ראש ממשלה שמתעקש להידבק לכסאו ולא שומע את הקולות מבית ומבחוץ. אני שמח בשמחת הניצחון שלך אמש, אבל רוב כה דחוק על עניין כה בוער הוא משפיל, הוא מביך, הוא מראה עד כמה אנו צודקים... טענת כי אתה לוקח על עצמך את האחריות, האם זו צורה של לקיחת אחריות ? האם בכך שאתה הודף את קולותיהם של ההורים השכולים, של האזרחים ושל כולם זו לקיחת אחריות ? זו השתמטות מאחריות !
אם אתה רוצה לקחתץ אחריות - הגיע הזמן שתמנה וועדת חקירה ממכלתית, בלתי תלוייה שלא אתה שאינך קשור כלל למינויים הנעשים בה. הפגנת גם שאתה מסוגל לצאת למלחמה ולפזר הבטחות באוויר, הפגנת שאתה ראש ממשלת מדינת ישראל והפגנת שראש ממשלה יכול שלא להסתכל להורים השכולים בעיניים שלהם, ההורים של אותם ילדים שנהרגו על הגנת המולדת. אני בטוח שאתה יודע שלמילים צריך להיות תוכן, אבל אני יושב עם עצמי ואני חושב לעצמי, את מה שאני חשבתי אחרי שגלעד נחטף - אלדד ואודי - אולי זה לא נכון לדבר על מה שמדינת ישראל עושה מאחורי הקלעים אבל הזמן עבר, הזמן עובר ומדינת ישראל מתעסקת בעיקר בדברים אחרים ובגילגולי אחריות מאחד לשני. אני חייב לשאול אותך, האם בערב פסח הקרוב אתה עם משפחתך ? אני משער שכן, ואני משער שרוב רובו של עם ישראל ייעשה זאת, זה כדרך אגב, לא בעוד הרבה זמן, עוד בערך חודשיים. האם אתה עושה את הכל כדי ש - 3 החטופים יהיו עם המשפחות שלהם בליל הסדר הקרוב ? האם זה משהו שמעסיק אותך ונמצא בראש סדר העדיפויות שלך ? הגיע הזמן שתצא לתקשורת ותאמר בגילוי לב, עם הפנים למצלמה - מה דעתך לגבי זה ומה אתה מוכן לעשות, גם אם זה לא יהיה ספין תקשורתי. לאחר מיכן, כדי להמתיק את הגלולה המרה, התקופה בה היית ראש ממשלה - תתפטר. תן לעם להחליט אם הוא רוצה אותך שוב כראש ממשלה. אלון לופוביץ החיים של חיילינו הם לא עוד ספין תקשורתי.

למעלה