אהלןןןןןןן

אהלןןןןןןן

מה קורה חבר'ה הרבה זמן לא כתבתי כאן אני רואה שהפורום הזה נהיה יבש מאווווווווווווווודדד נו ספרו מה קרה מאז שנעלמתי

DIGITAL MAN

New member
איזה יבש, זה השקט אחרי הסערה

דפדף אחורה תבין, אולי גם תוכל לעזור בחיפוש אחר כמה משתתפים בפורום קולם נדם משום מה

גידעון1

New member
אני אסביר לך למה יבש. כל ערביי הפורום געשו

על כך שצהל כביכול "טבח" במשפחה שנהרגה. כעת כשהתגלתה האמת ששום טיל לא פגע בבית המשפחה אלא חומרי נפץ של המחבלים התפוצצו אז כעת כולם שותקים ולא יודעים איך לבלוע חזרה את כל ההאשמות המכוערות שלהם.

טוב

אני לא שמעתי ולא ראיתי וכבר לא מתעניין בחדשות כי החדשות כבר ישנות הכל אותו דבר קיצר מוחמד5 תשלחו לכל אחד שנעלם מסר אישי והוא יענה

אהה ושכחתי להגיד לך

יקרה מה שיקרה יש חוק שאומר שישראל תמיד אשמה הפעם איך ישראל אשמה אם ישראל לא הייתה קיימת אז לא היה במי להילחם אם אין במי להילחם אז לא היה בשביל מה לייצר חומר נפץ ואם אין חומר נפץ אז אפחד לא היה מת
אני מקווה שהבנת אותי

גברררררררררררר ../images/Emo24.gif

לא קרה שום דבר מעניין מאז שנעלמת.. לא שירים, לא צחוקים.... מה קורה?

עופרר תגידדד

איך הולך בשיעורי הערבית?? אני בקיצר המשכתי בחיים שלי ולא היה לי זמן אפילו לפתוח ולהגיע לפה אבל תכלס שמע בדיחה ישנההה מאודדד שאלה: למה כורדי משאיר את הדלת של השירותים פתוחה? תשובה: כדי שלא נציץ מהחור של המנעול

אותה אחת.. חחח

פשוט תפוז התחרפן ופעם אני משדרת הודעה בכינוי אחד ופעם באחר. ועדיין................. אני מתגעגעת אליך.

אני מתקדם, אבל לאט... בס אלדרס אלתלאת ../images/Emo9.gif

גם אני שמעתי בדיחה ישנה לא מזמן: ש.: למה לחרדיות יש שתי צמות? ת.: כדי להפריד בין כינים לכינות..

../images/Emo6.gif

בהצלחה ראיתי שאתה עכשיו חלק מהגרופ שלי אז אתה אשכלוני עכשיו (מג'דלאווי)????? טוב אם נהנית ספר לחברייך לא נהנית אז תספר לחברייך שנהנית בכל זאת

מוחמד5

New member
אהלן גבררררר ../images/Emo124.gif

ולק וין ע'יבת ענא יא רג'ול ? מי אשם? רק ישראל אשמה . אחלה בדיחה עופר

אנעארף

לא היה לי זמן אנחנו נמשיך ממלחמה למלחמה מלחמות אף פעם לא נגמרות לא חשוב ולא משנה מי אשם צריך לעצור את המלחמות והדרך הכי טובה לעצור מלחמות זה שכל העולם יתפוצץ ולא ישארו בני אדם

למעלה