אהלן חבר´ה
משלומכם ?

אהלן חבר´ה ../images/Emo24.gif משלומכם ?

אנחנו מתחילים מחדש, שימו לב להודעת הפתיחה כאן למעלה. אני מזמינה אותכם לחשוב ביחד מה פשעו של האדם שאת כתב ידו אני מניחה לפניכם...

נועם@בת

New member
שיווו, איזה כיף, אני ראשונה

שיהיה לכם טוב ויפה בבית החדש. בהצלחה נועם

button

New member
מיכל, שיהיה לך בהצלחה בביתך החדש ../images/Emo22.gif

(מאיה)

tamit

New member
במחשבה שניה ...

אולי יש משהוא חד ב- T כמו סכין... אבל יש גם את הקו הארוך העליון כמו מיטה אז אני מתלבטת בין רצח לאונס , הגזמתי אהה!!!!!!!

nave_ber

New member
מברוק ומזלטוב וגם בהצלחה

לי הוא נראה בחור חלקלק למדי ככה שאולי הוא נוכל מקסים מסוג כלשהו שעבד על אלמנות זקנות נוסף על זה הוא ניראה דוקרני משהו, אולי דקר מישהו או הרג מישהו עם הציניות שלו? וד"א זה הדוב...הרישום מעדכן איכשהו בן משפחה זריז שנירשם לפני...

הבן אדם מסג´יסט, וכנראה לא ממש

חכם או זהיר. הוא מיסג´ איזה לקוחה, נגע לה באיברים האינטימיים, קיבל ממנה טיפ של ארבעים דולר והלך דיי מיד אחרי זה לכלא לכמה חודשים, על הטרדה מינית. אח, אמריקה אמריקה... למה לא חכם? תפס מישהי שגם תובעת מהר וגם יש לה איזה קטע עם גברים.

nave_ber

New member
לא הבנתי את הקטע של ה 40$ ../images/Emo5.gif

היא דאגה שיהיה לו כסף לביזבוזים בקנטינה בכלא? אני חושב שיותר מעניין לראות את הכתב שלה...

לא כתב יד, אבל כמעט.......

ביקשתי מהגרפולוגית שראתה אותה להעביר את כתב היד, אז היא כמובן חוששת מתביעה.......
) אין מלשות גם צודקים וגם אמריקאים... אבל מה שכן, היא ראתה את החתימות שלה וזה מה שהיא אומרת עליהן: they are slow, low form, looks printed, MZ emphasis, flactuating slant. tended to left, one to right, one - upright and one is a mixture. So what does that tell us? calculated, self centered, unreliable, concealing. יהיה עוד המשך...

ELY

New member
כן.. רואים בכתב היד שיש לו יצרים

שהאותיות שלו מושכות כלפי מטה הוא יכול עוד לאנוס מישהי...

odelya

New member
יש ויכוח בנוגע לזהות המינית שלו ../images/Emo8.gif

מה נראה לכם, יש אמת שהוא וסוהא זה כיסוי הדדי, או לא ?

למעלה