אהלן חברה אני חדש....

8קאנשין8

New member
אהלן חברה אני חדש....

אני אחד שאוהב סדרות מנגה ומשם גלשתי למוזיקה ומה אומר לכם ...אני פשוט מת על מוזיקה יפנית..אנשים צוחקים עליי וחושבים שהם מבינים בזה משהו. אבל אני פשוט צוחק עליהם כי הם סגורים לסוג מוזיקה אחת (ישראלית דכאונית ימח שמה) אני שומע את כול המוזיקה עם המקצבים המהירים עד לשירי אהבה ודכאון יפני(מה אומר ומה אגיד אני לא מבין מה הם שרים אבל אני אוהב את הקול החמוד ואת הקצב המהמם.... לאהלן רשימת להקות שאי אוהב לשמוע 1)BOA (מומלץ) 2)Ayaka 3)KAT-TUN (מומלץ) 4)Kelun (מומלץ) 5)UVERworld (מומלץ) 6)Yuna Ito 7)YUI(מומלץ) 8)Mika Nakashima 9)Asian Kung-Fu Generation 10)angela aki (מומלץ) 11)aqua_time 12)the gazette 13)Nightmare 14)Gackt 15)Galneryus ועוד טובים אחרים....אני מחפש להקות וזמרים/ות חדשים שאני לא מכיר.. אני ישמח לשתף אתכם במוזיקה זה האי סי שלי 289346617....מקווה שיהיה נחמד בפורום

Omer Kun

New member
שלום, ברוך הבא <:

רוב מה שאתה שומע זה פופ, אז יש לי תחושה שתאהב את Nami Tamaki יש לה אחלה מוזיקה.. אה וברור שאת ayumi hamasaki השתלבות נעימה ומהירה :)

8קאנשין8

New member
תודה רבה

אכן כבר אתמול בלילה הורדתי שירים של ayumi hamasaki ויש לה קול מזה מהמם....בקשר לNAMI זה חמוד אבל לא אהבתי כול כך....ואני גם שומע רוק יפני..

nadav1232

New member
ברוך הבא!

אני נדב מהרצליה~~ סוף סוף מישהו שאוהב את בואה, איומי, אייאקה, יונה איטו, מיקה נאקאשימה, יואי ואנג'לה אקי! O: הן זמרות מדהימות *~* הכי אהובות עליי הן בואה ואיומי ^_^. גם עליי צחקו הרבה שאני שומע מוזיקה יפנית.. אני שומע כמעט 3 שנים. אבל זה בגלל שהם לא שמעו את זה והם לא מבינים עד כמה זה שולט.. אז לא צריך לשים לב אליהם XD אם אתה מחפש זמרות/להקות אתה יכול למצוא הרבה טובים בעמוד שלי ב - wiki theppn: http://wiki.theppn.org/User:Nadav1232

8קאנשין8

New member
אחלה עמוד יש לך

חרשתי על כול הזמרים והורדתי את השירים היפים..תודה רבה לך

למעלה