אהלן חבר'ה! כאן תומר אופנר

אהלן חבר'ה! כאן תומר אופנר ../images/Emo24.gif

הי, מה שלומכם? איזה כיף לכתוב כאן...
כשהייתי בהשקה של ראשגה 4 , פנתה אליי הילה (chuti) וביקשה שאכנס לפורום.. אז לפני כמה ימים שאלתי את אחי המגניב ,רועי וינברג איך נכנסים והוא הסביר לי ללפנות לסנופפ בוי... בקיצור אני כאן - בשבילכם
אז תנו לי קצת לספר על עצמי, נולדתי וגדלתי בירושלים, עד לא מזמן שעברתי לדירה בתל אביב (שכר דירה קטלני..), למדתי משחק בסטודיו של ניסן נתיב, 3 שנים ארוכות ,קשות ומהנות שהקנו לי את הבסיס לתחילת קריירה מפוארת (בשאיפה) כשחקן רציני ומקצועי. בשנתיים האחרונות הופעתי בלא מעט פרסומות (אה.. משם הוא מוכר לי...),בתפקידים משניים בסרטים,בהצגות שונות בתיאטראות שונים... וגם היתה לי תוכנית מערכונים משלי בערוץ 10 שכתבתי ושיחקתי בה - שנקראה "באבאגנוש"... לראש גדול עשיתי שני אודישנים , אחד לבד ובשלב השני עם ספיר ,הנשמה ,וכבר הבנו שאנחנו נהיה חברים טובים. הצילומים היו ממש אבל ממש מהנים , למרות שבחלק גדול מהסצינות אני או רץ, או עושה כפיפות בטן או שכיבות שמיכה או סתם מתיחות - שכן - הדמות שלי - שחר - מתאמן לאליפות הארץ באתלטיקה קלה.. עד ש... (נראה לכם שאני אתן ספויילרים? תראו בעצמכם...
).. בקיצור, הקאסט העונה מורכב מחבורה של שחקנים ישנים וחדשים (אני יודע שאתם בטח מתגעגעים לאלה שעזבו.. מי יודע , אולי הם יחזרו בעונה החמישית
) והיה לי ממש כיף להתחבר לכולם.היו לנו המון מסיבות של ההפקה (כל יומיים יום הולדת למישהו) וממש כבר עצוב לנו שנגמרו הצילומים... אבל העונה התחילה (אני יודע שעדיין לא ראיתם אותי אבל אל תדאגו אני אופיע ממש בקרוב... ) ואני חושב שזאת הולכת להיות עונה מעולה!!! המון סיפורים מעניינים של כל הדמויות, עלילות מרכזיות ועלילות משנה, הצילום והעריכה השתדרגו, המשחק השתדרג ויש עוד הרבה למה לצפות בהמשך... אז זהו.. אני כאן לשאלות שלכם.. ואם לא אוכל לענות על הכל אז בסוף החודש יהיה לי וידיאו צ'ט שאני מקווה שכולכם תקחו בו חלק.. אני מקווה שתאהבו את שחר , ובכלל את העונה המגניבה הזאת, לכו עם החלום... אוהב, תומר אופנר. נ.ב יש לי מחר יום הולדת...

וואי איזה מגילה ...../images/Emo6.gif

מזל טוב
=] חח וכן גם אני בהתחלה לא ידעתי מי אתה ואת מי אתה משחק ולמה הילה מבקשת ממך חתימה XD(הייתי איתה בהשקה) אבל אחר כך הבנתי שאתה משחק בסידרה. אמ מזל טוב=] ו ...אממ מגניב שנכנסת.

chuti

New member
תומרררררררררררררר ../images/Emo24.gif../images/Emo99.gif =]

יאוו אני כל כך שמחה שנכנסת
טוב לדעת עליך יותר דברים =] "שכן - הדמות שלי - שחר - מתאמן לאליפות הארץ באתלטיקה קלה.. עד ש... " הייתי באולפנים בסצינה הזאת =] אממ ואיי אני ממש מתרגשתתתתתתת =]=]=] מזל טוב למחר!!!!!!!!! אוהבת המון הילהה =]

chuti

New member
אגב יצאת כל כך חמוד פהה =]=] (קישור בהודעה)

http://msnvideo.msn.co.il/video/default.aspx?g=bd82afb3-0420-43b0-928e-796f8c75f2b7

תומררר../images/Emo24.gif

תודה רבה על כל האממ הסבר(?!)חחח אני בטוחה שהעונה תהיה ממש ממש מגניבה ושווה כמובן מזל טוב..בן כמה תהיה?
ואממ יש לי שאלה סתם בשביל לדעת לא משהו רציני אני מעריצה את אלדר חח אתה פנוי?

יש לו חברה כבר יומיים../images/Emo6.gif

אהמ אהמ זוכרים? חחחחחח סתם סתם הכל בצחוקXD

לא התכוונתי אם אלדי פנוי חח התכוונתי אם אתה

פנוי..ורק השגשתי שאני לא שואלת כדי להתחיל איתך או משהו...חח אני מעריצה את אלדר הבנת?

xlulitx

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo221.gifמזל טוב../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

האהא. אני כבר מחכה שתופיע בסדרה כבר P: שמחה שכתבת כאן
.

פחח22

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב../images/Emo65.gif

איזה כיף שכתבת! בן כמה תהיה מחר?

אם בא לכם לראות פרסומת שעשיתי...

http://www.youtube.com/watch?v=Aazj7ED-N7w מצאתי את זה ביוטיוב... ואני לא חושב שאלדי פנוי... יש לו חברה כבר יומיים..חח..

למעלה