אהלן חבר'ה מה קורה? לא ביקרתי פה שנים, אבל...

גד הגמד

New member
אהלן חבר'ה מה קורה? לא ביקרתי פה שנים, אבל...

ביקרתי בפארקים. בארה"ב. כל שנה באוקטובר פארקים ועוד פארקים. הפכתי ממש לאדיקטי (יעני מכור...). 2 סבבים על כל הפארקים הגדולים בפלורידה, מספר סבבים בפארקים six flags בניו אינגלנד ניו גר'סי. והכי הכי בוש גארדנס גם בטמפה וגם בוויררגיניה. היות ואני זקן השבט וגם "קצת" שמן (רק 117 ק"ג), כל פעם אני צריך לעשות דיאטה לפני הנסיעה כי....החגורות בטיחות והמתקני נעילה של הרכבות, לא כל כך ננעלים על שמנים... ראו הוזהרתם!!!!! אני לא אחרבש לכם את השכל עם תאור כל מתקן ומתקן זה מתחדש כל הזמן ובקצב מדהים.אבל הטכניקה הולכת כל הזמן ומשתפרת הן מבחינת "העבודה על החושים" (מהירות ,ריח וחום....) והן מבחינת העלעת האדרנלין... הייתי על רכבת שמטפסת לגובה עצום לא עם גלגלי שיניים איטיים אלא ע"י בוסטר שהעיף אותי כמו טיל לאיזה גובה של מעל מאה מטר ב-90 מעלות ואחר כך זרק אותי למטה עוד פעם ב-90 מעלות ומייד התיישר בתחתית. פחד יוסף..... עוד דבר. בפארקים הגדולים והאיכותיים יש אוכל מדהים!!!! שמנים ראו הוזהרתם. ולסיכום לא תאמינו, בטיול האחרון ביקרנו בסי וורלד שבפלורידה. ישבנו באיצטדיון שבו מופיע הלוויתן הקטלני "שאמו". אישתי הסריטה אותו במצלמת הווידאו במרץ ואז הוא התקרב ודפק עם הזנב שלו שפריץ של טונה מי ים ישר עליה ועל המצלמה...הלכה המצלמה אבל אנחנו לא הפסקנו לצחוק!

JonyJ

New member
sea world = :D

אני התרטבתי שם לגמרי... וקראקן נחמד ביותר איך היה בבוש גארדנס וירגיניה?

גד הגמד

New member
בוש גארדן ווירגיניה מדהים ביופיו ובאפשרויות..

הוא נקרא אירופה כי הוא בנוי ארצות ארצות (אירופאיות) שמציגות אטרקציות-חבל"ז... http://www.buschgardens.com/BGW/ תיכנס ללינק ותראה כמה דברים יש שם כולל הסירטונים ותבין למה אני חוזר לשם בפעם השלישית. יש שם רכבת שנקראת גריפין שזה שיגעון אמיתי... גם העיר וויליאמסבורג היא עיר עתיקה ויפיפיה מלאה מסעדות והמון מה לעשות. אני מטייל פעם בשנה בחגים למשך 3 שבועות בארה"ב בעיקר בפארקים וזה מנקה לי את הראש לכל השנה...

אהלן!

איזה כיף לך!!! אני כ"כ רוצה לעשות כבר טיול פארקים... אולי אחרי הצבא

tamax

New member
תמיד פוחד על המצלמה

פעם הבאה תשב ביציע במקום רחוק יותר.. כיף לשמוע על החוויות שלך, לפחות תוכל לעלות כמה תמונות?

למעלה