אהלן חבר'ה

אהלן חבר'ה

האמת, הגעתי לכאן בטעות. הקשתי ב-google מוזיקה קוריאנית והגעתי לפורום מוזיקה יפנית בתפוז. הידע שלי בנושא שואף לאפס.. ולכן, למעשה, אני פה. בבסיס השומם והמרוחק שלי נודע לי לראשונה על המוזיקה הזאת ועל אנשים שבאמת מקשיבים לה. החלטתי לרדת לשורשו של עיניין ולחקור את הנושא מקרוב. אתחיל בזה שאני אשמח להיחשף ולשמוע על מספר להקות מרכזיות שחביבות על רוב חברי הפורום, ו\או אמנים בודדים במוזיקה היפנית. כמו כן, אשמח לדעת בקצרה איך *אתם* הגעתם למוזיקה הזאת(מאחר והיא לא במיינסטרים ההישראלי ובכלל לא בתודעה של אנשים) ומה בעצם אתם מוצאים במוזיקה הזאת, מאיזה אנשים מורכבת קהילת חובבי המוזיקה היפנית ובכללי על הנושא. מצטערת אם הפצצתי בשאלות :) חן חן למגיבים ותודה מראש.

במוזיקה היפנית יש מסרים מחתרתיים ל

סוציומטיות? אם לא, אולי אפשר לקבל פה התייחסות כלשהי? אפילו קישור? אתרים? מאמרים?

oracle

New member
ברוכה הבאה! ../images/Emo140.gif

וכן, האמת שזה בדיוק העניין במוזיקה יפנית - סוציומאטיות~ סתם, לא.. לרוב השאלות שלך יש תשובות בקישורים, במאמרים ובמילון המונחים, ואת גם יכולה להתרשם מהאלבומים... http://www.tapuz.co.il/albums/forumAlbums/forumAlbumsPublic.asp?f=1578 מוזיקה יפנית זה מושג מאד רחב שמכיל את כל הז'אנרים הקיימים במוזיקה המערבית ועוד כמה ז'אנרים יחודיים ליפן, לכן, כמו שכבר אמרו לך, אין להקה ספציפית שכל חברי הפורום אוהבים. ספרי לנו קצת על עצמך וככה יהיה לנו הרבה יותר קל להיות אנ-סוציומאטים כלפיך

SuLeRu

New member
היי

היי וברוך הבא לפורום.! אני ממש שמחה שאת מתעניינת במוזיקה הזאת וביכלל =] אז כך בפורום אז ל אחד והמוזיק שלו יש פה כאלה שאוהבת רוק ויש שממש פופ הכי פופ שאפשר וביכלל כל אחד אוהב סוג שונה של מזויקה אז אני לא יכולה לאמליץ לך על מספר להקות או זמרים שרוב חבריי הפורום אוהבים. כי אני למשל לא יודעת כי כל אחד אוהב את הסופרסטאר שלו, כל אחד והטעם שלו.... תגידי איזה סוג מזויקה את שומעת ונוכל לתת לך מספר להקות או כל אחד אחר שיתאימו לטעם שלך. ממ... רוב חבריי הפורום הגיעו מאנימה שזאת אנימצייה יפנית יש דיי הרבה סדרות אנימה בארץ במיוחד בערוץ הילדים ועד יש ערוץ ביס ובהוט שהוא במיוחד על אנימה ו24 שעות ביממה משדרים אנימות ביפנית. יש גם דרכים אחרות שמעריציי מוזיקה יפנית הגיע למוזיקה הזאת... אני אישית מערוץ הזה שיש ביס שנקרא "יס אנימה" (אפיק 28) נידלקתי על שיריי פתיחה וסיום של האנימות והתאהבתי בשפה היפנית אז החלטתי לחקור ת'מוזיקה וגלשתי באינטרנט ומצאתי הרבה זמרים שבהמשך הפכו להיות אהובים עליי וכו'.... אני לא יודעת מה אני מוצאת במוזיקה הזאת.... אני פשוט נמשכת עליה ותמיד כייף לדעת שאת לא שומעת מה שכולם שומעים שאת שומעת משהו אחר משהו מיוחד... לדעתי זו מוזיקה יפה אבל כאילו אי אפשר להגיד האמת שזאת מוזיקה יפה כי יש מלא סוגים יש פופ,היפ הופ, ראפ, רוק , מטאל ועד... ויש כאלה שאוהבת רוק, ופופ לא! ויש להפך... אני אוהבת את הכל! טוב חוץ מי כמה בודדים... =// מקווה שעזרתי חח ואני ישמח עם תגידי מה את שמעת כדיי שאני יוכל למצוא לה ת'להקה או הזמר/ת המתאים/ה לך =]

Omer Kun

New member
היי. ^_^

הממ לרוב חברי הפורום יש טעם שונה אחד משל השני כמו שSuLeRu אמרה... כך שאין איזה להקה מועדפת על רוב האנשים כאן.. (אני חושב... =|) יש כל כך הרבה סגנונות במוזיקה היפנית. מפופ חמוד עד להבי מטאל וכו... שלא לדבר על זה שלכל אמן\להקה יש את הסגנון היחודי לו\לה. רוב האנשים פה בפורום (וכך גם אני.) הגיעו למוזיקה הזאת דרך צפייה בסדרות אנימה ו\או אהבה לתרבות היפנית. ויש כאלה שסתם נמשכו לנושא. מה אני מוצא במוזיקה היפנית? זה מגניב לדעתי. אני ממש אוהב את השפה ואת התרבות, וגם המוזיקה עצמה מאוד שונה ממוזיקה מערבית ומיוחדת יותר לדעתי. אני יכול לתת לך רשימה של זמרים ולהקות שאני אוהב, אבל אני חושב שקודם תגידי לאיזה סגנון מוזיקה את מתחברת כדי שיוכלו להמליץ לך על להקות שבאמת תאהבי.

למעלה