אהלן חבר'ה!

Refael30

New member
אהלן חבר'ה!

שלום, הרבה זמן לא כתבתי כאן . הסיבה היא בגלל הלימודים,המחורבנים יימח שמם! אבל זה חשוב בחיים לכן אני מתאמץ להשקיע. המחצית קיבלתי תעודה אחלה,אבל יש לשפר במתמטיקה ובאנגלית . על הפנים . אגב קיבלתי תעודת זהות !!!! אני אזרח חוק ישראלי סוף סוף! וכן עוד משהו ? שכחתי להגיד לכם שהייתי בחו"ל לפני שבועיים, עברנו דרך טרמינל 3 דיוטי פרי וכל מיני שטויות . בטיסה חזרה ,עם כניסתנו למרחב האווירי של ישראל, התרגשתי לראות מטוסי קרב מוזנקים אל המטוס. משני צידי המטוס הגיחו באמת מטוסי קרב ,אני עדיין באותה סיטואציה. אממ, מה עם ספיר דרמון ושאר השחקנים ? אגב,היום הרכיבו לי מכשיר ללב בעקבות אירוע שקרה אתמול . כמה חוויות...! להשמע, רפאל.

Refael30

New member
תודה.

למרות שהסדרה נגמרה ולמרות הלימודים המרגיזים! נשתדל לחזור לכאן כמה שיותר . אגב אתמול הלכתי ב 10:00 ישר לבית חולים . הבית ספר שלנו היה רחוק מבית חולים שניידר. אז זכיתי לטוס במסוק חיל האוויר הישראלי. עד לשם ,אני שונא בתי חולים . אבל העיקר הבריאות.

Refael30

New member
תודה.

למרות שהסדרה נגמרה ולמרות הלימודים המרגיזים! נשתדל לחזור לכאן כמה שיותר . אגב אתמול הלכתי ב 10:00 ישר לבית חולים . הבית ספר שלנו היה רחוק מבית חולים שניידר. אז זכיתי לטוס במסוק חיל האוויר הישראלי. עד לשם ,אני שונא בתי חולים . אבל העיקר הבריאות.

Refael30

New member
מכיר ,זה ממש לא רחוק .

אני לא ממש מרבה לבקר שם . לא רוצה סיבות אישיות . ********************** נא לחזור לנושא הרגיל ,תודה.

למעלה