אהלן חבר'ה :)

Just Adi

New member
אהלן חבר'ה :)

טוב, אז כנראה שאני היחידה שלא הולכת היום לאיזה מסיבה לכבוד בוב, אבל לעומת זאת מחר בא לי לחגוג. חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי. אז מה אתם אומרים? יש משהו מעניין מחר באיזור ת"א?

יש בסלואו משה מסיבת רגאיי..

היום יום שישי, בשכונת פלורנטין, ברח' המחוגה 4 יש מסיבת רגאיי. והכניסה חופשית, שווה לבוא! שבת שלום
-כשף!

Carcass

New member
אגב סלואו..

מה נהיה עם המקום הזה?הייתי שם שבוע שעבר ל5 דקות...למעלה פינו לגמרי..למטה שמו שולחנות,ספות,כיסאות,מלצריות?!

איאנדאי

New member
הסבר על מה שקורה בסלואו ../images/Emo197.gif

המקום מחכה לרישיון קבוע מהרשויות עד שזה יגיע (בתקווה תוך חודש או חודשיים) המקום כאילו עובד במתכונת בר אני מדגיש כאילו כי אפשר לרקוד וגם להזיז שולחנות וכסאות במידת הצורך בגלל שגם בנתיים אסור לקחת כסף בכניסה , אין תקציב לסאונד בקומה השנייה אבל הסאונד למטה נעים וטוב והכניסה חופשית שזה יתרון , לא ? משה עובר תקופה לא פשוטה בהתמודדות מול הרשויות/בבילון , נחזיק לאדם טוב זה אצבעות וננסה לשמור על האש דולקת שיהיה אחלה סופשבוע , כולם מוזמנים לבוא ולהנות היום , אני - ג ונצ'י נצ' על העמדה מבטיחים לתת את כל מה שיש לנו סופשבוע טוב bless up

Carcass

New member
...

קודם כל אפחד לא בא לתקוף ג,תיודע.. דבר שני אני בהחלט מחזיק אצבעות למשה ובתקווה שהסלואו יחזור לגדולתו! שיהיה בעל הכיפאק של סופש.

למעלה