אהלן חברים....בא נכיר קצת אחד ת'שני

נדב88

New member
אהלן חברים....בא נכיר קצת אחד ת'שני

אני בטוח שעשו פה כבר כמה שאלונים, אבל תמיד נחמד לחזור על זה.... אז כדי להכיר יותר טוב אחד את השני : איך קוראים לי : מאיפה : בן/בת כמה : והמוטו שלי לחיים : אפשר גם להוסיף תמונה אם יש :) אז.... קוראים לי נדב אני מחיפה בן 18 במאי השנה המוטו שלי לחיים הוא לנסות להיות כמה שיותר נחמד לכולם ולקחת הכל בפרופורציות..... יאללה חברה....סוף שבוע טוב שיהיה.....

Carcass

New member
יאללה..

אלעד 21 אני משרת בחיל הים..עוד 5 חודש זה נגמר.. ראשון להנות כמה שיותר.. ותמונה מימים אחרים לגמרי...

Gerrera69

New member
ממ...

בר ראשון 15 וחצי חיה ותן לחיות אגב..אני דיי חדשה פה כאילו אני קוראת פה כבר דיי הרבה זמן אבל אפעם לא כתבתי! אז היי כולם=] חח אגב מישהו הולך "ליומולדת" של בוב מארלי בג'אפן?!

ras yam

New member
סחתיין אחות שלי,

ים ג'רוסלם ג'ה טאם 17 תנו חיוך בבוקר, עכשיו הכל יכול להשתפר.=] וואלה לא נראה לי יצא לי לקפוץ לג'ה פן, אבל יש פה הופעות רגאיי אחרות.. BLESS SIS

MASHNEK69

New member
carcass הנייק ניים ש'ך על שם הלהקה?

להקת גור? רגאיי?! וואי פסיכי משהולך פה.

טוב משעמם לי אז...

רועי בן 19 ראש העין "חייך העולם נראה יפה הבוקר", כל הזכויות שמורות לי! (אין להעתיק לשכפל, לצלם, או לגנוז חלקים מהמשפט אחרת צפו פגיעה!) כרגע משרת בתור חוג"ד בין סיירות

kacha

New member
המשפט לא הולך ככה!

זה "חייך, מחר יהיה גרוע יותר" :) אם כבר קמתי... אני אלכס בן 18 מערד( +- ) וזהו נראה לי... תמונה? אני מתבייש
:):)

ZeusMan

New member
אני...

איך קוראים לי : אמיתי "זוס" מאיפה : קיבוץ אורים בן/בת כמה : 23 והמוטו שלי לחיים : " החיים מוזרים, למה שאני אהיה שונה ? "

יאללה run it

ראם בן 19 וחצי ראשון-לציון מוטו לחיים: התחלת את החיים? לא נורא, אתה הולך לעשות עוד מלא טעויות, אל תבהל, תצחק על עצמך ותזכור לא לעשות את אותה טעות פעמיים..

K C

New member
שלום אנשים

קייסי זה השם אני בן 23 וגר בבת ים מוטו לחיים...לא רוצה לבלבל את השכל או להישמע קיטשי. הדבר הכי חשוב זה לחשוב חיובי ולחייך כי הכל לטובה! וכמובן לשמוע כמה שיותר רגאיי

אהלן אהלן =]

קוראים לי כשף, ואני גרה במושב קדימה, אני בת 19 - סטודנטית, המוטו שלי הוא - קח ת'סאטלה בסבבה :) ערב מהנה! -כשף!

Chenipeper

New member
שלום :)

קוראים לי צ'ני. בן 18 וחצי מהוד השרון משרת בחיל חימוש :( אבל עוד מעט זה נגמר בעזרת השם לקריה או לגלילות או משו בסגנון.. פעיל בלהקת הפרצופים(סולן(אחד מהם) ) נעים להכיר :)

למעלה