אהלן כולם!

אהלן כולם!

וואי כמה אנשים חדשים!!!! טוב אז החלטנו (כלומר אני..) לעשות סבב שמות .. ושכול אחד יספר קצת על עצמו.. אני אתחיל: שם: נועה על עצמי: בכיתה ז' בבצפר אליאנס... אוהדת שרופהההההה של הפועל ת"א (אהם אושרי...) נמצאת בשבט אביב אמפריה/שולט/בפצצות/דאבל השנה זה שלנו..... חולה על ראש גדול ומחכה כבר לעונה השנייה... אני לא באמת מסטולה...(רק כמה הזרקות ביום,כמה בקבוקי בירה ומעט כדורים.. וזהו..) אמממ לא נראה לי יש עוד משהו.... *בקרוב- תמונה שלי.... דיי מעדכנת(בלי הצמות) אז אנשים- תקנו שקיות הקאה ותצתיידו באיזה כדור הרגעה .... יאללה תמשיכו אותי!!!

yuviz

New member
טוב אז עליי...+תמונה

קוראים לי יובל, אני מזכרון יעקב ואני לומדת באותה כיתה עם אדוה ואנחנו חברות.. אממממ.. אני בת 13 וחודשיים עוד שישה ימים.. אני רוקדת ה-מ-ו-ן ואני פשוט חולה על ריקוד ואני עושה את זה בצורה מקצועית.. הכינויים שלי הם זלינגלינג, יובי, זלינגוש וזהו.. יש לי עיניים חומות, שיער שטני ואני נראית בערך כמו כולם.. אני אוהדת את מכבי חיפה בכדורגל! שרופה שרופה שרופה.. אני אוהבת את השיר שלנו, חברים ושנות ה-70.. וכמובן ראש גדול!! יש לי בלוג.. כנסו: www.israblog.co.il\81088 ואני עכשיו שמה תמונה..

אמ...אני

קוראים לי מור הכינויים שלי:מורוש,מורי,חיים שלי, גופי(חחחחח>>ידידים שלי נתנו לי ת'כינוי>>מצחיק קצת)וזהו... אני בכיתה ו' עולה לז'(קטנה) בת 12!!! אני אוהדת שרופה של מכבי חיפה!!! ראש גדול פלוריסיינטה השיר שלנו הסדרות האהובות עליי... ו...זהו!!! חחחח

אניניניניני ../images/Emo13.gif

קוראיםםםםםםם לי מור ! אני בכיתה ז' קטנה-גדולה
אני חולה על ארתור
בובספוג
סיפור ג'ינגר
השיר שלנו
ראש גדול
פלורסיינטה חברות שליי קוראות לי מורושית ,שושית . אעמ..זהוו אוהבת ת'חיים אוהבת לחחייך אוהבת לאהוב מאוהבת בילד.. ושונאת ת'ביצפררר וכמובן אוהבת אותכםם! טובושש חפרתיי מואיתושששששששששש

the blak angel

New member
אני../images/Emo27.gifאני../images/Emo27.gifאני../images/Emo27.gif

קוראיםםםםםםם לי מורן אני בכיתה ט'...מתההה על כלבים והכי הכי הכי אוהבת בעולםםםם לרקוד! אני לא מפסידה אף פרק של השיר שלנו,בובספוג,פלוריסיינטה, המופע של אמנדה,כוכב נולד 3, ו...קרובים קרובים! אהה ותמונה אין לי כוח לשים עכשיו אולי יותר מאוחר... אוהפת מאוד... מורנושששששש

the blak angel

New member
נצל"ש...נצל"ש...נצל"ש...

חעחעחעחעחע למי יצאאאא כבר לאכול את ההמבורגר בהפוכה,אה?????????? מי שעוד לא יצאאאא לו זה כזההה טעים תנסוווווווווו...

אוקיי גם אני

שם: מיקה על עצמי: כיתה ח' אממ אין לי מה לספר אוהבת גם השיר שלנו גם טלנובלה בעמ מתה על עפר שכטר ועל איתן זון מהישרדות ועל דייויד בקהאם ותום אלמדון וניר דוידוביץ' רוברטו קולאוטי ובעיקר שחקני כדורגללל אמממ לא הולכת לצופיםםם בעע מתה פה על כל האנשים שאני מכירה ואני לא אפרט כי אני בטח אשכח מלאאא אבל ד"ש מיוחד ללירון וליהי(לילו) המתוקות שבטיול עכשיו ושאני מתגעגעת אליכםם מווווווווואה והנה תמונה שלי תלחצו עליה כי זה קטן

yuviz

New member
אהההה מיקמיק קוראים לך מיקה ולא

מיקי?? חשבתי!! איזה שם מהמם יש לך!!

למעלה