אהלן, שאלה בקשר לפסטיבל האביב

נדב88

New member
אהלן, שאלה בקשר לפסטיבל האביב

יודעים איפה אפשר להשיג כרטיס? באיזור צפון...

eviaman

New member
אפשר להשיג כרטיס , רק במקום האירוע

שזה בקיבוץ... בפסטיבל ...בשערי הכניסה 140 ש"ח שלושה ימים

ohadbs

New member
רגע

יש מצב שנגיע מהצפון ולא יהיו כרטיסים?!

K C

New member
אפשר לברר בט"ל הבאים

08-9989274 או 052-3836791 או 052-3575271 למרות שזה לא נשמע אפשרי

sundhri

New member
חברייייייייים!! :)

אני שואלת פעם אחת ואחרונה-- אני רוצה לבוא לפסטיבל אבל לא סגורה על סוג האנשים והאווירה..אני בת 17,אני לא אהיה הקטנה ביותר והלא קשורה, נכון? כולנו באווירת רגאיי ושיתוף,יאפ? :) ותגידו, איך יהיו המחירי אוכל שם וכו'?..לשבור קופת חיסכון? ONE LOVE

kacha

New member
אל דאגה ילדה :)

הקטנה ביותר את לא תהיי סמכי על כך שיהיו ילדים בני 6 ומטה גם :) חוץ מזה שיהיו אנשים בגילך וחוץ מזה שבכלל הגיל לא משנה (זה התרגיל...) האקונה מטטה הכל בסדר. :) חוץ מזה שרוב יושבי הפורום בטווח הגילאים שלך. ולגבי האוכל לא יודע מה יהיו המחירים, אני מאמין שלא זולים במיוחד. תביאי איתך כמה כיכרות לחם, קופםסאות שימורים, או שתביאי כלמיני אוכל יבש וסיר ותבשלי לעצמך בכיף על מדורה...:) אין מה לדאוג לגבי כלום. :) יהיה שמייח

Dtiup

New member
קאצ'

חוק וסדר- הכניסה איננה מוגבלת בגיל,מכירת משקאות חריפים למי שמלאו לו 18 בלבד,הכניסה לבעלי חיים אסורה בהחלט, הכניסה עם נשק אסורה. אז המשטרע יעשו פשיטות שם כמו כל פסטיבל אחר? כי לפי ה"חוק וסדר" טחב יהיה שם "חוקי". :)

K C

New member
הבנתי, אתה מתכוון לקאנביס

אז זה כמובן אסור.. זה לא חוקי

Ben Dor

New member
../images/Emo7.gif יאווו אתם לא מביניםם!!

אנלא יכולה להגיעע
אני מדריכה בתנועה ויוצא לי מחנה בידיוק על אותם תאריכים ואסור לי לא להיות במחנה אוףףףףףףףףףף כמה חיכיתי למחנה הזה סעמקקקק!!!!!!!!! טוב אני "יסתפק" בספיטבל של עומוייםםםםםםםםםםםם גררררררר

K C

New member
בומבומלה 06 נראה כמו סדום ועמורה

כל אחד והעסקים שלו, אבל למה ללכת עם כל החבילה בחוץ (
)? בכלל לא היה שם גוד וייבס, סתם באבילוניה

Ras Or

New member
דוד

תבוא למתחם הרגאיי לבאסטה של הבגדי ראסטה , יהיה ווייב :)
ראס.

Ras Or

New member
נגיד לך ואפילו כוס תה תקבלי =]

דרך אגב, את מהגליל לא? מאיפה את בגליל עם מותר לשאול? ראס!.

למעלה