אהלן

אהלן

קוראים לי יערה. אני חדשה פה. רציתי להתייעץ אתכם. אני בת 18. יש לי חבר בן 23. אנחנו ביחד כבר 8 חודשים. שאנחנו נפגשים (בערך פעם-פעמיים בשבוע) מאוד כיף לנו. שאחנו לא נפגשים הוא מסוגל במשך יום-יומיים לא להתקשר אליי. ויוצא שאם אני מתקשרת-אנחנו לא מדברים. הוא עסוק בעניינים שלו (לימודים, עבודה, החברים והידידות שלו) והוא פשוט לא מתגעגע. הוא מסוגל בלילה (אחרי יום שלא דיברנו) לשלוח לי רק הודעת טקסט של "לילה טוב". זה ממש משגע אותי. דיברנו על זה כמה פעמים. זה תמיד הוביל לכך שיומיים הוא התקשר ואחר כך דברים חזרו למסלולם. מה עושים?

erezbearez

New member
יש שתי אפשרויות

1) הוא לא קשור אלייך במיוחד 2) הוא פשוט טיפוס כזה. כלומר, שיכול ליהנות מאוד בחברת מישהי (ואולי אפילו חס וחלילה גם לאהוב אותה), אבל הוא לא מרגיש געגועים. אני יודע שאני כזה, לפחות לתקופות זמן קצרות. אני גם, לדוגמא, מאוד לא אוהב לדבר בטלפון. פשוט לא סובל את זה. יכול להיות שהוא גם באמת חוזר כ"כ עייף או שהוא כל כך לחוץ בזמנים שאין לו ממש זמן (שהרי שיחות טלפון, במיוחד עם חברה שלך, נוטות להסתיים אחרי שעה מינימום או שהיא תיעלב). בכל מקרה, הדרך הכי טובה לדעת - היא איך הוא מתנהג כשהוא איתך. זה מה שקובע. בקשר לשאלה שלך: אם את כ"כ רוצה לדבר איתו, למה שלא את תתקשרי אליו? אבל העצה שלי היא, לקבל אותו כמו שהוא. אל תלחצי עליו יותר מדי, כי זה עלול להשפיע על הקשר שלכם באופן שלילי.

NBGirl

New member
הממ..

מסכימה איתך, אבל מזתומרת למה שהיא לא תתקשר ? אני בטוחה שהיא מתקשרת ובפעם השישית שהיא מתקשרת (והוא לא) כבר לא נעים לה והיא מרגישה קצת דחויה (?). זה העניין בעצם.

Ella175

New member
הסיפור שלך....

זה בדיוק בדיוק!! החבר שלי לשעבר... אני מציעה- לא ללחוץ. סביר להניח - לא שהוא לא מתגעגע- אלא שהוא פחות שם דגש על הקטע הזה ושזה פחות משמעותי בעיניו. חבר שלי לא היה מבין למה אני משתגעת כשהוא לא מתקשר יום אחד... תביני- אם הוא יתקשר אליי רק כי את רוצה, ברור שאחרי יומיים הדברים ישובו למסלולם. אם באיזשהוא שלב הוא ירגיש צורך להתקשר אלייך- הוא יעשה זאת. ואם לא- אין לך הרבה מה לעשות בנידון. קבלי את זה ככה ואל תדאגי יותר מדי. (או שיש לך הרבה מה לדאוג כי כפי שציינתי החבר שלי הוא כבר לשעבר...)

le shark

New member
מילים כדורבנות אלה!

גם אני ככה... בערך... לא צריך להילחץ, זה לא שאנחנו לא אוהבים... ממש לא! יש כאלה שצריכים קצת יותר ספייס מאחרים, זה הכל.

למעלה