אה, לסיים פרק במבט ערמומי של הטריש

python 4

New member
אה, לסיים פרק במבט ערמומי של הטריש

אני כל כך מקווה שיהיו לנו עוד המוןןןןןןן כאלה! אם כי דו-שיח כמו: ויקטוריה (מצווחת): "אללי! ראיין ראה אותי ביום חתונתי! זה מביא מזל רע!" ראיין: "בובה, אני לא אתן לשום אמונה תפילה לנצח את האהבה" ובכן, זה בתוספת המבט הערמומי של הטריש
לא מבשרים טובות..
דבר אחד נותר לי לא ברור מהפרק הזה. איך זה שקרטר לא יודע מה התוכניות של הטריש? בחצי שנה האחרונה קרטר (שמשחק תפקיד די יחודי, אני חייב לציין) קיים אך ורק בתוך מוחה הקודח של טרישה. הוא לא יכול לפשפש שם תאים שאחראיים לתכנון נקמות מרושעות (תאים שתופסים כ- 90% ממוחה של הטריש) ולראות מה קורה שם בעצמו?

python 4

New member
זה לא עובד ככה!

פרי דמיוני יודע בדיוק כל מה שאני יודע. עכשיו תפסיק להתווכח איתי בזמן שאני חוסם את הכינוי המרושע הזה, "יורד הוואן". אני מקווה שלא שכחת את הסיסמא לצהובון!
desparate times call for desparate measures

../images/Emo210.gif ../images/Emo6.gifאתה לא רוצה שאני ארד יותר?

לא חבל על הוואן שלי?
אתה שולט על פרי דמיונך. הוא מבטא את המחשבות שלך, הרצונות שלך, הדאגות שלך. אבל הוא לא חייב לדעת בדיוק מה אתה הולך לעשות
TZHOBON WHO
לא מוכר לי השם.

pumiki25

New member
צהוואני - אתה עושה לי צמרמורת!

הכרתי אדם (מוטציה, ליתר דיוק) שהיה נוהג להחליף כינויים כל שלוש דקות בערך (רק שהעניין הוא שהוא, להבדיל ממך, נכנס-נכנס לכל דמות בנפרד, ואפילו ניהל שיחות וריבים בין שלל הכינויים שלו
) - אני עוד זוכרת איך אחת ה, אממ - "ישויות" שלו (כשהואשם בהתחזות) זעקה: X WHO?!
כך ש...אאוצ'.

pumiki25

New member
זה היה מפחיד - אין לך מושג... ../images/Emo4.gif

הוא היה פסיכופת אמיתי - טרישה קטנה עליו...

pumiki25

New member
איפה *לא*... ../images/Emo5.gif

הוא התחיל (אני חושבת) בפורומים של IOL (לימים - "וואלה!"), עבר לוואי-נט, "דוקטורס", נענע...יכול להיות שהיה גם כאן (בתפוז), לא הייתי מתפלאת. במשך שלוש שנים (!) הוא הטריד גולשים - בפורומים, בדוא"ל, בטלפון... ברוך שפטרנו, טפו-טפו

../images/Emo214.gifמה שלא ברור לי זה...

במשך די הרבה זמן הניומנים לא הפסיקו לבחוש בסיפור ה"סם אונס" שמאט הפעיל על טרישה ושרון. איך לעזעזל אף אחד עדיין לא עלה על האפשרות שטרישה סיממה את ויק הגדול?!. בכל פעם כשהם מתאספים אני רואה את המבטים שלהם ואני אומרת "הנה זה בא, אחד מהם הולך לעלות על זה" ו... כלום! ממש מאכזב...

junny

New member
../images/Emo176.gif במיוחד שיש מצלמות

בכל חור בדירה. איך הם לא בודקים את זה???? לא ברורה הסדרה הזו..

junny

New member
../images/Emo176.gif לא ראיתי ../images/Emo7.gif

מלא עבודה..ויש עכשיו פרקים מעולים. אני חייבת לראות ביום שישי את הרצף

ים כחול

New member
באמת חיפשתי את צהובי ../images/Emo121.gif ...

רק היום קלטתי שהוא מרחף לו בניק אחר ... ברררר

ים כחול

New member
עוד חוסר הגיון בסדרה ......

איך זה שטרישה מדברת לעצמה(קארטר) ומי שדואג למצלמות לא קלט את המזימות שלה ? או שגם את זה היא מדמיינת ? או שאנחנו מדמיינים שהיא מדברת לעצמה ? או ש... אני מבולבלת . .... לא יודעת אם אני רוצה לראות את הפרקים הבאים ... זה מריח לי לא טוב

../images/Emo210.gif כעת היא יכולה לדבר חופשי

כי היא כבר לא בביתו של ויק. היא במנוסה ללא מצלמה. אצל ויק היא דאגה לא להזיז שפתיים, חוץ מבחדר הכושר של ויק - כנראה שם לא התקינו מצלמה כי לא חשבו על האפשרות שטרישה תיכנס לחדר כושר... רק שמה לעשות, זה עשה לה לראות את ויק מיוזע על שק האגרוף... באמת לא ברור איך ויק אומר שהיה נורא תשוש ועייף ואף אחד לא יכול לחשוב על העובדה שאולי היא שמה לו משהו בשתייה? ו... כן... אני מריח טרגדיה מתקרבת. אני מאוד מקווה שאתבדה והכל יעבור בשלום

../images/Emo214.gifימי!!! התגעגעתי!!!../images/Emo24.gif

ושכחת משהו! בזכות צהובון, ואני מדגישה צ-ה-ו-ב-ו-ן
החלטנו שיהיה נחמד אם כל אחד מהכותבים כאן יבחר לו אייקון וישים אותו בתחילת ההודעה כל הזמן. תמהרי לבחור לפני שיתפסו לך את הכי מעניינים...

../images/Emo210.gif היא כבר לא נמצאת אבל ../images/Emo3.gif

מיס "תרווחו כדי שיהיה נעים לקרוא"?

למעלה