אה!!!! משו מגניב מסטיבו!!!!!!!

i love CONE1

New member
אה!!!! משו מגניב מסטיבו!!!!!!!

אה!!!!!!!!!! אני שלחתי לסטיבו מכתב והוא אשכרה ענה לי!!!!!!!!!!!! שאלתי אותו במייספייס אם סאם 41 אי פעם יבואו לארצינו הנידחת והוא אמר: "I'd love to... I've always wanted to go to Israel. My parents went two years ago and loved it. New album coming out soon - maybe we can make it over there on the next tour!! Thanks, Stevo." אה!!!!!!!!!!!! הנה העתק של המכתב (אני לא ממציאה את זה!!!) From: Stevo Spam/Report Abuse myspace.com/stevejoczfilms To: • Doron Date: Feb 17, 2009 8:27 PM Subject: RE: Very IMPORTANT!!!!! Body: I'd love to... I've always wanted to go to Israel. My parents went two years ago and loved it. New album coming out soon - maybe we can make it over there on the next tour!! Thanks, Stevo. ----------------- Original Message ----------------- From: Doron (426671391) To: Stevo (430592464) Date: Feb 6, 2009 12:42 PM Subject: Very IMPORTANT!!!!! Will you ever come to Israel??? And is ""All The Good Shit" gonna be sold in Israel???? LOVE YOU STEVO!!!! נ.ב.: לסאם 41 יצא בשלושים למרץ אלבום להיטים "All The Good Shit" ולצערי הוא לא יגיע לארץ.... לפי מה שאני יודעת עד עכשיו.... אין מצב שהוא יגיע כי הזמנתי אותו ביום שהוא יצא... =(

PerfectSP

New member
DDDDDDDDDDD: ../images/Emo190.gif

אומגדדדדדדד אני כ"כ אוהבת כשהם עונים לךךךךךךך!@#$DD: כפרעליהםםםם מי ייתן ויבואוווDDD:

ואיי

איזה כיפפ שהם ענו לך!!ממממש מעולה!! הלוואי וסטיבו ינסה לשכנע אותם לבוא לארץ, צריך לשלוח עוד ועוד ועוד שאלות כאלו אם הם יבואו לארץ כדי שזה ינדנד להם, ויגידו : " יאללה בוא כבר לישראל!!" ויהיה מעולה אם הם יעשו כך! *מחזיקה אצבעות*

Johnni456

New member
אעאאעאעאע אומייגאדדדדד../images/Emo99.gif../images/Emo79.gif

וואו הלוואי הלוואי הלוואי שהם יבואו לארץ! כל מי שיש לו מייספייס - תציפו אותם ב "come to israel" וכאלה
סטיבו כזה חמודXD

נסטי XD

New member
&^*$&%$^$#&^

יואו %$$%# זה כזה ענק!!!!!! אמן שהם כבר יבואו לפה, אני כבר שומעת בכל חור את "פאט ליפ" ו"אינטו דיפ"......

למעלה