אובדו תעודת זהות ביומטרית ושחזורה

dory30

Well-known member
שלום, לאחרונה איבדתי תעודת זהות (גיליתי רק היום, פוזיטיבית אני זוכר שראיתי אותה בשלישי או ברביעי). מאחר ואין לי רישיון נהיגה או דרכון בתוקף, אהיה חייב תעודת זהות עד ליום הבחירות כדי שאוכל להצביע. אני זוכר שכאשר הנפקתי את התעודה שאבדה ב-2019 קיבלתי אותה באותו יום. האם זה עדיין בתוקף? ואם לא, האם סביר (הכל בהסתמך על קריאה באתר משרד הפנים) שאקבל מהם תעודה זמנית? בכל מקרה, עד שאקבע סופית שעליי ללכת אצטרך לעבור מחר בכמה מקומות שקניתי בהם- כדי לוודא שאכן התעודה לא נשכחה שם.

in bal1

Well-known member
שלום, לאחרונה איבדתי תעודת זהות (גיליתי רק היום, פוזיטיבית אני זוכר שראיתי אותה בשלישי או ברביעי). מאחר ואין לי רישיון נהיגה או דרכון בתוקף, אהיה חייב תעודת זהות עד ליום הבחירות כדי שאוכל להצביע. אני זוכר שכאשר הנפקתי את התעודה שאבדה ב-2019 קיבלתי אותה באותו יום. האם זה עדיין בתוקף? ואם לא, האם סביר (הכל בהסתמך על קריאה באתר משרד הפנים) שאקבל מהם תעודה זמנית? בכל מקרה, עד שאקבע סופית שעליי ללכת אצטרך לעבור מחר בכמה מקומות שקניתי בהם- כדי לוודא שאכן התעודה לא נשכחה שם.
בהצלחה דורי.מקווה שתמצא במהרה את התעודה.

dory30

Well-known member
בהצלחה דורי.מקווה שתמצא במהרה את התעודה.
תודה, אך זה לא קרה. נאלצתי להגיע למשרד הפנים. עמדתי בתור שעה. הפקידה בישרה לי שעליי לשוב מחר בסביבות 8, אז לא יהיה לחץ ויוכלו להנפיק לי בניחותא תעודה זמנית. עד שבועיים לאחר מכן, ישלחו לי את התעודה הקבועה בדואר. אביא למחר טופס אובדן הצהרה (שמילאתי), תמונות פספורט עדכניות שהנפקתי וכן דרכון, למרות שהוא כבר לא תקף.

dory30

Well-known member
עדכון: השגתי תעודה זמנית ובתוך שבועיים אקבל את הקבועה עם שליח. בלי קשר, ביררתי וגיליתי שהדרכון תקף עד 2027.

למעלה