אובדן השליטה

אובדן השליטה

מאז ומתמיד הייתי המובילה במערכות היחסים שלי. במיוחד במיטה. בנות זוגי תמיד נהינו ממגעי והגיעו לפורקנן בהנאה רבה. אך כאשר הגיע תורי תמיד חשתי אי נוחות מסוימת. הסתפקתי בהנאתן בכך חשתי פורקן. אך יום אחד נכנסה לחיי בחורה שעוררה בי חשק הפוך לגמרי. את דנה הכרתי במכון הכושר בו התאמנתי. מרגע שראיתיה נעצרה נשימתי. כל שרציתי היה לחוש בידיה מטיילות על גופי. כמטר 70 סנטימטרים גובהה שיערה ארוך שחור מלא ברק חלק עיניה צבע שקד חום עדין עורה בהיר שפתיה מפתות רכות אך לא עבות בצורה מוגזמת בדיוק במידה. שריריה מעוצבים בדיוק במידה הנכונה. התחלנו לדבר מעט באותו היום ביוזמתי ונעשינו קרובות נאהבות. ולילה אחד אותו לילה המיוחד בחיי בו אהבנו לראשונה. הגעתי אל דנה ב9 בערב ויתרתי על מקלחת אחרי האימון ונסעתי ישר אליה. עם כניסתי חיבקה אותי דנה אליה וכהרגלה הסניפה את רייח זיעתי. "ערב טוב יפה שלי" לחשתי אל תוך שיערה "ערב טוב גם לך נוש שלי" ענתה לי. היא דחפה אותי אל הקיר מנשקת בעוצמה משתקת אותי נוטלת את השליטה מידי. השליטה שכה הייתה חשובה לי אך איתה נראתה לי מיותרת. אאט אט תוך כדי ליטופים ונגיעות הסרנו את הבגדים והגענו אל המיטה. נחטתי על ביטני ודנה על גבי אוחזת בידי מרתקת אותן למיטה. שיערה השחור נפל על פני מלטף את לחיי שדיה נלחצו אל גבי שפתיה נעו בין צווארי אוזני ולחיי. רגלה פיסקה את שלי בעדינות. נכנסת ביניהן לוחצת מעט. אט אט ידייה עזבו את שלי והחלו מחבקות אותי. אגני שהתרומם מלחץ רגלה ואיפשר כעט לידה האחת לחפון אותי כאילו ראה כבר את הנולד. ידה השניה שיחקה בשדי וזרועה שיפשפה את השני. ידי שלי מצאו אחיזה בצווארה וראשה ממאנות לעזוב. נשימותיה בעורפי מוציאות אותי מדעתי והנשיקות הקטנות שהצלחתי להשחיל לה בזווית זו הינו מסחררות ומתוקות להפליא. 3 מאצבעותיה נכנסו לתוכי ממלאות אותי ונעות עלי במיומנות. רגלה המשיכה לשפשף ולגרות מאחור. לא הצלחתי להוציא מתוכי אלא קולות הנאה קטנים אנחות שקטות. הרגשתי איך אני מתרוממת לשש והיא בתיאום איתי ויורדת שוב לוחדת בדרך עוד 2 מאצבעותיה אל תוכי ונעה על כך ידה בקצב מסחרר. שיערה מטלטל פעם לימין ופעם לשמאל לכתפי מטריף את חושי ברכותו. ואחרי הכל גמרתי נשכבנו שתינו והתהפחנו. דנה על גבה ואני על גבי עליה ידה עדיין מחזיקה אותי. אחרי כמה דקות התהפכתי אליה מנשקת לשפתיה. לשוני פולשת פנימה נוגסת בה בעדינות. "איך את מרגישה? היה שווה לאבד בשבילך את השליטה" עניתי בחיוך "באמת??? פעם ראשונה שאיבדת שליטה? כן וואו בשבילי ובזכותי! איזה כייף לי!" ענתה וכך נרדמנו.

למעלה