אובדת עצות עם הטראגוס שלי

אובדת עצות עם הטראגוס שלי

עשיתי טראגוס לפני 11 חודשים.

טיפלתי בו לפי הספר:
מי מלח+בפנטן פלוס.
לא שמתי אוזניות.
לא נכנסתי לבריכה.
לא נגעתי בו.
לא ישנתי על הצד. באמת הכל לפי הספר.

והעגיל פשוט מסרב להחלים.

עד עכשיו כשאני מזיזה אותו הוא כואב לי, ויש מין יובש סביב העגיל.
עכשיו גם יש בועה אדומה.

מה לא שמתי כדי לטפל?: סינטומיצין, שמן עץ התה, מי חמצן. וכלום! עדיין אני לא יכולה להזיז את העגיל בחופשיות וזה כואב לי. לפעמים כשאני מנקה אותו עם מי חמצן יורד לי דם על הקיסם אוזניים.

אני כבר אובדת עצות
יכול להיות שפשוט הגוף שלי דוחה אותו? ואני צריכה להוריד?

צרפתי גם תמונה שתראו.

אשמח לעזרה.

ozshomer

New member
קודם כל

לפי התמונה, מעבר לבועה, הוא נראה לגמרי סבבה.
מי חמצן, עץ התה, לא על החור, לא על העגיל אלא רק ממש טיפה על הבועה.
על העגיל ולתוך החור שמים טיפה בפנטן פלוס, לסובב קצת ולהחדיר בעדינות, לנקות הפרשות שהתייבשו, במים חמים, תמיד הכי טוב במקלחת (זה נכון תמיד, גם אחרי ההחלמה), ואחרי מריחת המשחה, לנגב שאריות.
לא שמים סינטומיצין, זאת אנטיביוטיקה, זה משהו ששמים רק כשיש אינפקציה, אחרת זה עושה בלגן בגוף, לא משחקים עם זה.
עגיל בסחוס לא יכול להידחות, הוא פלדה ניתוחית או טיטניום? אולי הכמות המגוחכת של הניקל שיש בפלדה עושה לך צרות.
מעבר לזה, באמת שאין לי רעיונות, תצטרכי לדבר עם פירסר שאת סומכת עליו, או לחפש קבוצת פייסבוק בשם פירסינג גורו ולשאול שם (רק שימי לב שזאת הקבומה הישראלית, יש גם בחו"ל).

תודה קודם כל

אני כמעט שנה אחריי, אני עדיין צריכה לשים כל הזמן שמן עץ התה/מי חמצן? זה לא אמור כבר להחלים??
&nbsp
&nbsp
סינטומיצין שמתי כי הייתה לי אינפקציה, והרופאת משפחה רשמה לי. העגיל היה גם מדמם קצת.
&nbsp
העגיל הוא מטיטניום

ozshomer

New member
אם הרופאה נתנה, זה בסדר

אבל רק לכמה ימים.
צריך לשים אך ורק ישירות בזהירות על הבועה, זה אמור לעבור די מהר, זה לא מיועד לטיפול בפירס, רק בבועה.
טיטניום זה הכי טוב.
שוב, לי זה נראה לגמרי סבבה, תקפידי לנקות את ההפרשות ולסובב את העגיל במקלחת ולמרוח כמה זמן בפנטן פלוס על החור וקצת על העגיל ולסובב כדי שהמשחה תיכנס לחור ולנקות את השאריות אחרי כמה דקות, אם לא הולך, תלכי לפירסר ושוב, תנסי לשאול בפירסינג גורו.

נתנה מזמן סינטומיצין, לא עכשיו.

זה מעצבן אותי שזה לא מחלים!
&nbsp
זה כבר היה אמור להחלים עד עכשיו, מעצבן ששנה אחריי אני עדיין מתעסקת בטיפול בעגיל.
&nbsp

ozshomer

New member
האמת שזה לא כזה נדיר

לעגילים סחוסיים, ושטחיים כגון פטמות, טבור וגבה, יש תקופת החלמה של עד שנה, מנסיון אישי.
מה שכן, שוב, מהתמונה החור נראה מוחלם, ניסית לחזור לבפנטן פלוס או לא? ושוב (ושוב ושוב) יש גבול ליכולות האבחון שלי מתמונה בלבד, את חייבת לפנות למישהו פיזי או לפחות לדבר עם פירסינג גורו.

אחזור לבפנטן פלוס אם אין ברירה

מקווה שזה יחלים ולא אצטרך כל החיים להתעסק עם העגיל.
&nbsp
כשדיברתי עם הפירסר, אמר את אותו דבר שאמרת. לשים בפנטן או סינטומיצין. לא נראה לי שהפירסר, או הקבוצה יכולים לחדש לי משהו.
&nbsp
בקיצור, אנסה שוב בפנטן פלוס. תודה

ozshomer

New member
בפנטן זה תמיד טוב

אני משתמש בה להמון דברים, גם כשפתאום יש לי גירוי או סתם כאב בפירס שיש לי כבר המון שנים, תנסי במשך כמה זמן, ואם זה לא משתפר, תלכי פיזית לפירסר (לא לפירסר הזה, ממש לא אהבתי את זה שהוא המליץ על סינטומיצין בלי לראות במו עיניו במה מדובר) שיראה מה המצב באופן ודאי.

למעלה