אובייקטיביות הפורום

Or Lasname

New member
אובייקטיביות הפורום

שלום ירדן
אני מבין שאת נציגה של חברת "טבורית" אחת מכמה חברות שקימות בארץ לאיסוף ושימור דם טבורי
לכן, (שוב לדעתי בלבד), העובדה שאת מנהלת הפורום היא בעיה אינהרנטית משתי סיבות

1- קיימות עוד חברות שלא הוזכרו פה בפורום
2 - האובייקטיבות לגבי אפקטיביות והצורך בשימור הדם, בכל התשובות הדבר מואר באור חיובי בלבד ללא הצגת הדילמות הקיימות.

תודה :)

פורום דם טבורי באתר תפוז

אור שלום ,

ראשית, ברצוני לציין בפניך כי אתר תפוז פנה לטבורית בבקשה לנהל פורום מומחים בנושא הדם הטבורי ואנו נעתרנו.
בפורום זה אני משיבה לשאלות העולות מצד הגולשים, לתשומת ליבך רובן הגורף והמכריע של השאלות עוסק בהיבטים הביולוגיים-רפואיים שהם הרי עובדתיים ומייצגים את פרי מחקרה של קהיליית המדע הבינלאומית ואינם משתייכים או מזוהים עם חברה כזו או אחרת, לכן אני חולקת עליך בעניין האובייקטיביות לגבי נושא זה. בתשובותיי אני מספקת את האינפורמציה המדעית, העובדתית והעדכנית בתחום הדם הטבורי שהוא תחום מומחיותי בעשר השנים האחרונות ומשתדלת תמיד לספק תימוכין מדעי כדוגמת מאמרים, תקנות חוק הדם הטבורי וכדומה.
למותר לציין כי מלכתחילה מצאנו לנכון לציין בהנהלת הפורום את היותי מנהלת מרכז המידע של טבורית, כך שלא מדובר בתגלית מרעישה מצידך.

עד היום לא נשאלתי מהן החברות הקיימות בישראל ואני בספק אם אי פעם אשאל חרף העובדה שגוגל מצוי בידי כולנו... יתר על כן, באחת מתשובותיי לגולשת המלצתי לעשות סקר שוק ולפנות למרכזי המידע של החברות השונות.
אינני יודעת מהי כוונתך כשאתה אומר "הצגת הדילמות הקיימות" אך אתה מוזמן להעלותן בפניי ואני אשמח להתייחס – זו מטרת הפורום :)
מכל מקום, שימור דם טבורי הוא פעולה ביטוחית ועל-כן הצורך בו נתון בין כה וכה לשיקולם והחלטתם של ההורים בלבד.

יום טוב,
ירדן

למעלה