אודישנים למסלול מחזמר היחידי בארץ|י

אודישנים למסלול מחזמר היחידי בארץ|י

אודישנים למסלול מחזמר החדשני והיחידי בסוגו בארץ. המחזמר יועלה ברחבי הארץ יכלול כמו כן הפקת דיסק והופעה בטלויזיה. המסלול יתקיים בתיכון 6 שנתי למדעים ולמוסיקה ע"ש אלברט אינשטיים בבן שמן. במהלך השנה ייעלו הנבחרים מחזמר "היפה ומנקה הארובות" עפ"י אגדת אנדרסן.(d) מלחין המחזמר - י.לויטאס בעל מוניטין בינלאומי העומד מאחורי הפקות ענק בהוליווד, ואחראי על הפקות עם מיטב האמנים הישראלים ( כגון: שלמה ארצי,ריטה, רמי קלינשטיין ועוד'... ). מאחורי המסלול עומדים אומנים יוצרים מתוך ההפקות " בראבו" , ה"פסטיגל", המחזמר "אנני" ועוד'... למבחנים מוזמנים בעלי כישורים בשירה/משחק/נגינה. המועמדים יוזמנו לראיון אישי ולמבדק הפוטנציאל כשאר יציגו בפני הבוחנים 2 קטעי שירה ו/או נגינה ו/או משחק. לקביעת מועד האודישן אנא פנו לאינגה בטלפון : 0524282064 האודישנים יתקיימו באולם ע"ש סטון בכפר הנוער בן שמן. ~מס' המקומות מוגבל~ בהצלחה = )

לאיזה גילאים זה מיועד?

אני התקשרתי...

והיא אמרה לי שהיא תיצור איתי קשר ותגיד לי תתארי של האודישנים.. חח... תחזיקו לי אצבעותתת א!ה2תת... 0פ*7!!ש...

מחזיקים לך אצבעות ממי...

בהצלחה...ואני מקווה שתעברי ת'אודישנים!!! 'קיצר כל מי שהולך לאודישנים בהצלחה רבה רבה רבה..!

למעלה