אווילים נמאסתם

aharon5

New member
אווילים נמאסתם

השמאל הישראלי הינו הגוף האידאולוגי האווילי ביותר מאז נוצר האדם. גם "חכמי חלם" אינם יכולים להתחרות עימו על התואר. תורת האווילוציה הוא מאמר ראשון מסוגו שאינו ממתין להיסטוריונים כדי שיתחילו בביצוע חשבון הנפש של אוסלו. http://www.geocities.com/aharon5/hagig010.htm בברכת התפכחות מהירה מאווילותכם, שלכם - עד שערפאת יפריד בינינו, אהרון.

שמאלני

New member
תלמד לקבל דעות של אחרים...

אתה בן אדם מפגר טיפש שאני לא מבין איך אלוהים יוצר כזה דבר. מה זה השמאל ההישראלי? מה אתה דפוק או משהו אנחנו גוף שונה ממדינת ישראל,אנחנו אנשים שחיים בארץ הזאת שיש להם דעות תלמד לחיות איתם. בעצם לכם אין גבול הרי כבר הסתתם נגד רבין ואחד משלכם מהימין רצח אותו. אני בטוח שאתה שמח על הרצח כי אתה אדם לא שפוי. תבין יש אנשים שפוים שהם מדברים על פוליטיקה ויודעים להביע את דעותהם ללא הסתה,אבל יש אנשים לא שפוים שפוליטיקה משפיעה עליהם והם גולשים עם זה יותר מדי לקיצוניות אחרת. תשמע אם אתה לא יודע לקבל דעות של אחרים תעזוב את עניין הפוליטיקה זה לא בשבילך.

ברק א.

New member
שמאלני..

בהמשך לשיחתנו אתמול... אתה אומר מצד אחד שאהרון ילמד לקבל דעות אחרות , שהשמאל הוא חלק ממדינת ישראל , ויש להתחשב בדעות שלו . עד כאן הכל נכון , ואני מסכים איתך לחלוטין . אבל אז , באותה נשימה , אתה מקלקל הכל . " אני בטוח שאתה שמח על הרצח..." , " בעצם לכם אין גבול..." המילים האילו שאתה כותב מעידים על חוסר רצון מוחלט לשמוע דעתם של אחרים . ושוב , אתה חוזר על המנטרות שלך " השמאל מושלם , הימין חוליגנים מטורפים קיצוניים..".. אתה לא מסוגל להבין משום מה שיש דעות שונות משלך . אתה לא מסוגל לקבל את הדעות השונות האילו . לקבל , לא להסכים . אמרתי לך כבר....ברגע שאתה ושכמותך ילמדו את הדבר הבסיסי והפשוט הזה , שג´ון לוק , אבי תורת זכויות האדם , הקדיש את חייו למענו , אז הויכוח הפוליטי יחזור למימדים הטבעיים שלו , ויישאר ויכוח פוליטי , ולא מעבר לזה.

שמאלני

New member
ברק...

תשמע כל אדם יש לו חסרונות והתירונות אף אחד לא מושלם,וזה לא משנה איזה צד אתה שמאל או ימין את זה רציתי לומר לך. לעניין אני רואה כאלה שכותבים שהם שמחים שרבין נרצח אני כבר לא יודע איזה ימני שמח ואיזה ימני באמת עצוב יחד עם כל העם ברצח רבין. והתכוונתי לזה לזה שבאמת ליממנים אין גבול {תראה הוכחה את המסיתים לפני רצח רבין}. עד לאן הטירוף יכול להוליך את הבן אדם.

שמאלני....

תאמין לי שלא רציתי לעשות זאת, אבל אתם לא משאירים לי ברירה. פעם אחר פעם אתה מאשים אנשים חפים מפשע ברצח רבין, למרות שאני מנסה ממש בכח להשאיר את העניין הזה בתור קונצנזוס כדבר איום ונורא. אז הנה, חביבי, נסה להתמודד עם הכתבה הבאה שאני מצרף לך כאן. יש שם כמה שאלות שהציגה ביתו של הנרצח. אני אשמח מאוד לקבל את התשובות שלך.

Realist

New member
מה הקשר?????????

מה שאתה מראה פה,כל אחד קרא.אם באמת אתה מאמין ב"תאוריית הקונספירציה",בקשר לרצח רבין,אז אתה מודה (בלי לשים לב),באשמת הימין.הרי כל התאוריות החולניות שהתפרסמו בחוגי הימין הקיצוני,בקשר לרצח רבין,נועדו להרחיק מעצמם את האשמה להסתה שגרמה ליגאל עמיר ושותפיו ,להגיע למצב שבכלל יכול היה לחשוב על רצח של ראש-ממשלה!!!.(הרי הוא שפוי מאד).אשר לדליה רבין-הכאב שלה הוא פרטי והשאלות שלה נוקבות,אבל שלא תשכח שבאותם שעות -האפלות בתולדות המדינה,חששו בשב"כ מהפיכה.פרס ושאר השרים קיבלו אבטחה שכמעט מנעה מהם להופיע בציבור.אז מבחינת השב"כ (שעליו אתה סומך? או רק כשנוח לך?????),לא דליה רבין ולא כל אדם אחר יכול היה אז לדעת בדיוק מה קרה. אבל אולי יש בדבריה הרבה.ממש חבל שועדת החקירה בראשות השופט בדימוס שמגר (שהוא סמן שמאלני מאד),לא קיבלה מנדט לחקור את כל מה שהביא לרצח רבין,ולא רק את פשלות השב"כ.מעניין מה היה קורה אילו היו צריכים להופיע בועדה הזאת כל ה"רבנים" שפסקו דין רודף על רבין (רבנים כאילו גרועים יותר מהגרועים באויבינו).מעניין מה היה קורה לו מסיה נתניהו היה צריך להעיד בועדה על חלקו הרב בהסתה-וכאן מדובר במועמד לראשות ממשלה(!!) ולא בפעיל "שלום עכשיו" שקרה לשרון "רוצח".מעניין למה הילל וייס שמאשים עד היום את רבין בפשעים נגד העם היהודי לא נחקר במשטרה.מה עם כל מגלגלי העיניים:רפול(פאסה פאסה),גנדי ז"ל,שרון (אוטוטו פאסה),עוזי לנדאו ("רבין שטוף בניקוטין ואלכוהול"),שקראו לו "בוגד" בכל זמן בו ביקרו בהתנחלויות.מה הם היו אומרים כשהיו נקראים לועדת חקירה????.מה עם ריקודי השמחה של הנבלים באריאל לשמע הידיעה על מות רבין?-איך הם היו מצטדקים.שנתחיל לרחם גם על מאדאם הר-שפי,שנזכרה לספר לבית המשפט שיום רצח רבין היה יום נורא בשבילה,וזאת לאחר שהבינה "שתשב קצת"-ואיזה לובי היה לה,ומה עם אחיו של יגאל עמיר???מה עם משפחתו בעלת החינוך "היהודי",שעד היום מבכה ...על בנה הפושע הנאלח,שהשמאל הכניס לכלא (מאדאם גאולה עמיר-מחנכת עוד בישראל,ואפילו השמאל לא עשה דבר כדי להעיף אותה ממקצוע כזה חשוב,כשהיא מביעה דעות שזהות לדעות הורי השהידים של החמאס.)מה עם "לרבין אין מנדט"? זו הסתה ממעלה ראשונה-למרות שהיא נראית הסתה אינטיליגנטית-משמעה:נבחרת בבחירות,מצע מפלגתך ברור לכל,ואסור לך להגשימו!.בטח-אסור להשען על מפלגות לא ציוניות.אחר כך שואלים-מה קרה לערביי ישראל שזנחו את המפלגות הציוניות ונתנו בבחירות האחרונות את רוב קולותיהם למפלגות לא ציוניות-אבל הרבה הרבה יותר קיצוניות מחד"ש. אגב,דליה רבין ומשפחתה-הם מאשימים עד היום באופן כמעט אישי את נתניהו באחריות ראשית להסתה נגד רבין.לא לחינם סרבו ללחוץ את ידו בלוויה.לא לחינם הוא אפילו לא נוכח בכנסת בטכס הזכרון האחרון לרבין.אז אם דליה רבין הפכה להיות לבסיס שלך-אז כדאי שתדאג להזכיר מה היא חושבת על נתניהו ("החלום הרטוב של הימין"),בהקשר לרצח אביה. חבל שתכנס לענין רצח רבין.הלוואי שהיו מקימים היום ועדת חקירה ממלכתית שתחקור את כל ההיבטים של הרצח (כולל הסכם אוסלו!!).אוי ואבוי יהיה לכמה מנהיגים בימין הקיצוני,ועוד כמה מסיתים ומשמיצים מהליכוד,שהקדימו אפילו את ההתפוצצויות באוטובוסים. שנלמד כולנו משהו מהרשות הפלסטינית הפושעת?? שם גם כששונאים את ערפאת,עוד לא רצחו אותו!! פה עשו את זה.אין ולא היתה האשמה כוללת נגד כל הימין (כאילו שחצי עם אשם ברצח רבין-את זה אף אחד לא אמר!),אבל אלפים של מסיתים פרועים וונדלים (מספיק לקחת את תומכי כך),כן אשמים!!זה חצי עם?????.לך נוח לאמר שמישהו האשים חצי עם.אבל שלא תחשוב שהחטא לא נמצא אצל אלפי אנשי ימין מסוכנים! גם שמגר היה מגיע למסקנה דומה,לו רק ניתן לו.

אתה מסלף ואינך אומר אמת לגבי

1. איני מאמין בקונספירציה. בסכ"ה הבאתי כתבה שראיתי בעיתון. את דעתי לגבי רצח רבין כתבתי כאן לפחות 5 פעמים. אולי פעם אחת תקרא אותה במקום לתקוף ולהשמיץ? 2. אלמאלא היה הדבר עבירה פלילית, הייתי הורס את גן הילדים של גאולה עמיר בשימחה. 3. כל מי שרקד למשמע הרצח הוא אדם נתעב ומלוכלך. אין לי חלק ונחלה עימו, ולא יהיה. אני מעדיף על פניו את אחרון השמאלנים. 4. איש מה"מסיתים" (לשיטתך), לא האמין שרבין ירצח ולא רצה בכך. 5. מספר פעמים בפורום אדם בשם "שמאלני" האשים את הימין כולו ברצח, וכמוהו אדם אחר בשם "אדון אדון". לפיכך החלק האחרון של דבריך הוא שקר, חד וחלק. 6. הניסיון הראשון לחסל מנהיג פוליטי היה על אלטלנה: העדויות מספרות שבכל פעם שבגין עלה על הגשר האש התגברה. 7. אני מבין כעת ממה נובעת שינאתך האישית: אינך מוכן לקבל אדם ימני שכה מתנגד לרצח רבין, ובו בעת נלחם בחריפות על עמדותיו הלאומיות. זה פשוט מוציא אותך מדעתך.

Realist

New member
עוד על הסתה.....

בימין אומרים שהשמאל הסית נגדו שנים על גבי שנים ובעיקר נגד מנחם בגין.אכן כך היה.השמאל הבטיח לנו שכשבגין יעלה לשלטון ,מיד תפרוץ מלחמה.אז 30 שנה עברו.פעם אחת מישהו ניסה לרצוח אותו חלילה????.אגב בגין הוכיח לשמאל שהוא יכול להיות שמאלני יותר ממנו.הוא היחיד בינתיים שמסר 100 אחוזים משטח שנכבש במלחמת ששת הימים,למצרים,תמורת שלום.הוא היחיד שהוריד התנחלויות\ישובים (תקרא לזה איך שבא לך),למען שלום.הוא הראשון שהכיר בזכויות של העם הפלסטינאי.(גם אם הנוסח העברי שונה מהאנגלי-זה באמת משנה?-מה,בגין היה טיפש.הוא לא ידע שכל אחד עשוי לפרש זאת ,באיזה נוסח שנוח לו?).בגין היה הראשון שתמך "בהקמת משטרה פלסטינאית חזקה-באוטונומיה".אז זה שאז הם לא הסכימו לרעיון,פותר אותנו מלשאול-למה בגין הסכים לתת להם רובים? וכי זו לא הסתה נגד רבין "נתת להם רובים".הרי הסכם אוסלו אמר בדיוק מה תפקיד הרובים הללו.אז הפלסתינים הפרו בגסות את כל מה שחתמו עליו-אבל רבין ופרס הם הרוצחים? אגב-למי כותבי המודעות "להעמיד את פושעי אוסלו לדין",מתכוונים? אני מקווה שלערפאת ושות. אבל משום מה נראה לי שלגביהם פושעי אוסלו ה"אמיתיים" הם רבין(שכבר קיבל עונש),פרס ,ביילין,ובעצם כל מי שתמך בהסכם בכנסת .לא?? לגבי הסתה-זה שקראו לשרון "רוצח",זה נכון ולא מקובל,אבל מי שילם? אמיל גרינצוויג ז"ל.(להיות בארץ שמאל זה בגידה הריי-ודין בגידה מוות בכל מדינה-אז מה הפלא?).גם הסיתו נגד שמיר,אבל מחתרת יהודית מאיפה קמה?מהימין הקיצוני כמובן.איפה מחתרות השמאל ???.אוי לנו שאותם פושעים מהמחתרת היהודית,שפשוט החליטו שהם מדברים בשם עם ישראל ,ולקחו את החוק לידיהם (ועוד כדי לפגוע בסניליים כמו ראשי העיריות ,שממש היו חוד החנית של הטרור )-היום מככבים בכל מקום כאילו שהם לא קומץ ברברים שלמדו מהפלסטינאי את תורת הטרור.אז השמאל הסית,אבל קם גיבור חדש לישראל-ברוך גולדשטיין.הוא בכלל רצח מתפללים במקום קדוש לשתי הדתות רק בגלל שהיו מוסלמים.אבל בקריית ארבע עשו לו אחלה של כבוד.איזו חלקת קבר-גדול האומה.איפה המוסר היהודי? להם אין דבר כזה!מה הפלא שרואים בהם סופר קיצוניים,ממש כמו הערבים שיורים עליהם?.לרחם על מר מרזל אולי?שם יושבים אלו שמזיקים למדינה יותר מאויביה-אז מה הענין? הליכוד יכול להזדהות עם קבוצה פנאטית כזאת?.זה חסר לו? ולבכות על הסתת השמאל באותה נשימה?? באמת..... אגב בתחרות המוסתים כדאי לשים לב לשמעון פרס:האמא הערבייה שלו,הגניבות מתדיראן...וזה ממשיך גם היום:וע"י האביסון ידידך."פרס מנווט ומנתרל למעשה את שרון ואת כל הממשלה...".אז תסביר לי-זו לא הסתה?או אולי באמת שרון,ליברמן,ליבנת,לנדאו,וכד. הם מטומטמים? באמת.... אז כשמדברים על הסתה ,קצת פרופורציות.עוד לא נרצח - וגם לא יירצח מנהיג מהימין,והיו מספיק כאלו שהיו שנואים על השמאל-בצדק או שלא.אתה יודע למה?.כי בשמאל ואף בחלקים מכובדים בימין (בני בגין-שאני אישית בחיים לא אצביע בשבילו,דן מרידור-מרכז,שטרית ועוד),הדמוקרטיה באמת מעל הכל!! לא כמו זה שקורא לעצמו "הדוצה",שראיתי מה כתב פה:"מה רע בדיקטטור(מילים שלי) נאור".אוי ואבוי שיש מי שחולם על דיקטטור.גייס חמישי לליכוד. ואני נגד הסכם אוסלו-אז אל תקבע לי מה אני חושב!

למקרה שהקובץ לא מופיע כמו שצריך...

אתה יכול לראות את הכתבה גם בלינק המצורף

שמאלני

New member
בגיניסט...

אני לא צורך קובץ כדי לדעת שאתם הסתתם את יגאל עמיר שילך לרצוח. הרי בן אדם לא ילך לרצוח סתם ככה מישהו דחף אותו והסית אותו {וזה בוודאי לא השמאלנים}. לכן אני לא צריך ממך שום לינק ושטויות כאלה כי זה ממש לא מעניין אותי מה דליה רבין חושבת,כל אדם חושב משהו אחר. אני אומר לך שהימין הסית את יגאל עמיר שילך לרצוח כי בן אדם לא לוקח סתם אקדח ומחליט לרצוח בלי שמישהו ידחוף אותו.

ברק א.

New member
זה בדיוק..

כמו שתגיד שקנדי נרצח סתם ככה , ע"י לי הארווי אוסוולד... הרי עכשיו כבר ידוע שזה לא מה שקרה.. וגם אנחנו נגלה בעתיד שרצח רבין לא היה כ"כ פשוט כמו שאתה חושב.. וד"א , אם ביתו של הנרצח , דליה רבין בכבודה ובעצמה מעלה תהיות לגבי נסיבות הרצח.....אז זה מדליק איזושהי נורה אדומה , לא..?

שמאלני

New member
ברק אמרתי לך...

אמרתי לך כל אחד חושב משהו אחר. אז בסדר דליה רבין חושבת משהו אחר אבל אני חושב משהו אחר לגמרי. ואני חושב שרבין נרצח עקב ההסתה של הימין וכבר ציינתי למה אני חושב ככה. אתה נשמע כאילו עם דליה רבין הבת של הנרצח חושבת ככה כולם צריכים לחשוב ככה. לא ידידי זה לא הולך ככה,פרס חושב שלא צריכים להרים גדר בטחון אז אני חושב כמוהו? ברור שלא,אומנם אנחנו באותו צד אבל יש דברים שאנחנו חולקים אחד על השני.

ברק א.

New member
תראה כמה נוח...

להתווכח ככה.. בלי קללות , בלי נאצות... ויכוח לשם הויכוח בלבד. ולא , לא כולם צריכים לחשוב כמו דליה רבין , אבל אם אפילו היא מאמינה שרב הנסתר על הגלוי...ואם אפילו היא חושבת שזו לא הסתה... אז לדעתי זה אומר שמשהו באמת מסתתר שם .

שמאלני

New member
ברק רק איתך אפשר להתכתב בלי לקלל...

רק איתך אפשר להתכתב בלי לקלל. כי אתה פשוט לא מקלל ולא יורד לרמה של התינוקות בפורום הזה. רואים מי פה ילד ומי פה לא,לפי איך שהוא כותב. אבל שמישהו מעצבן אותך אתה מת להכניס לו. לכן החלטתי מהיום להפסיק לקלל אלא פשוט לרדת על אותם תינוקות בלי קללות.

pilovich shahaf

New member
מה לא נאמר ומה לא ניכתב../images/Emo44.gif../images/Emo63.gif

לפני הסכם אוסלו, ביום חתימת הסכם אוסלו, ומאז ועד להיום, שמעון פרס "פשוט" רצה ועדיין רוצה לבנות מזרח תיכון חדש על חשבון מדינת ישראל, וכל בר דעת שעיניו ואחריות בו יודע זאת, והחודש נערך מחקר בנושא המדבר בעד עצמו. מבחן התוצאה. פ"ש.

shirdeb

New member
לשמאלני היקר:

אז ככה:כל מה שאמרת לחברינו היקר כך אותו טוב טוב לתשומת
ך טוב????????? זה שקראת לו אדם מפגר וטיפש אני חייבת לציין שלא עשה אותך יותר בוגר או חכם אז אם אתה באמת חושב שהפוליטיקה בשבילך שמור את הקללות להפסקה בבית הספר.. ומה הקטע של הסתתם נגד רבין בגללכם הרצח אחד משלכם??.. אני רוצה להגיד לך שיגעל אמיר הוא יהודי ולכן הוא אחד משלנו גם שלי וגם שלך אז אל תדבר שטויות וכנראה שהוא הגיע למסקנה הזו לבד או עם החברים הקורבים שלו תאמין לי שלא דיברתי איתו לפני הרצח.......

שמאלני

New member
shir תקראי...

מה את לא הבנת שאמרתי שהוא משלכם. יגאל עמיר הוא תוצרת הבית של הימין. הרי בן אדם לא קם ורוצח סתם בשביל הכייף משהו דחוף אותו,והמשהו הזה זה ההסתה של הימין שהסיתה כמה שנים טובות נגד רבין ז"ל. יגאל עמיר לא מהצד שלי יגאל עמיר זה קללה מאלוהים. כנראה אלוהים רצה לשלוח לנו עוד בן אדם בסגנון היטלר אז הוא שלח את יגאל עמיר.

shirdeb

New member
לשמאלני:

עוד פעם ההשוואות המטומטמות שלך להיטלר חשבתי שעברנו את השלב הזה כבר!!!!!!! ואז מה אם יגעל אמיר מהימין זה אומר שישבנו ביחד בישיבות ובמפגשים ותיכננו איך להרוג את רבין?????????? תפסיק לדבר שטויות המשהו שדחף אותו זה הרגש שלו אם הוא לא היה רוצה הוא לא היה עושה זאת...... לא קוראים לי שיר קוראים לי נינת

Realist

New member
לבגיניסט.....

תסתכל רק על התוכן של הזבל הזה,ותבין אולי מה זה גייס חמישי... רק לשלוח לפה מהססים,ולליכוד הם לעולם לא יצביעו. שים לב איך מוגדר פה השמאל....(או שזה עוד "הומור" מבית מדרשך?) לאדון הבאמת חסר כבוד עצמי ,שכותב פה,וקורא לעצמו "אהרון":תגיד פשוט יותר:"בוא נסלק מהמדינה את כל מי שלא חושב כמוך ונמצא משמאלך". ככה מראים מי הם נציגי הליכוד. אחר-כך תבכה לי כשאני ארמוז על רמתם.

למעלה