אוחנה...

א ו ח נ ה

New member
רן...

יש לך עוד יום וחצי לתקן את ההצבעה שלך אני מבין שקשה לך לכן אני אחזור שוב: צריך לדרג 7 שירים שונים אחרת הדירוג לא יחשב (כמו שהוא לא נחשב בשבוע שעבר)

kyliefan18

New member
מה????????

למה כפרה עליך??? לא כתוב בתקנון שזה צריך להיות 7 שירים שונים!!!!!!!! אני מוחה! איפה להפגין? יש לך משרד נציגות?

תפגין מול רדיו ירושלים

אולי יפטרו אותו כי הוא לא החשיב את ההצבעה של רן הישר והבכלל לא מתחכם

The Human

New member
תשמע.. לי נראה

שזה יהיה בעוד יומיים וחצי.. כי יש נטייה בזמן האחרון לערוך את המצעד כל 8 ימים ולא כל שבוע.

bnitribe

New member
../images/Emo153.gifלהקת סינגריה!!!!../images/Emo153.gif

אני חייב להגיד לכם ש'חום יולי אוגוסט' פשוט שיר מ-ע-ו-ל-ה!מ--מ-כ-ר!פשוט שיר פצצה..היום הורדתי את הגירסה של שלמה ארצי..ואויש!!!כמה הבדלל!!!!
הלוואי על המוזיקה הישראלית כאלו קבארים!!

Rincewind

New member
גועל נפש ../images/Emo5.gif

הלוואי שאמנים בארץ יתחילו לעשות מוסיקה מקורית ויפסיקו לרכב על הצלחה של אמנים אחרים. הקאבר הזה מזעזע. זה תקף, אגב, גם לגבי הקאבר של "הלילה לא" שהיה קטסטרופלי לדעתי. קשה לכתוב שיר רגאיי מקורי שהוא חייב להשחית את ריטה?! הרי ברור שהוא לקח את השיר הזה רק כדי ליצור פרובוקציה ולהצליח! אבל פרובוקציה זו לא אמנות!!!

bnitribe

New member
../images/Emo45.gif חלקית...

ברור שעדיף נגיד שבכוכב נולד היו שרים שירים מקוריים..(תאר לך מה זה היה עושה למוזיקה הישראלית).. אבל נגיד סנגריה ודודו טסה זה לא בדיוק קאבר פרפקט.. בכאילו הם לקחו את השיר ושינו א-ו-ת-ו לגמרי.. נגיד ששמעתי את הגרסה של שלומה ארצי פשוט הזדעזתי.זה פשוט לא אותו דבר...אז מצד אחד זה טוב קבארים.. בוא נגיד ככה שאם כבר קאברים אז שלא יהיו ממש אותו דבר כמו המקור..שישנו קצת.. (כמו סירגיה ולא כמו ה"רוקד לכל הבנות..")

DAN1EL

New member
איכס ../images/Emo97.gif

דווקא חיבבתי כמה שירים של סינרגיה, אבל החידוש הזה פשוט זוועתי.

למעלה