אוח, איך שאני נהנתי הערב ב
נולד

S r 35

New member
אוח, איך שאני נהנתי הערב ב../images/Emo41.gif נולד../images/Emo13.gif

פריז ה מ ד ה י מ ה שזכיתי לבקר בה שלוש פעמים בחיי והייתי טסה לשם שוב במטוס הראשון עכשיו. כל המראות, הנופים .... הקפה המדהים שלהם והקרואסונים... אוי פריז, פריז
איך שאנחנו נהננו שם. כמה טיילנו. כמה קנינו. כמה אכלנו - איזה ארוחות שחיתות. כמה שתינו - ולא - לא, מיץ או מים אלא
- בקבוקים שלמים כי בפריז מתנהגים כמו הפריזאים ... והם שותים... שם שתיתי גם את השוקו המדהים ביותר אי פעם, בקפה LA PAIX - שנמצא ליד האופרה - המלון שלנו בירח הדבש היה שם והפכנו את בית הקפה הזה לקפה השכונתי שלנו. גם קפה אנג'לינה ליד הלובר, שאמרו לנו עוד בארץ לא לוותר עליו כי הוא מוסד. ולפי התור שהשתרך שם הבנו שהצרפתים יודעים על מה הם מדברים. הם יודעים לחיות, אין ספק. והצרפתית ... השפה המדהימה הזו... והשירים ... בקיצור - התכנית היום זרקה אותי לשם ונהנתי חבל"ז. חוצמזה - כולם היו טובים היום. היתה תכנית מעולה
אני שומרת אמונים לאדיר אוחיון. מעניין מי יודח מחר...

dafgol

New member
באמת כולם היו מוצלחים אתמול ../images/Emo41.gif

פריז עשתה להם טוב
יהיה קשה הערב לראות מי הולך, לכולם מגיע להישאר. אהבתי אתמול את הביצוע של דניאל
וגם את ביצוע האקפלה (לא זוכרת איך קוראים לבחור ששר - בועז אולי? ) באמת היתה תוכנית טובה
לדניאל ולכולם.

מצטרפת לשרה ולדפנה ../images/Emo70.gif ../images/Emo45.gif

באמת ובאמת התוכנית היתה מהממת, רומנטית, אחת הטובות ביותר! התרגשתי לשמוע ולראות את כל הזמרים, הם היו באמת טובים! יהיה חלב להפרד מאחד מהם! בהצלחה לכולם!

לולי72

New member
אכן תוכנית יפה

דניאל שר לדעתי מאוד יפה, וראיתם איך צביקה פיק התלהב מהמכנסיים שלו?

S r 35

New member
הזמר הכי מיוחד בכוכב נולד הודח ../images/Emo4.gif

אדיר אוחיון, שהקול שלו מזכיר כל-כך זמרים בריטיים מהאייטיז. אדיר עם העיבודים המיוחדים, שנתן לכל שיר טאצ' מיוחד. עוזב. אבל אני בטוחה שאנחנו עוד נראה דיסק שלו מתישהו, הוא מיוחד מכדי להתפוגג. עכשיו אני נשארת עם שפרגה שהיא
אמיתית לבחורה יש את זה, אין ספק
איך מרגול אמרה: "שורפת את הבמה". ובאשר לדניאל. תסלחו לי שאני לא לוקאל פטריוטית. אבל הבן-אדם חייב ללכת הביתה. די, הוא כבר עשה את שלו. הוא חמוד אבל לא יותר מזה. הוא לא בליגה של האחרים והוא נשאר שם רק בזכות להקת הצווחניות שמעודדת אותו. לא נורא - הוא בטח ישתלב בתעשיית הפסטיגלים / מחזות הזמר של חנוכה הקרוב. לא צריך לדאוג לו יותר מדי.

dafgol

New member
באמת זו היתה הדחה מפתיעה משהו ../images/Emo2.gif

הערב יש עדנה למוסיקה הישראלית עם שירי מתי כספי המופלא. פשוט תענוג לאוזן ולנשמה. לא יודעת מי יודח ומתי, פשוט נהנת ומתרגשת מהשירים של כספי, ביצועים מקסימים (דווקא שפרגה לא משהו הערב....טכנית מאוד ולא משכנעת ) שרה האם אנחנו נהיות פריקיות של התוכנית בגילינו המופלג ?
נוער נוער נוער לאן ?

S r 35

New member
התכנית היום דווקא די צולעת...

אני אוהבת ומעריכה את מתי כספי, אבל איכשהו התכנית לא ממריאה וחוץ מדורון השירים די נרדמים בעמידה... את שפרגה דווקא פספסתי - בדיוק התקשרה אלי חברה. אני גם לא מבינה איך נתפסתי לתכנית הזו. בשנה שעברה אני חושבת שאני הייתי האדם היחיד בארץ שלא ידע מי זה ג'קו. השנה - האמת קצת בגלל הפורום וכל הדיבורים על דניאל, הצצתי פעם כדי לראות על מה כל המהומה. לא יכולה להגיד שאני צופה בעקביות בכל תכניות אבל די נתפסתי, כן. איך אתם מרגישים חוצמזה? הצלחת לנוח ולצבור כוחות אצל ההורים? איך ברי מרגיש? אצלנו - החבר של ניר הקים התנחלות. נשאר כאן עד שמונה וחצי בערב. אמא שלו באה לקחת אותו והייתה צריכה לגרד אותו מכאן, הוא לא רצה ללכת. אז הכנתי לכולם ארוחת ערב והם הלכו אח"כ. כרגע יש לי ילד אחד בחלום העשירי (ניר
) ועוד ילד שמפרק את הבית ואני לא יודעת איך לגרום לו לישון (רון
) - ברגע זה הוא הביא לי את הנעליים שלו, הוא רוצה לצאת לטייל

S r 35

New member
דניאל הפתיע הערב ../images/Emo13.gif../images/Emo45.gif

אולי הוא היה צריך את מתי כספי כמדריך עוד מההתחלה. זו הפעם הראשונה שהוא נשמע לי אחר. עד עכשיו לא משנה מה הוא שר זה נשמע כאילו הוא שר תמיד את אותו שיר. היה ביצוע יפה לשיר מדהים. חוזרת לנקודת ההתחלה וחושבת לעצמי בצער איזה מטעמים אדיר היה עושה משיר של מתי כספי - גם מתי עצמו רמז לכך בתחילת התכנית...

dafgol

New member
מאמי את הורגת אותי ../images/Emo6.gif

פייר גם אתמול הוא היה תותח
שכחתי לכתוב מקודם שבכניסה למגדל, יש שלט חוצות ענק עם איחולי
לדניאל. מוצלח או מוצלח יותר, זה כבר עניין של טעם...איזה מוסיקה וסגנון כל אחד אוהב, אבל בהחלט מחמם את הלב שיש כזה פירגון. אני מאמינה שאדיר מהר מאוד ישתלב בתעשיית המוסיקה
לדעתי לא מגיעה לבנות היום חסינות, מצד שני אני לא אובייקטיבית, אני אוהבת יותר בנים
ובנימה אופטימית זו....הולכת לנסות לעבור עוד שלב במשחק שלי....הגעתי כבר לשלב 20
אה...ושלחתי לך תמונות במייל

S r 35

New member
מה זה משנה - העיקר שלאדיר יש סיכוי לחזור

וזה לא קשור לסגנון. דניאל פשוט לא מספיק טוב בעיני. טוב נו, אבל זו רק תכנית טלוויזיה. הולכת לפתוח מייל לראות את ה
יות שלך. רון עדיין מייבב במיטה. אני לא יודעת מה לעשות איתו. ככה זה כשישנים שנת צהרים ארוכה מדי. ניר והחבר שלו שיחקו כאן והעסיקו אותנו עד ששכחנו מרון ונתנו לו לישון. עכשיו אנחנו משלמים על זה
שיהיה שבוע טוב.

frige

New member
גם אני נהניתי בסוף השבוע מהתוכנית

ביום שישי מאוד אהבתי את בועז מעודה עם הביצוע המדהים. את דניאל לא ראיתי, כי לא ראיתי את התוכנית מההתחלה בגלל ארוחת השבת. ואתמול מאוד נהניתי, מאוד אוהבת את השירים של מתי כספי, בעיקר את השירים שריקי גל שרה במקור. ואכן, פריז מדהימה, גרמה לי להיזכר בירח הדבש הקסום שהיה לנו. שיהיה לכולם שבוע נפלא וקסום
שרית

למעלה