אוטובוס לקניון רננים

Pipe Dreamer

New member
אוטובוס לקניון רננים

איזה קו מגיע מכפר סבא לקניון רננים, וחזרה? תודה

ShaniNaor

New member
מממ

נראה לי שקו 29... לפי הנסיעה-האחת-והיחידה שהיתה לי באוטובוס מחוץ לכפר סבא. אממ יש את קו 29 שאם אני לא טועה התחנה הסופית שלו היא המרינה בהרצליה ולפני זה הוא עובר ברעננה.... אני כמעט בטוחה שהוא עובר *ליד* רננים. ובקשר לחזור- אותו הדבר.. :)

Pipe Dreamer

New member
אני יודע שהוא עובר ברעננה

אבל לא הייתי בטוח מה המסלול שלו.. תמיד כשנסעתי בו זה היה להרצליה, אז לא ממש שמתי לב איפה הוא עוצר ברעננה

Double U

New member
אני דווקא לא חושב.

הייתי בקו הזה והוא עובר במרבית רחוב אחוזה ברעננה. מה שכן תוכל לעשות, זה להגיע אם תוכל למסוף צומת רעננה ולקחת את קו 2 עד קניון רננים.

../images/Emo27.gifשאלה חשובה

האם לדעתכם יש צורך באוטובוס לקניון רננים? אם כן כמה פעמים תסעו בו ובאיזה תדירות הוא צריך להיות? אם יש צורך כזה הייתי רוצה לשלוח מכתב לראש העיר אז תענו ברצינות.

Double U

New member
בהחלט!

אני לא נוסע כמעט באוטובוסים, אבל אני חושב שקניון רננים הוא מקום מרכזי יחסית באזור השרון וההיצע בו יותר רחב מאשר בקניון ערים (בלי לזלזל בקניון שלנו), לכן הרבה אנשים מעוניינים לנסוע בקו שכזה.

השאלה היא

אם אתה יודע על אנשים שהיו משתמשים בקו הזה. בשביל להפעיל קו צריך להיות רווח. השאלה היא אם זה באמת יהיה פרקטי.

ShaniNaor

New member
מממ...

אני חושבת שקו כזה יכול להיות מאוד יעיל... אבל לא רק לקניון רננים... איזה עוד מקומות יכולים להיות ברעננה שאפשר להוסיף למסלול של האוטובוס?

ShaniNaor

New member
תאמת?

אני בקושי יוצאת מכפר סבא... אבל אני יודעת שלמשל אוטובוס שיצא בערך פעמיים ביום יוכל להכיל מספר מכובד של נוסעים... :)

למעלה