אוי ואבוי!!!!איזה מדאנס היה בסלאו

טובא

New member
אוי ואבוי!!!!איזה מדאנס היה בסלאו

אין לכם מושג!!!!! ולמי שלא היה אני מקווה מאד שיש סיבה מסביק טובה... שוקביט פשוט הפכו את הרחבה ללונה פארק מטורף עם המון דאנסהל ישן ומשובח ואז עלו רודבוי סאונד והפכו את הלונה פארק של שוקביט לקרנבל אחד שלם עם טיונים מכול הסגנונות ומכול השנים עם מיקיסים מטורפים. היה ללא ספק אחד הדאנסים היותר שורפים של בסלאו בתקופה האחרונה... היה שווה כל רגע!!!

rudeboy sound

New member
nice up de dance fi real

ריספקט שוקביט נייס סטייל ראגא כמו שצריך עם המון טיונים שמזכירים נשכחות.... ולכל הקהל שבא ונהנה - גם אנחנו נהניינו! BIG UP YASELF

Ras Arbel

New member
רמי...

למה לעזעזל אתה ער ב9:15 ביום שבת אחרי דאנס??!?!??!! גם פרצו לי לאוטו יום לפני וגם הייתי הרוג אבל נשמע שהיה פיצוץ. שילוב די קטלני של רמות טירוף מסוכנות, החיבור הזה של שוקביט עם רודבוי! שבת שלום ראס ארבל

חח גם אני חשבתי לי את זה..

אממ.. האמתי.. היה מוזר הערב הזה!! בשבילי!! מבחינת הסטים- שוקביט ורמי הפציצו!!!!! ללא ספק!!! אבל היה מזה מוזר, לא יודעת אם גם לכם.. סגרתי קופה טיפה לפני 04:00, ופתאום יאנו, ניכנסתי פנימה, עליתי למעלה ונעלמה לי שעה וחצי!!! או שחטפו אותי חייזרים!! או שהרד בול היה מקולקל!!!
עדיין לא הבנתי מה עשיתי בזמן הזה, אבל את החלק שאני זוכרת מהערב- היה מהנה! -כשף!

shockbit

New member
../images/Emo160.gifNuff Respect Rudeboy Sound

Cah dema know how fi mek one feel IRIE time an time agen!! סטייל אה סטייל
תנו לה בגומרה חהחה...

C Le

New member
איזה דאנס מטורף :)

היה צריך להיות שם כדי להבין (בתקווה שיהיו עוד המון דאנסים בשילוב Shockbit & RudeBoy) C.Le BigUp

yaarasta

New member
בפעם הבאה

צריך לעשות הופעה משותפת של מתיסיהו ובאונטי קילר. סתאםם. בהחלט DANCE BAD הרבה פרצופים חדשים, הרבה טוסיקים חדשים, הרבה טיונים ישנים וטובים! SHOCKBIT A CLOWN SOUND ורודבוי גם היו בסדר........ RRRRRRRRRRRRRRIIIIIIIIGHHHHHHTTTTTTTTT

Nechi Nech

New member
אחלה דאנס!!!

הגעתי לדאנס עם וייב עייף אבל ללא ספק אחרי הבגט עם הסלט הטורקי באמצע הלילה הוייבז עלו והשתוללו!
היה צחוקים

ב ז ו ק ה

New member
blood faya...

שהסימסטר ייגמר כבר. אני קבור תחת ערימות של מטלות אקדמאיות ובא לי לקבור את עצמי שאני מפסיד את הדברים הטובים. העיקר שאתם נהנים. ביג אפ.

למעלה