אוכל בריא וטעים?

ronen552

New member
אוכל בריא וטעים?

אני מנסה לשנות את התזונה שלי לתזונה בריאה שמעתי כול מיני דעות וקיבלתי כול מיני מתכונים רציתי לדעת מה אני חייב שיהיה לי מבחינת הבסיס בתזונה שלי וכמה בערך כלומר בשר ביצים ירקות וכאלה תודה רבה לכולם

lasi243

New member
אוכל בריא

היי רונן קודם כל תן לי לתת לך עצה טובה אם אתה רוצה לשנות את הרגלי האכילה שלך כדאי לך מאוד לנסות לשהתחיל לשלב אוכל אורגאני הוא הכי ידידותי לגוף וגורם לגוף להתנהג בצורה הטבעית ביותר, כמו כן יש הים מקומות שעושים ומשווקים אוכל אורגאני נהדר וכמעט אין הבדל בטעם . יש מקום שאפילו מכין חומוס אורגאני ופלאפל אורגאני וזה הכי בריא שיש כך שלא חיייב לסבול. יש מקום גדול ומיוחד באור יהודה שנקרא עדן טבע מרקט, יש בו מגוון עצום של מוצרים שונים וטעימים והבנתי שעומדת להפתח חנות גדולה יותר אפילו בנתניה בצומת פולג במרכז המסחרי הגדול שם. אז בהצלחה ושווה לפחות את הנסיון שלך..

dando1

New member
לא חיב אוכל אורגני....זה לא הבסיס לאכילה

בריאה. שלא יעבדו עלייך,אוכל אורגני אומנם בריא יותר אבל זה לא אומר שצריך לעבור אליו בשביל לאכול באופן בריא. צריך לדעת לשלב ולדעתי לא להמנע לחלוטין מדברים. תתחיל לקרוא על פחמימות חלבונים שומנים,חילוף חומרים,אינדקס גליקמי וכדומה[אם אתה ממש רוצה להכנס לזה,יש פול חומרים באינטרנט] אפשר גם לבקר אצל תזונאית וכדומה יש מלא אתרים רק תריץ חיפוש ואל תתעצל קריאה נעימה[יש לך הרבה:) ]

למעלה