אולג והודיה בראיון למקומון של מעריב

NoaLev6

New member
אולג ואיחוליו הלבבים למשי

auah vfuxht

New member
נראה שלאולג יש עודף בטחון עצמי..

או חוסר. הוא ממש שפט לחומרה את שירלי,משי ואדי,וממש לא אהבתי.
הוא כל הזמן מזכיר שיש לו בטחון עצמי,ומרכל על אחרים,מה שמראה לדעתי שהכי אין לו בטחון.
מי הוא בכלל שישפוט את שירלי שהיא חלשת אופי?
לפי מה שנראה בכתבה הוא שפט אותה על זה בגלל שלא עשתה דיאטה,מה שמראה שהוא אדם שטחי ביותר.
בתור שמנה לשעבר אני יודעת עד כמה קשה לשנות הרגלי אכילה,אז כל מי שלא משנה הרגלים הוא חלש אופי?
ומה אם רזים ויפים שלא נגמלו מעישון?גם הם חלשי אופי לדעתך או שלא?
אם זה בגלל האופי שלה, אני ממש אוהבת את האופי שלה. אחרי מה שעבר עליה,מישהי אחרת היתה נסגרת,
לא מחייכת,לא נפתחת ושירלי-כמה שהיא "חנונית"-היא צוחקת,חברותית,מחייכת, פותחת את ליבה ומראה אהבה לכולם
וזה ראוי להערצה לדעתי.
מייקל לעומתה, שאמור להיות בעל הכישורים החברתיים מבין שניהם הוא השומר טינה.
בכל מקרה,האולי חנפנות שלה היא לא חולשה לדעתי אלא חוזק.
בקשר למשי אני לעומת הרבה מהפורום אוהבת אותה.זה טוב שהיא מאמינה בעצמה,חושבת
שכולם מתחילים איתה וכאלה.זה יעזור לה בחיים.היא אישה טובה,היא לא רעה,היא לא
מנסה להשפיל או להראות שהיא מעל אחרים.היא סתם בחורה בטוחה בעצמה
משי כל הזמן ניסתה לעזור לאדי, רק שיכול להיות שהבעיות שלו עמוקות יותר ממה שהתכנית הזאת מסוגלת להציע.

Light18m

New member
חוסר.

הוא אומר בעצמו שהביטחון שהוא מפגין זה רק מסכה.
ובקשר לשירלי, הוא לא שופט אותה על החיצוניות, אלא אומר במפורש שהיא צריכה לעבור מייקאובר פנימי ולהשתנות מבפנים.
חוץ מזה שגם אולג היה שמן ולקח את עצמו בידיים, אז מותר לו ללהגיד לאחרים לעשות את זה, על העיקרון שליהודי מותר לרדת על יהודים.

שיוו אור!!

איך רואים שהיית בחור ישיבה...
מביא הירידים, זוכר הוכחות- כיאה ללומד גמרא ( לא רק ) ממולח
לייק

an addict

New member
מאד מסכימה איתו לגבי משי, ועם אדי הוא היה

עדין בעיני. הבנות אמורות להיות אלו עם היכולות החברתיות, אבל במשימת המייקאנדר רואים שלרובן אין יכולות חברתיות בשיט, רק רגליים יפות וביטחון במראה שלהן.

לגבי שירלי, היא מתוקה בעיני, אבל אין ספק שהיא תמימה מאד. לפי מה שכל המשתתפים שאי פעם גלשו פה בפורום אומרים, דברים שרואים משם לא רואים מכאן, אז נניח שיש לו סיבה להגיד את זה. בכל מקרה היה לי קצת קש לקרוא את זה כי בניגוד למי נראה לי ששירלי יכולה מאד להיפגע מדבר כזה.

אי אפשר לייצר למישהו ביטחון עצמי אמיתי בחודש וחצי, גם לא לאולג. זה תהליך של שנים, וניכר שאולג עובד על זה בעצמו שנים רבות, באופן די עצמאי, כך שהתוצאות מרשימות. יש לו איזה צורך לקטול לפעמים, ולא בטוח ממה זה בא. יכול להיות שמצורך להרים את עצמו, ויכול להיות שפשוט חסרות לו כמה מסננות על הפה.

NosferatuHelge

New member
חמוד...

תעצרי, תנשמי עמוק ותחשבי שוב.

אני אמרתי מה שחשבתי על סמך מה שחוויתי ומה שאני יודע שקרה גם אחרי התוכנית (להזכירך זה צולם לפני שנה). אני יודע טוב מאוד מי באמת עבר שינוי ומי נשאר אותו הדבר, אני יודע את כל מה שקרה מאחורי הקלעים בוילה, אני חייתי עם אנשים האלו באותו בית חודש וחצי. מה שאני אומר זו תומצאה של כל השיקולים האלו יחד.

ואגב, על הדרך, אני הורדתי 42 קילו והגעתי ל 69 קילו לפני קצת מעל שנתיים ואני שומר על המשקל הזה. אני יודע מצוין מה באמת צריך כדי לעשות את זה.

שירלי היא פאקינג חלשת אופי ואין כאן אפילו על מה לדבר - היא כמו מדוזה, לאן שהגל ייקח אותה לשם היא זזה, אדי סמרטוט ומשי דאז הייתה כלבה (עלאק עוזרת לאדי - רק כשהמצלמה ליד, היא יותר ניסתה לעזור לעצמה מבחינת דעת הקהל ווללה זרם לה יופי, אני רואה). זה הכל. אין כאן מה להוסיף, אפילו. משלושתם אולי רק משי תכלס עשתה שינוי באופי לאורך זמן והיא כרגע יותר בוגרת ממה שהיא הייתה קודם, ככה שיש סיכוי טוב שבסוף היא תהפוך להיות אישה מהממת באמת. כל השאר, לא זזו מילימטר מאיפה שהם היו.

החברה שבאמת עשו שינוי שם זה שחר (שינוי מדהים, אני חייב לציין), יבגני (הבחור עובד על זה ויש תוצאות) ואני. זהו. בני קצת מיוחד בקטע הזה, הוא אחלה בחור ואני לא חושב שהוא צריך "שינוי", מה גם הוא צעיר מאוד, ככה שהזמן כאן יעשה את שלו. כנ"ל שמעון, שהוא תכלס הכי גבר עם הראש מכולם בוילה.

מהבנות, מעבר להודיה, אני מעריך את סיון (שהיא באמת מדהימה, בשונה ממש שהוצג לצערי), דניאל (בחורה אינטליגנטית דווקא) וסיגל שהיא הרבה יותר חכמה ממה שהיא עושה את עצמה. עוד כמה שנים לדעתי יהיה אפשר להוסיף גם את משי לרשימה הזאת כי היא כן הולכת בכיוון הנכון.

NosferatuHelge

New member
לא

אבל מצד שני, אני לא חושב שיש לו מה להשתנות. הוא אחלה, בחור שנון, הוא אולי לא "קול", אבל זה רק יחסוך ממנו יחסים עם כל מיני בנות שלא שוות אותו.

הוא גם צעיר מאוד, כולה בן 19... מי ישמע איזה שינוי הוא צריך בגיל הזה, הוא חכם ויודע טוב מאוד מה הוא רוצה לעצמו.

DontEvenBlink

New member
צודק, לא כל אחד שם צריך שינוי

הייתי אומרת גם שאף אחד לא צריך להשתנות... זה עניין של רוצה או לא רוצה, לפי דעתי.

אני מסכים בהחלט

אני רק חושב שהיו עוד כמה שהשתנו,
היו צריכים או לא, רצו או לא...וואט אבר...

למעלה