אולטימטום

kisslali

New member
כל זה הוא, ואת מה?

אני בוררת מילים, אבל התרפסות בפני הילדים לא תגרום להם להשאר איתו בקשר, בלי שום קשר אליך. גם זה שלו, לא שלך.
את צריכה לקחת צעד אחורה ולבדוק מה המקום שלך במערכת היחסים בה את נמצאת, זה לא קשור לילדים, זה קשור לאיך שמתייחס אליך בן זוגך. הם מקריים לגמרי.

ללי

זועמת1

New member
אולטימטום

הילדים שלו הציבו לו : לא נבוא הביתה כל עוד היא שם..הבטחת שהיא עוזבת...בגדת בנו בזה שאתה איתה
הוא מתרפס בפניהם ומתנצל על כל שאנחנו עדיין יחד..
ולי אומר :ברור לך שהילדים שלי בעדיפות... ברור שברור לי...

אם את האשה שאיתו אבא שלהם בגד באמא שלהם

אז הם כנראה רואים בך את האשמה בפרידה של הוריהם. על אבא קשה להם לכעוס, אז האשה השניה היא תמיד היעד. אם אתם מכירים רק מאחר כך, אז או שהוא משתמש בהם כתירוץ לנפנף אותך או שהוא באמת חסר עמוד שידרה. כך או כך הילדים שלו עוד יאכילו אותו הרבה חרא ממילא הוא לא נשמע כמו מציאה גדולה...

זועמת1

New member
ממש לא

הכרתי אותו הרבה שנים אחרי גירושיו. גרושתו כבר היתה נשואה בשנית.

סרבינה

New member
הבעיה היא לא עם הילדים אלא עם בן הזוג

בהנחה שאין משהו חריג בינך לבין הילדים, אז הילדים מגיבים באופן נורמלי, כפי שהמון ילדים עושים כשההורים מתחילים פרק ב'. הם לא רוצים שינוי, הם לא מרוויחים ממנו ולכן מנסים בכל כוחם למנוע אותו.
ההורה יכול לתת לילדים שלו לנהל לו את החיים וכך הוא כנראה לעולם לא יגיע לפרק ב', או לעבוד עם ההתנגדות הטבעית שלהם ולנהל את החיים שלו.
בן זוגך מבלבל בין החשיבות שהוא בצדק צריך לתת לצרכים של הילדים ובין לאפשר להם לנהל את החיים שלו. אלו שני דברים שונים. הוא לא חייב להיכנע לאולטימטום הילדותי שלהם. הוא יכול להתייעץ וללמוד איך לנהל את המשבר תוך שהוא נשאר איתך. הוא לא חייב לאבד אותך ולא חייב לאבד את הילדים, אבל הוא צריך להתחיל לנהל את הסיטואציה.
האם הוא רוצה לעשות זאת? האם הקשר ביניכם מספיק חשוב לו כדי להילחם עליו? האם הוא ילך להתייעץ? זה כבר תלוי בו.
את מבחינתך צריכה להחליט אם מתאים לך להישאר במקום בו בן הזוג כל כך חלש שלא יכול או רוצה להילחם עלייך.
בהצלחה.

זועמת1

New member
מנסה לענות

תודה על תגובתך.
לצערי ולמרות נסיונותי ילדיו של זוגי מעולם לא קיבלו אותי והתנהגו בצורה בוטה כלפי (אנו יחד לא מעט שנים)
בכל עימות שיש להם עם אביהם(למשל הב נהג בשכרות וגרם נזק לרכב של השכנים). איכשהו זה הופך לקשור אלי...והם מעבירים את הפוקוס אלי, בעלי מודע לזה אבל "נופל בפח".
לאור הארוע האחרון עם הרכב..והעימות שנוצר בינהם, מן הסתם בעלי כעס על הבן... (חייל המגיע בסופי שבוע) ניתק זה קשר עם אביו וכסולידריות גם אחותו , בטענה הזויה שזה בגללי...
בעלי שולח להם הודעות נואשות שהוא לא כועס עליהם וישבואו...והם בשלהם שכל עוד אני בתמונה שישכח מהם...
מה אני אמורה לעשות?

kisslali

New member
עונה ומסייגת

אם זה המצב, מה את עושה שם?

מטבע הדברים אנחנו שומעים רק צד אחד, לא יודעת על מה כועסים הילדים, לא יודעת איך בעלך מסביר את התנהגות. ממש קשה להבין איך את שם לא מעט שנים אם המצב הוא כפי שאת מתארת אותו.

ללי

למעלה