אוליביה - תמותי כבר

עמרי ר

New member
אוליביה - תמותי כבר

הגעתי למסקנה שזו הדמות שאני הכי שונא בסדרה הזו. יש לה שילוב מבחיל של צביעות, התחסדות, התנשאות וחוסר נאמנות. לא שכחתי לה את הגיהנום שהיא העבירה את מלקולם ז"ל והבן שלה (תוך התעקשות סתומה ומלאת צביעות), ועצם זה שהיא מצליחה לצייר את הבגידה המזוויעה שלה באשלי, חברתה הטובה מנעורים (גם מכרה את הסוד שהיא הפקידה בידיה, גם משתמשת בסוד הזה כנשק נגדה, גם פיתחה רומן עם בעלה בזמן שהיא חלתה, גם מנסה להפריד ביניהם באופן בזוי) בצבעים אידיאולוגיים וכביכול מוסריים - זה כבר מעל ומעבר ליכולת הספיגה שלי. די, שתמות כבר הכלבה המגעילה הזו, ושתיקח איתה את אחותה הסתומה. יאק!

למה למות???../images/Emo4.gif

לא עדיף שאשלי תספר לבראד הכל והוא ישלח את אוליביה לעזא... למרות זאת? היא ממש תתרסק לריצפה. (היא ואחוחה הקרציה).

brum

New member
../images/Emo6.gif ממש תיארת את אולביה מצוין

אבל זה הקסם של צעירים חסרי מנוח - אלו שהיו פעם מתוקים וישרים נהפכים לזוועתים והזוועתים נהיים כאלה בסדר שכבר אנחנו אוהבים אותם - ראה מקרה פיליס.

sergew2

New member
מסכים לגמרי!

אוף, כמה שהיא מעצבנת. לא מספיק שאשלי הפקידה לידיה סוד כמוס, סמכה עליה ומה אוליביה עושה? מסתכלת ועוד סוחטת אותה. חוצפנית לגמרי. ועוד הכי הרג אותי זה כשהיא באה אליה הבייתה מעין לבדוק אם היא כבר סיפרה או לא כאילו היא המבקרת שלה...אין לי מילים. עדיף הייתה נופלת במקום מלקולם מהצוק *כועס*

למעלה