אולי זה יעזור לכם לעזור לי

mipkin

New member
אולי זה יעזור לכם לעזור לי../images/Emo122.gif

יהושע יעקובי היה בשנות החמישים-שישים מבקר עירית תל-אביב או עובד מחלקת הביקורת. הוא היה בן אחותה של סבתא שלי, ואבי לא יודע מה היה שמה הפרטי של אחות אימו. יעקובי היה שם מעוברת. את המקורי אבי לא יודע אני יודעת שהייתה לו בת, את שמה אין אני יודעת, אבל היא, כנראה הייתה אחות בוגרת איכילוב... אני יודעת שיש פה יותר מידי "כנראה", אבל....אם משהוא יודע להוסיף לי פרטים, הרי אהייה שמחה מאד חן חן מיפקין

mipkin

New member
ועוד תוספות, לא בא לי להתייאש../images/Emo53.gif

הנה עוד פרטים שדליתי על משפחת אבי, ואת קרובי הרשומים כאן אני מחפשת. זה ...כמו קורי עכביש, דק ביותר....אבל...כאמור אני רוצה עוד. באשר למשפחת קרנץ נפלה לידי טבלה אשר מגיעה ל- 1690 איזה כיף, באשר למשפחות ברנט ו...גולדשפינר.....הכל בערפל. אז הנה זה אחרי הברברת: מאיר ברנט בן יחיאל - נפטר בשנת תשל"א - היה (כנראה) בן דוד של סבי, ככל הידוע לי היו לו בן בשם מתי ברנט ובת חנה , אולי סדן. ישראל ברנט - גם הוא (שוב ה"כנראה" הידוע שלי) בן דוד של סבי. רוזנפלד דוד - הגיע כפליט שואה לארץ, קרוב משפחה של סבי, ירחמיאל ברנט, כשעלה לארץ התגורר עם רעייתו ברח´ בן יהודה 3 בחולון,בביתם של ציפורה וירחמיאל ברנט, (סבי וסבתי). שם נולדה ביתם זהבה. נחום טננבלט - כנראה היה קשור, באיזה אופן שלא ברור לי, לסבתי, ציפורה גולדשפינר, לימים ברנט שם ביתו של יהושע יעקבי - היה כנראה רותי - שוב קשור לסבתי, ציפורה גולדשפינר - ברנט שמואל בונה - שם משפחה מקורי בונק, צייר??, אי שם באמצע שנות הארבעים היו הוריו מגיעים לחולון "להחליף אוירה", וסבי וסבתי, ציפורה וירחמיאל ברנט, היו נוסעים אליהם, לאותו הצורך, לחיפה. אני ממשיכה!!!! אשמח לכלל פרור תודה מיפקין

למעלה