אולי מישהו יודע - עבודות בגאולה?

motior

Member
אולי מישהו יודע - עבודות בגאולה?

אני יודע שזו לא מומחיות הפורום, אבל אולי במקרה מישהו יודע... בפינת הרחובות גאולה וגורדון יש שלטים על עבודות מתוכננות - בין היתר הרחבת הרחובות הנ"ל ל-15 מ'. לי זה מתקשר לתוכנית ששמעתי עליה להריסת הבתים הישנים (2 קומות) באזור ובניית בתים חדשים, אבל מישהו יודע מה אמורה להיות ההשפעה חוץ מזה? מה בעצם כלול בתוכנית? תודה מראש

צריך להיות כתוב בשלטים

למיטב הבנתי זה באמת פרויקט של פינוי-בינוי. מפנים את האנשים ובונים שם בניינים גדולים בהרבה.

motior

Member
תודה על התגובה

אבל השלטים די סתומים... כנראה אין מנוס מללכת לעיריה כדי לראות מה באמת עושים.

motior

Member
לא מצאתי בעיתון...

מה שכתוב בשלט זה פחות או יותר: שינוי תוכנית מתאר לרחובות גאולה, ששת הימים, גורדון - גוש 6426 חלקה 567 כולה. (ביררתי ומצאתי שחלקה זו היא החלק התחום בין ששת הימים, גורדון וגאולה - בערך עד לבניין הגבוה ברחוב גורדון). לכן זה מסתדר עם מה ששמעתי בעבר על הריסת הבתים הישנים שם ובניית חדשים. אבל, כתוב בשלט גם על הרחבת רחובות גורדון וגאולה ל-15 מ'. זה החלק שמטריד אותי - כי אני גר בגאולה (דרומית לששת הימים). אחרי שראיתי איפה החלקה אני קצת רגוע יותר, אבל אני אשמח אם תוכלי למצוא פרטים נוספים. תודה רבה על התייחסות...

מבינה את החשש (גרה בסביבה)

רחוב גאולה הפך להיות רחוב מאוד מאוד עמוס, יש המון פסי האטה, ויחד עם זאת ניתן לחנות משני צידי הכביש. צריך למצוא פיתרון תעבורתי לנושא. לאן בדיוק ירחיבו את הרחוב? לתוך הבתים של האנשים? ברוך הבא לפורום

זוגות צעירים בששת הימים

אני לא כל כך בקיאה ברחובות אבל דובר על האזור של רחוב ששת הימים וכל האזור של בית היולדות הישן. נאמר שהולכים לבנות שם שכונה לזוגות צעירים. הופיע בעיתונים המקומים לפני כחודשיים

למעלה