אולי מישהו יוכל לעזור

אולי מישהו יוכל לעזור ../images/Emo53.gif

אז ככה. אני מעוניינת לקנות מחשב נייד. ואני מחפשת עכשיו אחד כזה. אבל אני לא הכי מבינה בכל המעבדים והשטויות האלו וכל המידע הזה עושה לי חור בראש. אני מחפשת משהו לא פשוט מדי אבל גם לא איזה אעשרות אלפי שקלים וכאלה. קיצור. מישהו יכול אולי לכוון אותי למקום שאני יכולה להבין גם מה כתוב? כזה מחשב עם חיבור לאינטרנט מהיר (הוא בעיקר בשביל הבית שלי) אוף. אני אפילו לא יודעת איזה פרטים לספק לכם. אח. יומטוב תודה ניר.

SY9412

New member
את יכולה

לרכוש מחשב שהוא יחסית זול ולשים דגש על: גודל מסך (כמה שיותר קטן יותר זול) משקל (ככל שיותר כבד יותר זול לדוגמה 3ק"ג) כדאי לרכוש מחשב שיש לו אופציה להתחבר ל-docking station דבר שקצת מייקר אך כדאי, זוהי אופציה לחיבור מהיר של המחשב לעמדת עבודה נוחה עם מסך מקלדת ועכבר. את לא חייבת לקנות מחשב שהוא brand name ז"א שם מוכר, יש מחשבים שהם לא brand name והם אחלה מחשבים, אני מדבר מנסיון של 4 שנים לפחות. תנסי בחנות מחשבים שמתעסקת רק עם מחשבים ניידים (חנות בשם אסקלר נמצאת בבן גוריון בר"ג) מספיק להכנס לכל מיני אתרים ולראות קונפיגורציות כמו www.zap.co.il או אפילו להתקשר לכל מיני חברות כמו הראל מחשבים,קומפיוטרלנד ועוד. בהצלחה

למעלה