אולי מישהו יוכל לענות לי?

crimson17

New member
אולי מישהו יוכל לענות לי?

שלום לכולם, היום בסוף הפרק, בלייר אומרת לג'ק בס שאסור שצ'ק ידע מה שקרה בראש השנה. אני משתדלת לראות כל פרק, אבל לפעמים יוצא לי לפספס בגלל לימודים ועבודה
קרה בינהם משהו או שזה משהו שלא ראו? ניסתי לחפש באינטרנט, אבל לא הבנתי בידיוק מה קרה. תודה לכל מי שיענה!

jasika siton

New member
עונה,

אומנם סיימתי לראות מזמן אבל אני יודעת על איזה קטע את מדברת, נתנו לנו להבין שהם שכבו .. לא הראו את זה קורה או משהו אבל אם אני לא טועה חוץ מהקטע שאת אמרת עכשיו באיזה פרק בהמשך אז צ'אק מגלה על זה או משהו בסגנון.

זוהר57

New member
לא נראה לי כי..

הם לא שכבו כי אמרו שהיא איבדה את הבתולין שלה לצאק אז איך זה הגיוני שהיא שכבה עם דודו שלו לפני זה?

DJ ELAD 17 A

New member
היי ייצא פסקול לסדרה??

ראיתי באתר אחד כל מינה שירים שמופיעים בסדרה.. יש מושג ??

JAP Noa

New member
דווקא יצא ואפילו יש לי אותו..../images/Emo3.gif

קוראים לדיסק OMFGG, ויש בו את השירים האלה - 1. The Kills – “Sour Cherry” 2. The Kooks – Do You Wanna” 3. Phantom Planet – “Do The Panic” 4. The Teenagers – “Feeling Better” 5. The Virgins – “One Week Of Danger (Demo Version)” 6. Nadia Oh – “Got Your Number” 7. Crystal Castles – “Crimewave” 8. The Republic Tigers – “Fight Song” 9. Junkie XL – “Cities In Dust” 10. The Ting Tings – “We Started Nothing” 11. Oppenheimer – “Breakfast In NYC” 12. The Pierces – “Three Wishes” 13. Albert Hammond Jr. – “Hard To Live In The City”

RayoDeLuz

New member
חחח זה מה שמצאתי.. ../images/Emo3.gif

לא יודעת נכנסתי לאתר וזה נראלי מוזר חח

JAP Noa

New member
אני קניתי בבארנס אנד נובלס בניו יורק../images/Emo13.gif

אבל בטח אפשר להזמין מאמאזון וכאלה.

למעלה