אולי נחזור לערוץ 3 בארץ ישראל??

מקסימה1

New member
אולי נחזור לערוץ 3 בארץ ישראל??

אשמח לקבל קצת תקצירים למה שעתיד לקרות פה בארץ ... תודה :)

nimix

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo18.gif

אז כמו שכבר נכתב - אמורות להתרחש 2 עלילות מעניינות הייתי אומר כריסטין ובריטני כריסטין תהיה ביום חתונתה ואז היא תגלה על מעללי מייקל בולדווין ואיזבלה - ועל איך היא הגיעה בכלל ( ולו במטרה להפריד בין פול והצרצרית) ואז כמובן הם ייפרדו ואאל"ט גם ימכרו את העסק ויתחלקו בכסף בריטני - אז ראיתם בפרק של אתמול שהיא חזרה - בהמשך היא תעבוד במועדון לילה, לבסוף כחשפנית שם - תתאהב בבעלים של המועדון ( אחד בשם בובי) וזאת לאחר שינשק אותה מסתבר, ראול יבין שהיא אוהבת מישהו אחר אז הם ייפרדו - ובריטני ואותו אחד בובי יתחתנו וגם יהיה ילד ( מקווה שאני לא טועה) , את בובי ירצחו - משהו שקשור לעבריינים ( הוא כנראה היה מתקשר למכבי האש ואומר שנדלק לו גפרור או משהו כזה... ) ואז בריטני תעזוב את הסדרה עוד משהו שלא מעניין כל כך ( אותי לפחות) זה לגבי מאק ובילי - בערב חתונתם הם יגלו שהם למעשה מאותה משפחה ולכן לא יכולים להתחתן איך אותה משפחה אתם שואלים
ככה: בילי הבן של ג'יל שתהיה הבת של קתרין.. ומי הנכדה של קתרין? מאקנזי ! Speaking of - הנה קליפ מאוד מעניין לגבי חתונות בצעירים - שווה ביותר !!!! ומי שלא אוהב ספויילרים .. אז בטח לא קורא את מה שאני כותב עכשיו - אבל אם בכל זאת אז אתם יכולים לראות את הקליפ - וברגע שאתם רואים כותרת בסגנון "Year 2000 weddings "
זה הזמן לעצור את הקליפ תבלו..

nimix

New member
אני שמח שאת חושבת ככה ../images/Emo140.gif

וראית את הקליפ של החתונות ? איזה מגניב?

אמאלה!! איזה קליפ מהמם!!!../images/Emo45.gif

התרגשתי לראות את כולם, וכשהראו את ויקטוריה וראיין כמעט הזלתי דמעה! גם מניק ושרון התרגשתי!! נמרוד, תודה רבה!!

nimix

New member
../images/Emo92.gif רבה ../images/Emo70.gif

כן זה אחלה קליפ אוף איך הזמן עובר ...

sharona78

New member
../images/Emo6.gif רק עכשיו יצא לי

לראות את הלינק המקסים שצירפת והתרגשתי מאוד, כל הכבוד !

sharona78

New member
מדובר על הלינק שצירף nimix

זה רק כמה הודעות למעלה בתחילת השרשור... זה כל החתונות של צח"מ מכל הזמנים....

למעלה