אומגה 3

berg975

New member
אומגה 3

היי ,מה אתם אומרים על צריכה יומיומת של אומגה 3 לבריאות הכללית ? כמו כן בבדיקות דם האחרונות התגלה מעט כוסטרול שלילי 220 במקום 200 ץהאם זה בריא לצרך אומגה 3 לבעלי כולסטרול שלילי ? האם זה יכול להזיק ?

aley daphna

New member
אומגה 3

אומגה 3 הוא סוג של שמן שנמצא בדגי ים מים עמוקים. אני תמיד ממליצה שמי שלא אוכל דגים סרדינים או טונה (עדיף במים או בתנור) לפחות 3 פעמים בשבוע שיקח כמוסות אומגה3 המחקרים הקיימים מצביעים על קשר חיובי בין נטילת אומגה 3 למגוון רחב של תופעות, בינהן גם העלאת הכולסטרול ה"טוב" . השפעה חיובית על מצב הרוח ועוד... וככל שהמחקרים יתקדמו כך יגלו עוד ועוד ממצאים המחזקים את ערכו של השמן הזה.

berg975

New member
ולמי שיש כולסטרול רע ?

האם למי שיש כולסטרול רע גם מומלץ לקחת אומגה 3 או שזה יכול לבצע פעולה הפוכה ???

aley daphna

New member
כולסטרול ואומגה3

לכל האנשים יש כולסטרול זהו שומן חשוב שמשתתף בתהליכים שונים בגוף ואף מיוצר ע"י הכבד. הכולסטרול שנחשב רע הוא איטי בזרם הדם ולכן יש לו נטיה להדבק לדפנות כלי הדם ושם לצבור פלאק(רובד) הכולסטרול שנחשב טוב הוא מהיר בזרם הדם ולא נוטה להדבק לדופן כלי הדם. אומגה3 הוא סוג של חומצת שומן שמשפיעה בעיקר על המוח, מצבי רוח, זכרון IQ ועוד. בנוסף אומגה3 משפיע לטובה על סילוק טריגליצרידים מהדם (הטריגליצרידים גם נדבקים לדופן התא). אומגה3 מומלצת לכל סוגי האוכלוסיה. זהו רכיב שהגוף חייב לקבל מן המזון ואינו יכול לייצר בעצמו. אפשר לאכול דג שמכיל אומגה3 או לצרוך כמוסות. לא הגיע לידי מידע על נזק שאומגה עושה לגוף, להיפך, לא כל יתרונותיו התגלו עדיין.

aley daphna

New member
זרעי פשטן מכילים אומגה3

אמנם פחות מדג. וכדאי לטחון את הזרעים סמוך למועד אכילתם

סליחה אבל המידע שלך לא נכון

אם תשווי זרעי פשתן לדגים, אז את צריכה לבצע השואה מול דגי מים עמוקים מהים הצפוני. אם כך אז על הדגים לבא בקופסאות שימורים, בישול יהרוס את האומגה. לא לשווא מקור הדגים במים עמוקים, אור (וחום) הורס את האומגה ללא קשר למקורה. אבל הנה, בשמן פשתן יש פי 2 יותר אומגה 3 משמן דגים, כך שהמקור הטוב ביותר הוא צמחי. http://www.gamnon.net/AG-NewHerbal/Glossary/H-EssentialFattyAcids.htm#חשיבות%20היחס%20בין%20אומגה%203%20ו%206

aley daphna

New member
שמן מול זרעים

תודה על הקישור המעניין ששלחת בקישור אכן מדובר על שמן. ידוע ששמן מרוכז יותר מהזרעים משום שהשמן הוא מיצוי של הזרעים. הזרעים מכילים גם חומרים אחרים. כאשר מישהו שואל על זרעי פשתן יש לענות לו לגבי מה ששאל (לפי מיטב הבנתי), אולם דרכך אני לומדת שאפשר להציע לו חליפה יותר טובה. תודה

pinimlm

New member
ערב טוב

אני משתמש במוצר שנקרא " אינטרא " תוסף מזון בנוסחה בוטנית סינית. מדהים לחיזוק כללי של כל המערכות המול עדויות על איזון הכולסטרול. יכול לתת טלפון של בחור שלאחר 2 בקבוקים וקצת החזיר לו את הכולסטרול לנורמל, לאחר שהגיע ל- 400 !!!

berg975

New member
והאומגה 3 ?

שאלתי האם האומגה 3 אכן עוזר לכולסטרול הרע לרדת ? תודה ויום טוב

aley daphna

New member
תחפש מחקרים בנושא זה

האינטרנט מפוצץ במידע אולי תמצא. ואז תשלח לי אותם, זה מעניין גם אותי

יניב98

New member
שאלה חשובה - אומגה3../images/Emo184.gif

שאלה שבטח כולם נתקלו בה: איזה אומגה 3 הכי איכותית? מאיפה אתם מזמינים?. מאיפה הכי משתלם להזמין את המוצר הכי איכותי?

berg975

New member
הכוונה לטוטל

הכוונה לסכום הכולל שהגג שלו אמור להיות 200 ואצלי עומד על 220

moran f

New member
וזה נתון מבודד שאומר מעט

ערכי ה-HDL ו-LDL יותר חשובים מהסכום הכולל.

למעלה