אומנויות לחימה

שמרית211

New member
אומנויות לחימה

אשמח לקבל המלצה על אומנות לחימה שמתאימה לנשים,
או קבוצות שכוללות גם נשים ולא רק גברים.
מחפשת באזור המרכז

(מעדיפה לא משהו אגרסיבי כמו אגרוף).
התעניינתי קצת בגיו ג’יטסו אבל לא מצאתי קבוצה שכוללת גם נשים.

(אין לי בעיה להתאמן בקבוצה שכוללת גברים אבל מעדיפה להתאמן עם בנות בגלל שהמאפיינים הפיזיים שונים).

ש מים

New member
בודו-טאיג'וצו - ברמת-חן ובפתח תקווה

דני ווקסמן (המורה שלי), מבכירי המורים והלוחמים בעולם - בג'ודו (אחד מ-2 המערביים החיים היחידים שהינם בעלי דרגת דאן 8 מהקודוקאן ביפן), בנינג'וצו ומורה לזן. מלמד בימי שישי בבוקר (החל מ-9:45 עד 11:45) ברח' יאיר 43 ברמת-חן (מכבי רמת-חן...).
ואני מלמד בימי חמישי בערב בפתח-תקווה.
מדובר בקבוצות למידה מעמיקות ולא תחרותיות, של חבר'ה מבוגרים, עם ריבוי נשים גבוה מאוד יחסית לאמנויות לחימה (לפעמים יש אימונים עם 50% בנות ולפעמים הן אפילו רוב באימון
). קבוצות לא תחרותיות, מאוד תומכות, בהן שמים דגש גדול מאוד עם החיבור בין הנפש לגוף.
את מוזמנת ליצור קשר או פשוט להגיע לאימון (משבוע הבא אני איעדר לתקופה, בגלל נסיעה ליפן - לאימונים, אז אני מקווה שתצרי קשר לפני כן. אם לא אז אשתדל להיות זמין מידי-פעם למחשב...
).
מזמין אותך להתרשם באתר הדוג'ו שלי : dojocaracal.com
או באתר של דני (האתר מדבר בעיקר על לימודי הזן, אבל יש שם גם חומרים שקשורים לאמנויות הלחימה בהן אנו עוסקים): zenki.com

amir_aikido

New member
קורינדו אייקידו, במועדון סמוראי בגבעתיים

אמנות לחימה לא אגרסיבית, מדגישה תחכום במובן של תנועה נכונה ומתוזמנת על כוח.
&nbsp
כרגע, מתאמנת איתנו אישה אחת מתחילה, לאורך השנים היו לא מעט נשים שהתאמנו איתנו (וחלק מכובד מהן גם הגיע לחגורה שחורה ומעבר) ופרשו מסיבותיהן. רוב הקבוצה (שהיא די קטנה) מאוד ותיקה ומתאמנת שנים לא מעטות.
&nbsp
&nbsp
האימונים במועדון סמוראי שנמצא במרכז כורזין בגבעתיים, בימי ראשון ורביעי משעה 19:30 ועד 21:00 (אנחנו עם נטיה לאחר ב15 דקות בשני הזמנים).
&nbsp
המורה - שלמה דוד, מומלץ ביותר, מוזמנת לחפש עליו, על "קורינדו אייקידו" ועל "שירוקאן" בפורום ובגוגל. ורצוי לפנות אליו טלפונית.
&nbsp

אמיר
&nbsp
&nbsp

למעלה