אונס ו-לב

למלי פישמן

כן הייתי רוצה לדעת מהו המרכז סיוע הקרוב ביותר לרמת גן? אל מי מומלץ לפנות שם? במה הם יכולים לעזור?

קישקע

New member
איילת יש לי שאלה אולי קצת מאוחר

רציתי לשאול אותך אם תשכבי איתו שוב?

תפוז 1

New member
אונס ו-לב

ישנם אשר אונסים אותך לאהוב.... ןבסוף את/אתה אוהב...אפי` שזה לא מה שאת/ה רוצה... על זה יש מה לעשות ???? כשאת/ה מאוהב/ת כבר הכל סגור...הלב העינים והראש.... גם אם אין ביניכם מגע או קשר מעשי... רק מבטים... ורגשות שמועברים דרך העינים...החיוך.. והפנטזיה... מי ישפוט ??? מי יעצור ??? מה יעזור ??? לפעמים אתה אונס... לפעמים אתה נאנס...לפעמים אתה אונס מתוך אונס או מתוך שנאנסת ולפעמים ההפיך אני חושב שזה עולם אבוד !

למלי פישמן

כן הייתי רוצה לדעת מהו המרכז סיוע הקרוב ביותר לרמת גן? אל מי מומלץ לפנות שם? במה הם יכולים לעזור?

למלי פישמן

mali fishman

New member
למה לעשות

בקר טוב, המרכז הקרוב ביותר אליך נמצא בתל אביב. חייגי 1202 ותגיעי לקו החרום של המרכז. כל מתנדבת שתענה לך קיבלה את ההכשרה המתאימה לסייע לך, ובמידה ותהיי זקוקה ליותר מזה, היא תלווה אותך ותכוון אותך לכתובת המקצועית המוסמכת ביותר אשר תוכל לסייע. בשיחה הטלפונית הראשונית את לא חייבת להזדהות בשמך - אך זה לא מפריע לעזור ולסייע לך במידה ולאחר מכן תרגישי בטוחה ותרצי תוכלי להפגש עם מתנדבת מהמרכז סיוע בתל אביב ולהסתייע בהן. בהצלחה את החלק הראשון כבר עשית אני מקווה ומאמינה כי יהיה בך את הכוח להמשיך ולפעול למען עצמך הלאה כל הכבוד ויישר כוח מלי

תפוז 1

New member
אונס ו-לב

עיינו בתוכן המוצע למטה תחת אותה כותרת והשיבו את תגובתיכם.

תפוז 1

New member
כדאי לקרוא-למירב

ישנם בחורים צעירים שלא יודעים לאהוב הם חושבים ומרגישים שלאהוב פירושו קירבה גופנית בלבד והם בחורים מסכנים עד שלא יבנו שזה לא זה. אם הוא אמר לך שאת מגעילה גם זה כי הוא מסכן .אף אדם לא יגיד לבחורה שלו שהיא מגעילה כי אז הוא צוחק ומעליב את עצמו . מה שאת עברת הבחורה שלו עכשיו עוברת ... אין לך מה לקנא כלום. האם הרכב המשפחתי שלו היה מושלם ?? מה הוא עבר בחיים שלו ??? מה שעברת זה לא אונס !!! הוא לא כפה עליך מעשים שלא בהסכמתך. היית צריכה לדעת שמקומות נטושים הם לא מקום מיפגש קבוע. הוא ראה שאת ממשיכה את הקשר בתכונת הזאת או שחשב שגם את בקטע הזה או לא ידע איך לגוון מי שמעליב או פוגע אין לו טקט בחיים והוא לא מכיר את עצמו בכלל אל תרתיעי בזהירותך זהלא יתרום לך רק תיפקחי עינים אם ישנם דברים שלא מוצאים חן בעיניך תתיעצי עם חברות או עם בנים (רק שלא תפגעי בפרטיות שלו ושלך ) זה שאין לך חשק למגע כי את צריכה לדעת שלא כולם כמוהו תישכחי ממנו למרות שזה לא קל לשכוח שום אדם זר לא יגיד לבחורה שהוא לא מכיר את יפה אם היא לא יפה תאמיני ביופייך ודבר אחרון כל אחד עם חסרונותיו... אם הוא לא היה יפה אז איזה מסכן הוא היה..לפחות זה... היה לי חבר חדש יפה ממש אז הוא מצא חן בעיני והתחברתי אליו אח``כ ברחתי ממנו כמפני אש ! גועל של התנהגות בלי יחס קמצן ואני כבר לא זוכר רק דבר אחד-----תאמיני או לא---- מאז יש לי קצת פחד מאנשים יפים !!!! ומי לא מחפש בחורה יפה.. אבל צריך לדעת שלא כל האנשים דומים וצריך לשים לב בעדינות להנתנהגות וליחס ואם את רואה שזה לא זה אז אל תבזבזי זמן את יכולה גם לשוחח עם הבחור עצמו ולהבין מתוך תגובתו אם הוא תטייח מנסה להחליק או שהוא באמת מנסה למצוא פיתרון. הסיסמא אני ישתנה זה טוב רק אם הענין לא כל כך מפריע לך ....כי להשתנות זה לא קל ולא קורא מיד בכלל לא אני רוצה לאחל אהבה חדשה אמיתית וכמו שהבנות אוהבות להגיד--עם כנות ---- הבנים אוהבים את זה בלי להגיד.... ממני באהבה אמיתית וכנה נשמה חמודה שלי דרך אגב האיימל שלי הוא לא פעיל ושלא תחשבי משהו אני לא אוהב שבנות מפחדות כשמחמיאים להן כאילו רוצים לפתות אותם למשהו מי שחושבת ככה שתחשוב לעצמה עד שתבין אם היא צודקת או לא אבל להביע חשש כזה בקול זה מאד פוגע אז חופשי עכשיו אי לווב יו מותק תכניסי קצת אהבה לפרטיות שלך תתחילי להתרגש .....

og2000

New member
יותר מדי חלאות

לדעתי היית ילדה תמימה מאד אבל טוב שכך ילדים לא צריכים לדעת על הרוע בעולם. חבל שדבר כזה קרה וטוב שזה נגמר ככה. אני מקווה שלילדים שלך תגידי לעולם לא לדבר עם זרים לא צריך להסביר להם בדיוק למה. ילדים הם בד``כ ממושמעים מספיק . שמרי על עצמך בי.

למעלה