אוסף אלביס שלי לכתבה בטלווזיה

Jen74

New member
אוסף אלביס שלי לכתבה בטלווזיה

נרשמתי עם אוסף אלביס ליריד של יד-2 שיתקיים בחוה"מ סוכות בגן צ'ארלס קלור בת"א.
נותנים במה לאנשים שיש להם אוספים מיוחדים/מצחיקים/ייחודיים.
בהתחלה רשמתי על אוסף "במבה" שיש לי שירשתי מסבתי ז"ל אבל בשיחת הטלפון ציינתי שיש לי גם אוסף אלביס גדול יותר מאוסף הבמבה ושזה תחביב ארוך שנים אצלי.
הסכמתי שיצלמו את האוספים שלי לכתבת יח"צ ליריד של יד-2 והודיעו לי לפני מספר דקות שהצוות של מנחם הורוביץ יגיע לצלם אותי בעוד כשעה... אההההה

Jen74

New member
בעעע
נדחה למחר בצהריים

אבל משהו טוב יצא מזה:
האוסף שלי סוף סוף מתחיל לתפוס את המקום הראוי לו בבית

&nbsp

Jen74

New member
אני אצלם שוב את האוסף, יצאו תמונות לא משהו

בינתיים התינוקת מעסיקה אותי כך שלא מצליחה לסדר את האוסף כמו שאני רוצה וגם לצלם תמונות טובות.
&nbsp
עכשיו גם קיבלתי הודעה חדשה מההפקה של מנחם הורוביץ שהם מוותרים על ה"אייטם" שלי, כנראה לא מסתדר להם אוסף אלביס בתוכנית או שמצאו אספן יותר מכובד ממני

Jen74

New member
כמה תמונות מהיום בצהריים

פיזרתי כל מיני פריטי אספנות בבית:
תמונות על הקירות ועל המדף בסלון, כפיות וכוסות על המדפים במטבח, ספרים ו-DVD גם על המדפים בסלון.
יש עוד דברים שפשוט לא מצאתי להם עדיין מקום, השאיפה היא להכין מזנון ייעודי רק לאוסף.
יש גם ארגז עם חולצות מודפסות עם הדפסי אלביס ופוסטרים מגולגלים שאני חייבת איך שהוא ליישר ולמסגר כדי שאפשר יהיה לתלות.

רחליקה 5

New member
קחי את הזמן ג'ני
הזכרת לי

בעניין האוסף
...

תראי כיצד מרגלית צנעני מרוכזת בדוגמית מהאוסף
שלי..

היתה תוכנית פגז....

GM1988

Well-known member
אני כבר קראתי בציפייה את ההודעה וטוב שזה באיחור

כי בסוף זה גם לא קרה. חבל, הייתי סקרן לראות בעריכה את האוסף שלך ז'ני:)
מה שלא הבנתי היה לגבי האוסף במבה - במה מדובר אם אפשר לשתף?

Jen74

New member
תוכלו לראות חלק מאוסף אלביס שלי ביריד של יד2

לאחר שהצעתי את עצמי, הוזמנתי להציג ביריד יד2 את האוספים שלי.

היריד מתקיים בחוה"מ סוכות ימים שני ושלישי 13-14 לחודש בין השעות 18:00 עד 23:00.

גיא, לשאלתך: האוסף במבה שיש לי הוא אוסף של כל מיני בובות קטנות של הדמות התינוק של במבה. סבתא שלי ז"ל מאוד אהבה במבה והייתה תקופה שאסם יצעו בקידום מכירות שבכל שקית במבה גדולה הייתה בובת תינוק במבה קטנה. סבתא שלי אספה את הבובות האלה במשך הרבה זמן ואחרי שנפטרה מצאתי אצלה בבית את האוסף ולקחתי אותו אליי.
יש לי באוסף גם כרטיסי משחק רביעיות של במבה, מגנטים וגם בובת במבה אחת גדולה יותר.

Jen74

New member
שכחתי לציין שהיריד מתקיים בגן צ'ארלס קלור בת"א.

GM1988

Well-known member
מגניב

אני זוכר שכילד התלהבתי נורא כשראיתי אצל אחד הילדים בגן בובת במבה של החיפושית שוש.זו הייתה בובה מגניבה כזו שאפשר לקפל ולהפוך לשקית של במבה או לחיפושית עצמה.

כמובן שעם העקשנות הרבה שלי בסוף הילד נתן לי את הבובה במתנה

עם השנים היא נאבדה איפשהו ולא נמצאה.

למעלה