אוףףףףףףףףףף

nikita1231

New member
אוףףףףףףףףףף

די נמאס לי לשדר לכל העולם שהכל בסדר איתי , שהפרידה עברה עליי בקלות ושהכל אחלה! 9 שנים נתתי לו מחיי , הייתי סבלנית לא ביקשתי דבר , הבאתי לו ילד אפילו לא ביקשתי שנמסד את הקשר ושכבר הציע חזר בו .... כבר גררתי אחרי גירושין כואבים לא היה לי אכפת שלא נתמסד ביום אחד בקש לעזוב , טען שחנוק לו , שהוא רוצה לחגוג במסיבות שרוצה לבלות שנמאס לו ... (למרות שהיה יוצא, מבלה וחוגג באופן קבוע ) היום בשיחת טלפון איתו שמעתי אותה לידו ... מהלכת עם העקבים ועוד הוא מצחקק איתה שאני שומעת אותה "גוררת רגליים" כל כך כאב לי.... למה זה מגיע לי? התנהגתי אליו כמו אל מלך , פינקתי, אהבתי, דאגתי ועכשיו החליף אותי בבחורה צעירה יותר ... זה לא שלא רציתי לצאת , לבלות , להשתכר .... אני הייתי עסוקה בדאגה לו ולבית ולילדים ועכשיו אני לבד.... גרושה , חד הורית בודדה ועצוב לי.... סתם רציתי להוציא אתם לא חייבים להגיב פשוט אני מרגישה זיפת!!! הייתי חייבת להוציא

להוציא זה תמיד טוב.

עדיף על הדחקה. ונראה שיש לך שם חתיכת סיפור. רוצה לשתף? נראה לי שזה בדיוק המקום
רק במידה ומתחשק לך כמובן.

nikita1231

New member
אז כמו שאמרתי

הייתי גרושה צעירה ופגועה כי בעלי בגד בי עם מישהי מהעבודה שלו.... ואז הכרתי אותו והוא הפך לחבר הכי טוב שלי... בהתחלה היתה זוגיות טובה אפילו טובה מאוד אהבתי אותו והענקתי לו כפליים מהראשון ... עברתי איתו נפילות ועליות מעושר לרעב (הוא היה עצמאי ונפל) ובחיים לא התלוננתי ... לפני שנתיים בא המשבר הראשון שלאחר ריב טיפשי ובכלל לא רציני הוא החליט לעזוב את הבית ועזב לחודשיים ... אחר כך הוא בקש שנחזור הבטיח טיפול זוגי (שלא הלכנו) הבטיח שיגיע בשעות מוקדמות , שיעניק לי ולילדים מה שהחסיר , שיפנק אותי אני לא אדם שאוהב שקונים לו תכשיטים או מפזרים עליו כסף , אצלי מילה טובה , או פרח קונה יותר כשחזרנו יצאנו לבלות באיזה פאב ושם מול כל האנשים הציע לי נישואין אני שכל הזמן הייתי אנטי הוחמאתי והסכמתי אבל דיבורים לחוד ומעשים לחוד... הנושא נשכח והפך לבדיחה של המשפחה מהחודשיים האלה באה ירושה של בילויים מצידו הסכמתי שהוא יצא אחת לשבועיים בלעדיי ואני בלעדייו אבל בתנאי שנעניק אחד לשניה בשבוע שלא יוצאים ... הוא העדיף לצאת בלעדיי גם בשבוע שלנו ... אני לא הייתי טיפוס שיוצא ומבלה בפאבים אז יצא שהוא היה יוצא ואני הייתי נשארת בבית ואז הגיעו הימים של המסיבות ... בהתחלה זו היתה מסיבה של יומיים מחוץ לבית .... הסכמתי אחר כך הוא רצה ללכת למסיבת בריכה ... נתתי אחר כך הוא רצה אחת לחודש וכל הזמן הזה הוא חזר לסורו חוזר מאוחר מהעבודה , נרדם על הספה בקיצור חי את חייו ואנחנו שם בשבילו כשלא הרגיש טוב , שהיה טרוד ובארוחות ערב יום שישי שם התאמנו לו "המשפחה" ואז לאחר שהתחיל לעבוד במקום עבודה מסודר פתאום החלו ימי גיבוש בעבודה (ללא נשים) בערב שתיית אלכוהול , מוזיקה ברביקיו עם בחורות שהיו עובדות איתו (ללא בני זוג) וכאן כבר כמו שנאמר " הקש ששבר את גב הגמל" כאן כבר אמרתי די !! מוגזם !! לא מקובל!! והחצוף .... נשבר לו ... חנוק לו ... רוצה ללכת אז שילחתי אותו לדרכו... מי שלא רוצה לא צריך כמה אפשר לתת? כמה להעניק?? וכמה טענות שלא מוצדקות... הבחור הרגיש ממש כלוא.. תוך שבועיים השכיר דירה , ופתאום ידידות , ואחת שהיתה מתקשרת אליו בזמן שהיינו עדיין ביחד פתאום הפכה לחברת נפש שלו כל הזמן הם ביחד אז עשיתי אחד ועוד אחד וזה מה שהתקבל (השרשור הקודם) אז לסיכום זוגיות ניקיטה רק הניק מראה שאני פייטרית בסך הכל אני פראיירית!!!!

Vdrums

New member
טוב ששיחררת. אחרת זה כואב בבטן

חד הורית וגרושה זה לא סוף העולם, אמא שלי לא לבד והיא גרושה פעם שניה + ילדה. החיים ממשיכים, את את הנסיך שלך עוד תקבלי, הוא לעומתך תמיד יהיה מרחף ובסוף ירקב לבד. תחשבי על החצי המלא של הכוס.

nikita1231

New member
הכאב בסופו של דבר יעלם

אני לא מאחלת לו רע, אני רוצה שיהיה לו טוב ושידע לעצור את עצמו בזמן ושלו ידרדר, ולא בשבילו... בשביל הבן שלי כי לבן שלי אני מאחלת את הטוב שבעולם ואם יהיה לאבא שלו טוב אז גם הוא יהיה מאושר , לגבי , אני חושבת שנכון לעכשיו "הלבד" הכי טוב לי ,בסה"כ בת 35 עם כזאת היסטוריה... יש לי חברות שעדיין רווקות והן בגילי ואני כבר הספקתי לעבור 2 מערכות יחסים משמעותיות בחיי. אולי הנסיך שלי באמת שם.... אבל עכשיו אני כבר לא רוצה לחפש אותו... וגם אם הוא יגיע אז אני כל כך פגועה שקשה לי להאמין שאבחין בו בכל מקרה אני חייבת להתאפס ולהמשיך כי אני לא יכולה לתת לעצמי לשקוע בזה , עברו כבר 4 חודשים ועד אתמול לא נתתי לעצמי לשקוע , כנראה יום שכזה {לא מתאים לערב ראשון של חנוכה}. עכשיו יום חדש ומתרוממים ......

נימרודל

New member
דווקא בחגים זה הכי יוצא

תאמיני לי, אני המקרה הקלאסי. ניקיטה, מה שיש לי להגיד זה שאת צריכה לזכור תמיד לשמוח בחלקך- כי את אישה חזקה ועצמאית,ו יש לך את הבן שלך שאת אוהבת והוא אוהב אותך. ומתישהו, בדיוק מתי שזה הכי יתאים, את תמצאי את האחד שלך והזוגיות בניכם תהיה הדדית ויפה. בינתיים הגבר הזה יגדל כרס בירה, יזדקן, וישאר עם מנטליות של ילד בן 16. בחורות צעירות לא יסתכלו עליו לאורך זמן, זה בטוח- אלא אם הן סתומות. ובמקרההזה ניתן להגיד- מצא מין את מינו.

nikita1231

New member
העלת לי חיוך על השפתיים ../images/Emo13.gif

רק התאור שלו איך הוא יראה בעתיד מנחם אותי חחחחחחח האמת היא שזאת היתה נקודת שבירה באותו היום... היום אני בסדר גמור ... אני שמחה בחלקי ואוהבת את העצמאות מרגע שהוא עזב את הבית פתאום הכל מותר , הכל באיזי ואפילו אימצתי כלב (שהוא לא הסכים שיהיה) ולמזלי אני מוקפת חברים טובים שאומרים בדיוק אותו הדבר ... העיקר שטוב לו וטוב לי לחזור אחורה אני ממש לא מתכוונת ואולי באמת יבוא היום שאמצא מישהו שיתאים לי הבעיה היא לדעת לבחור נכון ... משהו שממש אני לא טובה בו (2 מערכות יחסים כושלות) כי מי שבאמת מתאים לי בטוח כבר תפוס!!! אתן לזמן לעשות את שלו שיהיה,בטוח תהיו בין הראשונים לדעת

למעלה