אוף אוף אוף אוףףף

אוף אוף אוף אוףףף../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo122.gif

יש למועצה שלי ולעוד מועצה ביחד משלחת לשיקאגו.. ואני כלכך כלכך כלכך רוצה לנסוע.. ועברתי את השלב הראשון והייתי בכזה הייייייייייייייייייי (תחשבו על זה.. מתוך 150 בערך מעבירים 20 ואני מבינהם!!) ואתמול הייתה הסנדת מיון (ככה הם קוראים לזה) והיו שם ה20 שעברו את הראיונות ומתוכם בוחרים את ה10-12 חבר'ה שיהיו במשלחת.. ולא נראה לי שעברתי.. ואמורים להודיע לי שבוע הבא ואני עכשיו אהיה לחוצה כלכך וכל השבוע אני אחשוב על זה ויש לי מתוכנת ביום ראשון במת' ואני בטח לא אלמד בכלל ובלאטטטט! אני לא משתגעת.. אני פשוט כלכך רוצה לעבור ואני כמעט בטוחה שלא עברתי.. בעצם, אני חושבת שאני כן משתגעת.. סורי.. אני פשוט חייבת להוציא..!

הע

לגרמניה זה משהו אחר, לנו עוד שנתיים אם אני לא טועה יש לגרמניה, ויש גם לפולין אבל זה לא אותו דבר O.ם

זה משהו אחר...

יש לנו לגרמניה בכיתה י"א ולפולין בכיתה י"ב דרך בית ספר.. לשיקאגו זה דרך המועצה איזורית.. זה הרבה יותר קשה להתקבל וזה הרבה יותר מהנה.. זה כמו בסרטים כזה.. בביקתות עץ שליד יש אגם וכאלה (הראו לנו תמונות של המקום.. זה פשוט מדהים!) וחלק מהזמן זה אצל יהודים אמריקאים וחלק בבתי מלון.. בקיצור שווה לאלללה! אני כלכך מקווה שעברתי.. אם לא זה פאקינג היה ככה <--> קרובבב!!

למעלה