אוף איזה יום היה לי

S r 35

New member
אוף איזה יום היה לי ../images/Emo188.gif../images/Emo188.gif../images/Emo188.gif

התעוררתי בבוקר ליום אפור גשום ומגעיל ורק העובדה הזו כבר הכניסה אותי לדיכאון עמוק.
לקחתי את ניר לגן בגשם שוטף ועד שהגענו לשם שנינו כבר היינו ספוגי מים ונאלצנו להזדחל בכניסה לגן בין המון ילדים אחרים - כולם זבי חוטם וספוגי מים גם כן.
משם מהרתי לעבודה בקצה השני של העיר ... רק כדי לגלות שכל העיר פקקים, פקקים ... הגעתי לעבודה באיחור של שעה!!!!
אח"כ ה
הפציעה ונהיה יום אביבי ויפה בדיוק כמו שאני אוהבת. הבטתי מחלון המשרד שלי על הים וחשבתי לעצמי שהנה הכל נרגע ואיזה כייף, אלא שבדיוק כשיצאתי לאסוף את הילדים מהגן התחיל שוב גשם
מה זה גשם! מבול!!!! ושוב נאלצתי להזדחל הביתה בקטסטורפה הזאת - אלא שהפעם עם שני ילדים
כשאני מלאה במחשבות פילוסופיות והרהורי יגון - כמו למשל, למה אין לנו איזה בית קיץ בניו-זילנד או באוסטרליה ... היה יכול להתאים לי מאוד עכשיו
שונאאאאאאאאאאאאאאאאאאת חורף!!!! יוחזר הקיץ לאלתר
ראו הוזהרתם - אני הולכת לקטר עוד הרבה עד אפריל בערך.

S r 35

New member
עזוב, אני כבר לא מאמינה לכם

החזאים האלה
הבטחתם סופ"ש סוער - לא היה נורא בכלל ולמעט שני טפטופים לא רציניים נהננו מ
נהדרת (לפחות בחיפה) אמרתם שהיום הכל יירגע, הגשמים ייפסקו עד הצהרים ותהיה אפילו עליה בטמפ' .... כן, כן שמענו עליכם - אז אמרתם ... ועכשיו יום רביעי?!!!???!!!! בשום פנים ואופן לא
זה יום מלא סידורים עבורי (לקחתי חופש מהעבודה) חיסון לתינוקי שלי בבוקר ועוד אלף ואחד פגישות, ריצות ועניינים. לא מתאים לי בכלל!!! אבל ... רגע, אולי לפי ההגיון הזה, יהיה דווקא יום יפה - מה שנקרא הפוך על הפוך. היום בצהרים ראיתי את הקטסטרופה מתקרבת בדמות ענן שחור וכבד מעל הים, מישהי שעובדת איתי התווכחה איתי (ועם הענן) וטענה שלא יכול להיות שיהיה גשם כי ברדיו אמרו שיהיה יפה. מיותר לציין שחמש דקות אח"כ חטפנו שטיפה רצינית.
אוףףף עם החורף, כבר אמרתי? כנראה שלא מספיק - ומה פתאום הוא מתחיל באוקטובר, מה יש נובמבר-דצמבר כבר לא מספיק טוב? ....

אבל תהיה חייבת להיות שמש ברביעי

אלוהים ברא אותה ברביעי לכן היא חייבת להיות לגבי סופ"ש באמת גם פה לא היה משהו אני יודע למה אבל את לא תביני אבל ביום רביעי אני כמעט מבטיח לך!! בעצם ממש ממש כמעט מבטיח שירד בבוקר כשתקחי את הלידים לגן

S r 35

New member
אודילה

אני רואה שיש כאן עוד פילוסוף - לא רק אני. ולגבי "אני יודע למה אבל את לא תביני ..." סליחה?!!!?
מה זה???.. ... למיטב זכרוני מעלה האבק למדתי קצת גיאוגרפיה בעברי הרחוק ואני יודעת משהו על שקעים ובקעים ברומטריים. תנסה אותי, או מקסימום תחכים אותי ואת כולנו כאן. ולגבי ההבטחה שלך ... תרשה לי להסתמך על ה"כמעט" - ממש לא כייף גדול להיסחב עם ילדים בגשם.
לילה טוב

אז אני ינסה

השקע בקרקע היה מזרחית לנו בירדן והביא לצפון רוחות מזרחיות בצפון שבהם לא יכולה להתפתח עננות ממטירה בנוסף לזה השקע ברום היה ממש כמעט על הצפון ובתוך השקע לא יכולה להתפתח עננות ממטירה רק מסביב לו יכולה ירד אצלכם וגם אצלנו רק בבוקר ובערב אז השקע היה צפונית לנו והביא לנו גשם אך בצהריים כשהו הדרים הוא היה מעלינו ולא ירד המודלים הראו את מרכז השקע בצפון-מרכז לבנון במצב כזה הצפון היה טובע ולמרכז היה קורה בדיוק מה שקרה לנו אך המודלים פספסו והשקע הדרים זהו!!! ועכשיו עוד משהו החזאים הם מנתחים מפות של המודלים וככה יוצרים תחזית המודלים מתעדכנים 4 פעמים ביום ומשתנים כל הזמן תחזית יש רק פעם אחת ביום ואם למשל הוא נתן ביום שישי גשום וסוער ליום שבת (וזה מה שהיה) והמודל השתנה בעדכון בוקר אז כבר אין לא זמן להגיד שלא ירד בצפון ככה כולם חושבים שהוא טעה אבל בעצם לא!

S r 35

New member
אודי - תודה על ההסבר

טוב, ברור שחזאות זה מדע לא מדויק, אבל די מעצבן כשהם טועים לא? אפילו האמריקאים חושבים ככה: מכיר את השיר DON'T BLAME IT ON MYSELF, BLAME IT ON THE WEATHERMAN ? מה שכן, שיניתי את תכניותי ליום רביעי - מה שבטוח בטוח. אגב - יש לי קרוב משפחה שעובד במרכז החיזוי בבית-דגן, ומדי פעם (בעם במאה שנה בערך ...) נותנים לו גם לדבר בפינת התחזית של "בוקר טוב ישראל" בגלי צהל. המשך יום טוב ונפלא לכולנו - איזה יום
מקסים היה היום
הלכתי לי באמצע הפסקת הצהריים בעבודה והתחרדנתי לי על יד הים- איזה כיף!!!! פיצוי על אתמול

S r 35

New member
כן בטח! הים שוקק חיים

אנשים הסתובבו היום עם בגדים קצרים והיו אפילו כמה דייגים על שובר הגלים. ממש כמו באמצע יולי
ישבתי לי על ספסל מול הים עם גביע גלידה ותפסתי חמש דקות של שמש טובה ונעימה, ככה באמצע היום ובאמצע העבודה. כל כך חבל שזה שוב משתנה בעוד כמה ימים.

S r 35

New member
ישששששששש ../images/Emo42.gif../images/Emo13.gif../images/Emo140.gif

אודי - רק בשביל זה היה שווה לקום עכשיו (התינוק שלי התעורר) ולראות את הבשורה הזו. מאוד מקווה שאתה צודק. שיהיה יום כייפי

למעלה