אוף איזה לילה

dafgol

New member
אוף איזה לילה

בר התעורר ב 00:30 קודח מחום משתעל מקיא רועד כולו , היה עם 39.3 חום ...מייד נתתי לו נורופן + קומפרסים על המצח, הוא הזה ורעד והיה בספרה אחרת בכלל, כל הלילה ישבתי לידו והשגחתי שהחום יורד ושהוא חוזר לעצמו. עכשיו הוא בלי חום ואומר שמרגיש טוב , אבל אני לא אשלח אותו היום לגן. אין לי מושג מה לעשות, גולן בדרך לבאר שבע תכף, אני חייבת ללכת לעבודה, אם לא תהיה ברירה אקח אותו איתי ויותר מאוחר במשך היום ההורים שלי יבואו לקחת אותו ולהיות איתו פה בבית עד שאחזור מהעבודה. איזה לילה הזוי, אני לא עצמתי עין וכל הגוף כואב לי, מחר יש לבר יומולדת בגן ואני לא אבטל לו שוב.....צריכה עוד לאפות עוגות. אוףףףףףףףףףףףףףףףףף אין לי כח כבר למחלות והחלושסים האלה.........( ורז גם לא במיטבו אחרי שהיה חולה השבוע ) אין לי רגע דל ...אפילו לא באישון לילה.....

frige

New member
דפנה - תרגישו טוב ../images/Emo24.gif

אם את צריכה משהו תודיעי לי. אני נוסעת מאוחר יותר (המנקה מגיעה היום) עם אלעד ואיתי למגדל העמק לקניות. אם את צריכה משהו, אני בפלאפון.

S r 35

New member
דפנה - תרגישו טוב ../images/Emo24.gif

מקווה שאת וה"גברים" תרגישו טוב ולא תיכנסו ללופ הזה של המחלות. מקווה בשבילכם גם שבכ"ז תטיילו בשבת. מתי גולן מגיע הביתה? תשתדלי לנוח קצת ולהשלים פערי שינה. הלילות הלבנים האלה הם מכה

למעלה