אוף אנשים יש לי כזה כאב [ראש גדול]!

s h l a g e r

New member
אוף אנשים יש לי כזה כאב [ראש גדול]!

מממצב? לכל אלה מכם שחורשים למבחנים אתם לא היחידים. יש לי מבחן במתמטיקה יום חמישי ואת מת! המורים נתנו תרגילי חזרה רק התרגיל הראשון היה 3 דפי פוליו מלאים!אפשר למות!!! אז כאב יעבור ונקווה שראש גדול ישאר גדול.. ושכולם יציחלו אפילו אני וכדי מאוד שהשחקנים יגיבו מעט כמו אלמה שחזרה ולא יחרשו זה לא בריא!(חחח מי שמדבר) :)

מחזיקה לך אצבעות שתצליחי במבחן הזה!

תאמיני לי אני מבינה אותך התחיל הלוח מבחנים וכבר אי אפשר לנשום כל הימים זה לחרוש לחרוש לחרוש ושוב לחרוש!!! אוהבת ומחזיקה לך אצבעות ברוש!!!!

יש לי רעיון..

בואו נמציא תרופה נגד כאבי ראש מלחרוש על מבחנים!!! גם לי עכשיו חילקו לוח מבחנים לסמסטר ב' וזה פשוט ס-י-ו-ט-! אני מאחלת לכולם שיצליחו לשרוד את הסמסטר הזה בשלום... בהצלחה! אלמה

miss chupi

New member
אממממ

לאכסניה פחחחח אנחנו נוסעים לכל מיני מקומות אבל יש לנו ערב חופשי...אז רציתי באמת לשאול אותך אם תרצי להפגש

לי יש מבחנים ב.....................

מחר בהסטוריה.... (סיוט!!!) ביום רביעי במורשת.. היה לי לא מזמן בגיאומטריה.. (היה קל) ולמזלי זהו!!! חחחח אצלנו אין הרבה.....

רוצה לשמוע מה היה לי השבוע .....

ביום ראשון... מבחןבמדע וטכנולוגיה...(מדעים)על החלקיקים........
ביום שני.... ציר זמן על כל החיים של גולדה מאיר...... ועוד באנלית ואז היום (שלישי)... מבחן במתמטיקה... ואז מחר..(רביעי) הכתבה באנגלית.... ביום חמישי אני מקבלת עבודה גדולה שעשיתי במב"ת(מפגש בין תרבויות)... וביום שישי אני כל היום בבית..... גם ביום שבת... ואז ביום ראשון.........(אלוהים יודעה מה) אה ו.... לא הוספתי את השיעורי בית כל יום.....

למעלה