אוף נמאס לי: שונאאאאת

S r 35

New member
אוף נמאס לי: שונאאאאת ../images/Emo183.gif../images/Emo128.gif

הזהרתי אתכם שתשמעו הרבה קיטורים עד אפריל, אז הנה ... משחררת קיטור. שונאאאאאת את החורף המגעיל הזה. אנחנו שוב חולים. אלי חזרה השפעת בגדול. אני בקושי נושמת. זחלתי אתמול למיטה עם משקה חם ושני כדורי אקמול. התעוררנו כולנו בשלוש לפנות בוקר מבכי היסטרי של ניר. הוא התעורר מכאבי בטן איומים. הוא מנוזל נורא ויש לו חום. ניסיתי לקבוע תור ל
אבל כל התורים מלאים עד אפס מקום כך שנאלצתי לדחות את התור למחר. שנינו בבית עכשיו ואנחנו מרגישים
חוץ מזה שכל הגשם והאפור הזה הכניס אותי לדיכאון טוטאלי. אוףףףףףףף

dafgol

New member
נו מה יהיה ?

אחותי תרגישי טוב
ונירצ'ו כמובן
הלוואי ויכולתי לעזור במשהו. מקווה ששניכם מכורבלים מתחת לשמיכה ונחים. אוהבת
אJי

S r 35

New member
כן ../images/Emo13.gif אנחנו במרתון "דורה" עכשיו

ניר ביקש לראות את כל ה-DVD שלה בזה אחר זה ועם חולים לא מתווכחים. נירי מרגיש יותר טוב אבל כאבי הבטן שלו מדאיגים אותי. מחר אנחנו אצל ה
אני מרגישה
אבל לפחות אנחנו נחים בבית כשבחוץ כל-כך איכסי.

dafgol

New member
בואו כולם everybody lets go

יאמ יאמ יאמ
חטפני אסור לך לחטוף
תיק גב תיק גב
נהר, גשר , הר.... להרפתקאה מו3לחת......... לא, אני ? מה פתאום ? אני מכורה לדורה? לאאאאאאאאאאא ! זה לא אני זה הבן שלי....כל יום ב18:30 בוגה בוגה

Shukilida

New member
איבדנו אותך הא???../images/Emo6.gif

אני הכי אוהבת את השיר "תיק גב"...איזה מילים, איזו חריזה, איזו מנגינה. הרמוניה מושלמת (רק השיר "אני מפה אני מפה אני מפה אני מפה וכו" יכול להתחרות בזה...)

frige

New member
מצטרפת לרגשות שלך

גם אני שונאתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתאת החורף. מאז ומתמיד ועכשיו כשיש ילדים אז יותר. שרה, תרגישו טוב, תהיו בריאים. אודי, תודה על העידכון. איזה כיף.
שרית

שרוש איך אתם?

עדיין בבית? ביקרתם רופא כבר? החלמה מהירה ומצטרפת לשונאי החורף!

S r 35

New member
נמאס לי כבר ממחלות ומחולים ../images/Emo46.gif

דפנה, מה נהיה? מה הסיפור הזה עם רז? מקווה שהוא מרגיש יותר טוב
תתאוששו יקירתי
לכל השאר כאן - מקווה שכולכם בסדר ושאתם בקו הבריאות. אצלנו (דפנה, שרית ואלה - תודה על ההתעניינות
) - אני ידעתי ימים טובים יותר. מרגישה איכסה אבל בכל זאת הלכתי היום לעבודה. הבעלול נשאר היום עם ניר ובינתיים גם הוא נעשה חולה וכמו אצל כל הגברים (60% רחמים עצמיים 40% מחלה) הוא חולה בגדול
לקח
והלך לחרופ. מחר הוא ישאר בבית. ניר מרגיש יותר טוב
. הרופאה לא מצאה שום דבר משמעותי אבל נתנה לנו לעשות המון בדיקות פיפי וצואה - כך שבימים הקרובים אני אתחיל את הבקרים בביקור במעבדת קופ"ח. היחיד שמתפקד כרגע בבית זה רון-פצפון
חוץ מזה, כרגע מתארח אצל ניר חבר טוב והם משחקים. הילד הוא אח של אלירן הקטן - זוכרים אותו? התינוק שנולד די במקביל ללירן של אלה. אלירן מאושפז עכשיו בבית-חולים עם סיבוך קשה של ברונכיט ועם חיבור לחמצן - אני שומרת על האח הגדול. חברה שלי אמרה לי שחבל"ז מה שקורה עכשיו בבתי החולים, בבית חולים כרמל הכניסו כבר מיטות למיון ילדים ואפילו לחדרי הרופאים. שרק לא נגיע לשם ושנהיה כולנו בריאים
שונאת חורף כבר אמרתי? שוקלת להוסיף את זה לחתימה שלי ...

dafgol

New member
יאללה קישטה מחלות ווירוסים

די נמאסתם
יגורשו החיידקים לאלתר ומייד
אחותי תרגישו טוב, סליחה אבל נורא צחקתי מהתיאורים שלך לגביי מ'
ואני כנראה הולכת לעבור את זה מחר עם גולן
נתתי לרזי בצהריים נורופן הוא קדח מחום, כרגע הוא בלי חום אבל ניג'ס נורא ..... אם ישאר מחר בבית אז גולן ישאר מחר.....אני כבר מכינה את עצמי
ענקי החלמה מהירה ותעדכני מה קורה עם התינוק של חברה שלך

S r 35

New member
הי דפנה ../images/Emo140.gif

שמחה שרזי מרגיש יותר טוב ושהחום ירד. מקווה שזה סימן להתאוששות ושתרגישו טוב. את יכולה לצחוק חופשי על "מ" - אני מרשה לך. - זה פשוט נכון נכון לרגע זה האדון חורפ. ואני מרגישה זוועה בעצמי, מתחרפנת כאן לאיטי עם שלושה ילדים. שניים משתוללים, שכבר הספיקו לשבור כאן כמה צעצועים שלא לדבר על הבלאגן (שלא תדעו איך נראה החדר שהם משחקים בו אני אפילו לא יודעת איך להתחיל לסדר אותו בחזרה) ועוד נודניק קטן הצילוווווווווווווווווו
מקווה שאני אשרוד עד שמונה בערב. אז אני מתכוונת ללכת לחרופ בעצמי.

frige

New member
שרה, תרגישו טוב

לא הספקתי להגיב שבוע שעבר ולהודות לך על התשובות שנתת לי. בקשר לעוד ילדים, גם אצלי לא פעם עלתה בדיוק אותה טענה. שתודה לאל יש לנו 3 ילדים בריאים
ומפחיד להתגרות בגורל. כי גם אני עברתי הריונות לא קלים. שגם בין הראל ובין אלעד ואיתי היתה לי הפלה, הפסיק הדופק בשבוע 10 ושלושת ההריונות הן תוצאה של הפריות מבחנה. אחרי טיפולים לא קלים כל פעם ופעם. תודה שנתת לי תשובה לכך שאני לא היחידה שמדברת וחושבת ככה. עם אלעד ואיתי למשל היו לי כל כך הרבה סיבוכים שכל פעם מחדש חשבנו שהנה אוטוטו חלילה אנחנו מאבדים את ההריון. תודה לאל ולרופאים, לאמונה וגם לי ולאלעד ואיתי ששרדנו את ההריון והלידה והכל בסדר. שוב, שרה, תודה ותרגישו טוב. בהצלחה בתחרות.
שרית

למעלה