אוף...קריאה נואשת

Shukilida

New member
אוף...קריאה נואשת../images/Emo7.gif

אתמול נפלתי לי נפילה חופשית (חודש תשיעי...היה הרבה מה שיפול...) מול סניף מכבי במגדל העמק. טפו טפו - אחרי בדיקות התברר שהכל בסדר, ברוך השם. אבל מה שלא בסדר, זה שכנראה בנפילה ובסערה שהיתה אח"כ (בכיתי איזה חצי שעה) איבדתי את משקפי השמש היקרות מפז שלי... חיפשתי אותן המון בחניון ובמכבי ובבית ובאוטו ובעבודה ואני כמעט משוכנעת שהן עפו לי כשנפלתי... מאחר ואני משוכנעת שאנשים בבסיסם הם טובים ואם מישהו לא הקפיץ אותם למכבי זה רק כי הסניף היה סגור כשהוא מצא אותם - אני פונה בקריאה נרגשת לכל המגדל העמקים - אם מישהו ראה/מצא או מכיר מישהו שפתאום יש לו משקפי Rayban חדשות (שהוא בדיוק קנה אתמול
) בבקשה בבקשה צרו איתי קשר... אני יודעת שהסיכוי קלוש - אבל תודה על העזרה...

dafgol

New member
אוי את בסדרב ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

אני בהלם
מבטיחה לבדוק כל איש\ה שאראה איזה משקפי שמש הם מרכיבים :-8 שמרי על עצמכם

Shukilida

New member
אני בסדר

משופשפת קלות בצד ימין. העיקר שבוטן בסדר... מה איתך? את פה היום?

dafgol

New member
אני עם בר בבית

חולים עם נזלת גרון שורף עוד קצת חום
כנראה שלקראת אחה"צ אקפוץ לקחת את הניירת , אם כן אני אצלצל אליך , את צריכה שאביא לך עוד משהו חוץ מהספר?

S r 35

New member
בתור מאבדת סדרתית של משקפי שמש

(רק שלשום קניתי עוד זוג - בעלי מיואש ממני) אני יכולה להגיד לך שבאמת מה שחשוב זה שאת והפיצי (או פיצית) בבטן בסדר
. עם כל הכאב על המשקפיים -ואני מקווה בכל
י שתמצאי אותם, עזבי שטויות ... תפצי את עצמך בזוג שווה יותר (יש דגמים יפים מאוד בארוקה ...)

Shukilida

New member
תודה חמודה

באמת כפרה...סתם חבל לי שאנשים כאלה מגעילים. אם אני הייתי מוצאת - ישר הייתי מכניסה את זה לסניף... תמימה שכמותי.

למעלה