אוף 🐔|א-ט|

מילי08

Well-known member
חג שמח למי שחוגג ומי שלא, מי שצם ומי שלא, למי שבחופש ולמי שלא..
|חיבוק||חגשמח|

Lhuna3

Well-known member
חג שמח מילי וכולם!
|חגשמח|

LeAnnDylan

Well-known member
חג שמח!!🥳🥳🥳
תאכלו גם בשבילי כדי שאתם תשמינו ולא אני:-]
וגם שימו תמונות פה כדי שאני אקנא.

Lhuna3

Well-known member
חג שמח!!🥳🥳🥳
תאכלו גם בשבילי כדי שאתם תשמינו ולא אני:-]
מה יש לך לקנא? את עשית קניידלאך גם לפני יומיים לא? הבנתי מזה שאת גם מתכננת איזה ארוחת חג אצלכם.

LeAnnDylan

Well-known member
מה יש לך לקנא? את עשית קניידלאך גם לפני יומיים לא? הבנתי מזה שאת גם מתכננת איזה ארוחת חג אצלכם.
לא הכנתי. ניק שאל מה התוכניות לסופ"ש. זה לא היה סופ"ש כשעניתי. תיכננתי להכין קניידלך. אבל איכשהו הלכתי אתמול לסופר וקניתי חצי סופר אבל שכחתי לקנות מצות או קמח מצות 🤷‍♀️ אז אין קניידלך.
ואין לי עם מי לחגוג את החג. כי אין לי חברים. ואין לי משפחה. ואני גלמודה. ובודדה. אז תעלו תמונות של אוכל וסתמו|שפם|
אבל יש לי טוסטר אובן חדש וחתיך (של דרו) שכפיתי על הבוסית שלי לקנות לי כשי לחג. אז לפחות זה:-P:

Lhuna3

Well-known member
אז תעלו תמונות של אוכל וסתמו|שפם|
אין לי תמונות של האוכל כי אני לא מילניאלית, אני מדור שאוכל בלי לצלם. בכל מקרה הארוחה אצלנו השנה היתה די מצומצמת מכל מיני סיבות.
אבל יש לי טוסטר אובן חדש וחתיך (של דרו)
מה זה טוסטר אובן של דרו? היא גם מייצרת טוסטר אובנים?
או שזה טוסטר אובן עם תמונה של דרו מוטבעת עליו? (נשמע לי הזוי במיוחד שיש דבר כזה, אבל על אמריקאים אני מאמינה הכל).

LeAnnDylan

Well-known member
אין לי תמונות של האוכל כי אני לא מילניאלית, אני מדור שאוכל בלי לצלם. בכל מקרה הארוחה אצלנו השנה היתה די מצומצמת מכל מיני סיבות.
בסדר, אז אני אשב לי כאן עצובה ובודדה בלי תמונות של אוכל:-(
מה זה טוסטר אובן של דרו? היא גם מייצרת טוסטר אובנים?
או שזה טוסטר אובן עם תמונה של דרו מוטבעת עליו? (נשמע לי הזוי במיוחד שיש דבר כזה, אבל על אמריקאים אני מאמינה הכל).
יש לה ליין של appliances למטבח (איך אומרים בעברית?) שנקרא Beautiful כי הוא שם דגש על מכשירים שיראו יפים על השיש. והאמת שחשבתי בהתחלה שזה סתם סלוגן מכירתי כזה. אבל העפתי את הטוסטר אובן הישן שלי ושמתי את זה ואני לא יכולה אפילו להסביר לכם כמה המטבח נראה נקי ומסודר יותר. יש לו צבע ווינטנג' כזה מהמם ופשוט בא לי לשבת ולבהות בו כל היום כי הוא כזה יפה במטבח|מאוהב|

Lhuna3

Well-known member
בסדר, אז אני אשב לי כאן עצובה ובודדה בלי תמונות של אוכל:-(
אני לא דואגת לך, את מהבודדים בפורום שיודעים להכין דברים. אז את רק צריכה לרצות.
יש לה ליין של appliances למטבח (איך אומרים בעברית?) שנקרא Beautiful כי הוא שם דגש על מכשירים שיראו יפים על השיש. והאמת שחשבתי בהתחלה שזה סתם סלוגן מכירתי כזה. אבל העפתי את הטוסטר אובן הישן שלי ושמתי את זה ואני לא יכולה אפילו להסביר לכם כמה המטבח נראה נקי ומסודר יותר. יש לו צבע ווינטנג' כזה מהמם ופשוט בא לי לשבת ולבהות בו כל היום כי הוא כזה יפה במטבח|מאוהב|
אה, מגניב!

מילי08

Well-known member
אין לי תמונות של האוכל כי אני לא מילניאלית
:-D
בסדר, אז אני אשב לי כאן עצובה ובודדה בלי תמונות של אוכל
|נחמה|
חגים עם משפחה זה גם כאב ראש, אז תחשבי שחסכת לך את זה.
אבל אני אגיד לך מה יכולת לעשות:
מדפיסה רק את הראש של (מרי) דרו, ליאן, לקסה וכמה שחקני פוטבול שאני לא מכירה אז לא אזרוק שמות, מדביקה על מקל של מטאטא ומשעינה על כסא - אפשר לסדר בן/בת בן/בת, והנה! יש לך חג עם מסובין שלא מלכלכים ולא יגמרו לך אחת האוכל.
בבקשה

didalf

Well-known member
לא הכנתי. ניק שאל מה התוכניות לסופ"ש. זה לא היה סופ"ש כשעניתי. תיכננתי להכין קניידלך. אבל איכשהו הלכתי אתמול לסופר וקניתי חצי סופר אבל שכחתי לקנות מצות או קמח מצות 🤷‍♀️ אז אין קניידלך.
אוי לא אפילו לא קניידלך?? לצלם לך את שלי? איכשהו נשאר אפילו שאני לבד אכלתי איזה חמישה|בוקס|

אין לי תמונות של האוכל כי אני לא מילניאלית, אני מדור שאוכל בלי לצלם.
:-D
גם לי אין אבל, צילמתי רק את השולחן הערוך לפני.

מדפיסה רק את הראש של (מרי) דרו, ליאן, לקסה וכמה שחקני פוטבול שאני לא מכירה אז לא אזרוק שמות, מדביקה על מקל של מטאטא ומשעינה על כסא - אפשר לסדר בן/בת בן/בת, והנה! יש לך חג עם מסובין שלא מלכלכים ולא יגמרו לך אחת האוכל.
מדהים:-D
אני רוצה צילום של הדבר הזה:-D

dilia snake

Well-known member
אם הייתי מצלמת את האוכל הסבא והסבתא הפולנים שלי היו חושבים שיש לי הפרעת אכילה, גם ככה החג לא נכנס עד שהם לא חופרים לאימא שלי במשך איזה שעה שאני רזה וחיוורת(אני פולניה מכול הצדדים ככה שזה גנטי, הם היו צריכים לחשוב על זה לפני כן).

אבל הקניידלך שלי יצאו מושלמים וחזרנו הבייתה עם טונות של אוכל, אחרי שכול האוכל שאימא הזמינה חזר איתנו כי היא קנתה יותר מידי |פנים| .

והלכתי עם עקבים בפעם הראשונה מאז שדפקתי את הברך וזה עבר חלק, אז זה אומר שאפשר לחזור להתעלל ברגליים שלי במשרה מלאה:-].

dilia snake

Well-known member
לשלוח לך? יצא לי המון כי שמתי יותר מידי מלח בהתחלה ואז שסידרתי את זה יצא שהכנתי כמעט כפול ממה שהתכוונתי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חג חירות שמח וכל זה |מצה| |פירמידה| |מצה| |פירמידה| |מצה| |פירמידה| |מצה| |פירמידה| |מצה| |פירמידה| |מצה| |פירמידה| |מצה| |פירמידה| |מצה| |פירמידה|

אוקי תכננתי להעלות תמונות של טום הולנד כי לא פירטת בהתחלה למה את מתכוונת (וכי זה מצחיק, ואני גם לא הבנתי בהתחלה, כי מה הקטע וגם הבטן של שלי מלאה מידי כדי להבין דברים)
אבל אז ראיתי שממש בא לך ואחרים לא זורמים.
ומסיבה מסויימת כן צילמתי כמה תמונות מסביב לשולחן וחלק כללו גם את האוכל.
אני די בטוח שגם היה קניידלך (זכור לי שראיתי לפני הארוחה) אבל בשלב של זה אני נחתי על הספה.
אז הנה מה שכן צילמתי במקרה:
1616883020668.png

1616883142591.png

1616883181850.png

1616883220677.png

didalf

Well-known member
חג חירות שמח וכל זה |מצה| |פירמידה| |מצה| |פירמידה| |מצה| |פירמידה| |מצה| |פירמידה| |מצה| |פירמידה| |מצה| |פירמידה| |מצה| |פירמידה| |מצה| |פירמידה|

אוקי תכננתי להעלות תמונות של טום הולנד כי לא פירטת בהתחלה למה את מתכוונת (וכי זה מצחיק, ואני גם לא הבנתי בהתחלה, כי מה הקטע וגם הבטן של שלי מלאה מידי כדי להבין דברים)
אני די בטוח שגם היה קניידלך (זכור לי שראיתי לפני הארוחה) אבל בשלב של זה אני נחתי על הספה.
צפה בקובץ המצורף 20115

צפה בקובץ המצורף 20117

צפה בקובץ המצורף 20118

צפה בקובץ המצורף 20119
אהבתי את הבן אנד ג'ריס:-D

dilia snake

Well-known member

צפה בקובץ המצורף 20115

צפה בקובץ המצורף 20117

צפה בקובץ המצורף 20118

צפה בקובץ המצורף 20119
ואו השקעתם:-0.

מה זה הדבר הלבן בכוסות יין?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אהבתי את הבן אנד ג'ריס:-D
החלק הכי חשוב בארוחה.
אגב, לאחותי יש נטיה של לא להעריך כמויות טוב. במיוחד בקינוחים. אז ליתר ביטחון הבאתי איתי מהבית גלידת שוקולד של בן אנד ג'ריס כדי להוסיף למה שהיא תקנה. אבל הסתבר שלחלוטין לא הערכתי אותה מספיק טוב (או את בתה) והיה לה כבר מספיק (שניים של שוקולד ושני הסוגים האחרים הלא מעניינים שאני לא בטוח אם אכלו מהם)
ואו השקעתם:-0.
אנחנו גם יחסית הקראנו הרבה מאוד מההגדה. לפחות מהחלק של לפני האוכל.
הרוב הקראנו מאוד מהר בקטע כיפי. וחלק מסוים אחיין שלי שר כמו שיר ראפ.
וסיפרנו את מעשה ברבי אליעזר כאילו זאת בדיחה.
אחותי (שאירחה) מאוד התעקשה על כל הקטעים של להרים את הכוס ולהרים את המצות לפי הזמנים שאמורים לעשות את זה. וממש אין לי מושג למה.
אבא שלי סיפר שהוא שמע הרצאה על הסיבה שמשה לא מוזכר בהגדה. משהו לגבי זה שההגדה נכתבה בגלות ולא רצו לפאר את משה שהוציא מגלות... בכל מקרה זה היה די מאכזב לגלות שכן מזכירים את משה איזה שני עמודים אחרי שהוא הסביר.
בקיצור היה ערב משעשע.
*בסיומו ראינו פרק של Nailed It תוך כדי שאני ואחיינית שלי מסבירים לרוב האנשים שם שלא הכירו מה הקטע.
מה זה הדבר הלבן בכוסות יין?
אין לי מושג. זה לא משהו שאני אוכל ולא ממש אכפת לי מדברים שאני לא אוכל. אני גם לא יודע מה היה בעוגה שם או איזה דברים היו בתבשיל דג במנה המרכזית.

Lhuna3

Well-known member
למי שיש יס לידיעה: הערב ביס 2 ישודרו ת'ור, הנוקמים סוף המשחק, ספיידרמן רחוק מהבית (ומחר אקסמן).

Lhuna3

Well-known member
אין לי מושג. זה לא משהו שאני אוכל ולא ממש אכפת לי מדברים שאני לא אוכל. אני גם לא יודע מה היה בעוגה שם או איזה דברים היו בתבשיל דג במנה המרכזית.
וואו זה כל כך בזבוז על אנשים כמוך. הקינוח הזה במיוחד נראה פצצה וגם העוגה.

למעלה