אוף,

אוף,

בעבר השתמשתי בנובה רינג למניעת הריון (ממליצה בחום לכל מי שלא התנסתה!!!) לצערי לפני שנה התחילו לי גלי חום ובהתייעצות עם הרופאה החלפתי לגלולות במינון יותר גבוה מהטבעת כי היא נתנה איזה הסבר רפואי על שינוי הורמונלי. אבל, לא רק שממש השמנתי ואני לא מצליחה להרזות ואין, אין ספק שזה הגלולות, גם איבדתי חשק מיני לגמריי. וזה מטריף, כי אני בחורה עם חשק מיני ואני מאוד אוהבת את חבר שלי ונמשכת אליו אבל וואלה, אין לי! אוף.

19831983

New member
היי גברת!

הבעיה מוכרת.
למה לא להשתמש בקונדום ? או דיאפרגמה? ההורמונים האלה זה פשוט זוועה!!

מבינה את התסכול

אבל מציעה לעשות בדיקות דם מקיפות לענין של גלי החום נשמע מוזר ותמוהה בכל מקרה, אפשר להוריד גלולות ולנסות קונדום לתקופה? רק כדי לאפשר לגוף להתאזן?

תודה לשתיכן אבל-

בואו נודה באמת. קונדום? לא להיט. במיוחד שרגילים בלי. חשבתי לנסות להוריד גלולות לתקופה ובאמת להיות עם קונדום. השאלה מה זה "עד שהגוף מתאזן"? הגוף יחזור לקדמותו? אוכל להרזות ולחזור לחשק המיני היקר שלי? ואז מה? שוב גלולות שיידכאו הכל?

מה רע בקונדום?

אני מצטערת, אבל מניסיון של שנים עם קונדום בתל אביב, בקושי מרגישים בהבדל הכל בראש אנחנו רוצים לדבר על מוטיב להתקלח והמטרייה סבבה, אבל בעיני זה באמת בראש וכל כך לא שווה את המחירים האחרים פשוט צריך להתרגל ולהתרכז במה שחשוב באמת

19831983

New member
כל כך מסכים!

אני גם כן לא מבין למה עשו לקונדום שם כל כך רע. גם מנסיוני הוא לא כל כך פוגע בהנאה, למרות שהבנתי שיש כאלה שהוא מפריע להם יותר. וכן, במיוחד אם ההורמונים פוגעים בך! יש גם תופעות לוואי ארוכות טווח שאת לא בהכרח מרגישה בהם כרגע. זה לא שווה את זה לדעתי.

למעלה