אופנה למלאות - היכן?

אופנה למלאות - היכן?

למאימאי ולחברות הפורום: קודם כל תתחדשו על הפורום המענין החדש. הבוקר קיבלתי טלפון מיואש מאחותי שאמרה לי לברר לה בפורום המתאים (ומה יותר מתאים מזה) היכן אפשר לקנות בגדים יפים לנשים מלאות/שמנות מלבד הרשתות המוכרות: קרייזי ליין, עונות ורשת מתאים לי אילו עוד חנויות יש במרכז הארץ עם בגדים יפים לשמנות?

maymay

New member
ברוכה הבאה ענן ../images/Emo13.gif

לצערי הרב בודדות הן החנויות שמשווקות בגדים ממידות 38 ועד 50 באותו סגנון. מלבד אלו שהזכרת אני קונה לפעמים ברנואר שם יש אחלה בגדים, חלקם בסגנון תלמידת בית הספר הגיאומטרי עם צבעי אדום-שחור-לבן, סוודרים וכו´ במידות עד 46, ואם זה בגד שעשוי לא מבד קשיח אלו סטרצ´י או סריגי אני מאמינה שגם 48 ימצאו שם מבוקשן. בשליפה מן השרוול אני יכולה להגיד שגם ברזילי (למרות השם שמרמז על רזונות) וברונשה יש מספר עיצובים שמתאימים גם למידות גדולות. אני לא כ"כ יודעת עד איזו מידה הם הולכים אבל מבטיח הלברר עוד היום בערב כשאחזור מהעבודה :) למרות שאני לא יודעת את המידות אני יכולה להגיד שיש להן גזרות מעולות לשלושת הצורות הבסיסיות : שעון חול, מרובע, ומשולש (גם חזה רחב ואגן צר וגם ההיפך) יש להם גם אחלה צבעים : סגול, ורוד, פרחוני, ולא רק שחור מסתיר :) חנויות נוספות - בהמשך..... (אני הולכת לבר...
)

נאית

New member
אולי זה ישמע פרסומת

אבל,לפני שבוע נכנסתי לחנות של רון מנדלמן בשנקין שהוא מסתבר, אוהב "מלאות", רק תכנס אליו מישהי שנוגדת את מודל ההרואין שיק וזה ימלא אותו חדווה ויצירתיות להלביש אותה כראוי ולא באוהלים או בגדים חסרי חן בקיצור, המלאות שביננו מוזמנות, אפילו שעל פניו המקום נראה כבוטיק לרזות וצנומות, אז זהו שלא!!! אין לי שום אינטרס אישי או עשיית רווחים על חשבונו, פשוט מאוד נהנתי לקנות אצלו

שיטל

New member
יש גם שרינה ואישה אישה

שתי שחנויות הנ"ל נמצאות בקניון עזריאלי, ושם גם אפשר למצוא לפעמים משהו בדורין פרנקפורט. בהצלחה

../images/Emo91.gif

לענן ורוד שלום! ברשת לילית/ורדה יש בגדים יפים מאד במחירים לא שוחטים בצומת בילו, בסגולה, בנתניה. צומת בילו פתוח בשבת. תתחדשי!!!

doritbe

New member
../images/Emo91.gifרשת l&v אופנה למלאות

לענן ורוד מומלצת בחם רשת האופנה l&v לאופנת מלאות ממידות 44 עד 54.מחירים נוחים,עיצובים צעירים ועכשויים, מתאימים לכל כיס ולכל אישה. בצומת בילו פתוח גם בשבת,נתניה,ראשלצ(קניון הזהב),פתח תקווה (סגולה).

maymay

New member
אם כבר אתן עושות כאן פרסומת

אז לפחות תדאגו להנחה של 15%-20% לבנות הפורום, לא?

klemantina

New member
שיעשו, שיעשו, אסע גם עד צומת בילו

בשביל בגדים שיראו עלי נורמלי, ואם לא יעשו, איך נדע? אולי אפשר לעשות מאמר בפורום עם כל החנויות שמוכרות מידות גדולות, ולכתוב גם עד איזו מידה? כי כשאומרים לי שיש חנות עם מידות גדולות, והגדולות נגמר ב48, זה לא ממש מסייע לי.

gal33

New member
הי, קצת באיחור, אבל רק עכשיו גיליתי

את הפורום המדליק הזה! ישר כוח!!! הקיצקץ, בנוסף לכל הרשימה, יש את flowers (בכל קניון, ר"ג, עזריאלי, חולון וכו´). ויש את שדרת המעצבים בקניון ר"ג במחיר של מניה במתפרה כל בגד, אך עדיין לאירועים מיוחדים... אבל הכי אני ממליצה, על חנות שגיליתי בטעות לפני חודש. חגיגה לאשה המלאה עד לאשה המאוד שמנה!! בגדים רגילים לחלוטין בשלל בדים וצבעים נהדרים, והמחירים מצויינים!! קוראים לה X-MIX של המעצבת ליבי, בכיכר כופר הישוב בר"ג (צומת הרחובות ארלוזורוב וביאליק), מתחת לבנין הגבוה. מאוד ממליצה. תהנו, גל

למעלה