אופנת הקיץ

SupermanZW

Well-known member
המרענן הרשמי של הקיץ: הצבע הירוק יככב במלתחות.
מתלבשים לפי צו האופנה, או כראות עינכם?
אופנת קיץ
אותי אופנה מעולם לא עניינה, בזמני הפנוי אני תמיד מתלבש איך שבא לי, שזה בדרך כלל איך שהכי נוח לי. למקום עבודה אני מגיע ע"פ הDress code, אבל זה כמובן מחוסר ברירה, לא מבחירה. כשאני בוחר מה ללבוש קורה שאני שונה מהרוב ולעיתים אף מכולם ומי שמכיר אותי פשוט מקבל את זה. אני אדם בעל מחשבה עצמאית ולא חלק מעדר. לעולם לא אעשה משהו רק כי אחר/ים עשה/ו כך. זה טיפשי!

שמלת תחרה1

Well-known member
אותי אופנה מעולם לא עניינה, בזמני הפנוי אני תמיד מתלבש איך שבא לי, שזה בדרך כלל איך שהכי נוח לי. למקום עבודה אני מגיע ע"פ הDress code, אבל זה כמובן מחוסר ברירה, לא מבחירה. כשאני בוחר מה ללבוש קורה שאני שונה מהרוב ולעיתים אף מכולם ומי שמכיר אותי פשוט מקבל את זה. אני אדם בעל מחשבה עצמאית ולא חלק מעדר. לעולם לא אעשה משהו רק כי אחר/ים עשה/ו כך. זה טיפשי!
סחתיין עליך

Harrington

Well-known member
מנהל
מתלבש לפי הנוחות ולפי מה שאני מוצא בקלות בארון (כמו קודמי כאן כנראה).

שמלת תחרה1

Well-known member
מתלבש לפי הנוחות ולפי מה שאני מוצא בקלות בארון (כמו קודמי כאן כנראה).
יפה 4הבתי
שהעולם מוזמן להתאים את עצמו.
ובכול שאלה, תגיע למקום מסויים וכולם התאימו את עצמם לעולם, ולא העולם אליך. זה יעשה לך משהו?

Harrington

Well-known member
מנהל
יפה 4הבתי
שהעולם מוזמן להתאים את עצמו.
ובכול שאלה, תגיע למקום מסויים וכולם התאימו את עצמם לעולם, ולא העולם אליך. זה יעשה לך משהו?
לא יענין אותי הרבה. שכל אחד יתלבש איך שנוח לו ובא לציון גואל. זה בהחלט יכול להוביל למצב בו 99% מהאנשים במקום יהיו לבושים בדרך א' ואני בדרך ב', אבל אני ממש לא רואה בעיה מיוחדת עם זה (כמובן זולת מקרים חריגים כמו אירועים מיוחדים שמחייבים תלבושת מסוימת).
לדידי מי שלא מוצא חן בעיניו איך שאני מתלבש, מוזמן, כדברי ידידי המנוח יאסר עראפת, ללכת לשתות מים מים המלח :).

שמלת תחרה1

Well-known member
לא יענין אותי הרבה. שכל אחד יתלבש איך שנוח לו ובא לציון גואל. זה בהחלט יכול להוביל למצב בו 99% מהאנשים במקום יהיו לבושים בדרך א' ואני בדרך ב', אבל אני ממש לא רואה בעיה מיוחדת עם זה (כמובן זולת מקרים חריגים כמו אירועים מיוחדים שמחייבים תלבושת מסוימת).
לדידי מי שלא מוצא חן בעיניו איך שאני מתלבש, מוזמן, כדברי ידידי המנוח יאסר עראפת, ללכת לשתות מים מים המלח :).
אם בזמן אמת(חריגים) תתאים את עצמך
אין סיבה שאשתה מי ים המלח :D:D:D.
חדש לי שערפאת ידידך.

Harrington

Well-known member
מנהל
אם בזמן אמת(חריגים) תתאים את עצמך
אין סיבה שאשתה מי ים המלח :D:D:D.
חדש לי שערפאת ידידך.
באירועים חריגים זה מתבקש. הרצון שלי להרגיש נינוח במה שאני לובש לא אומר שאתלבש בדווקנות או בצורה שעלולה לפגוע במישהו (מארח וכדו'). אז למשל במקומות עבודה כמו שראיתי שסופרמן התייחס, אתלבש בצורה מסוימת גם אם הייתי מעדיף לכתחילה ללכת בצורה אחרת. כך גם בחתונות וכדו'. אבל ב'יום יום' או באירועים שגרתיים, השאלה מהי האופנה ממש לא תעניין אותי ואתלבש לחלוטין בהתאם לנוחות האישית שלי.

למעלה